Aukce zelených a žlutých dresů ve čtvrtek končí! Výtěžek půjde na podporu klubu

Redakce • 21.04.2020

Aukce zelených a žlutých dresů, ve kterých hokejisté VHK ROBE Vsetín nastupovali v narozeninové sezoně 2019/2020, skončí ve čtvrtek 23. dubna. Zájemci mohou úbory dražit na webu www.sportovniaukce.cz. Ve světlé domácí variantě sehráli Valaši devětadvacet utkání a stejný počet i ve venkovní zelené. Vyvolávací cena jednoho dresu je 1210 korun a odráží datum vzniku samostatného hokejového oddílu (12. 10. 1939). S ohledem na aktuální dění poputuje její výtěžek na podporu klubu.

Do aukce vstoupíte nejrychleji zde (klikněte)

„Současná situace ohledně pandemie koronaviru dolehla na celou společnost a náš klub není výjimkou. Věříme, že se život brzy vrátí do starých kolejí a budeme moci pokračovat v práci na nové sezoně. V tento moment ale ještě nejsme z nejhoršího venku. Proto plánujeme využít výtěžek aukce zelené a žluté sady dresů na podporu našeho klubu tak, abychom i v nadcházející sezoně mohli na Lapači bavit naše fanoušky dobrým prvoligovým hokejem,“ uvedl Daniel Tobola, jednatel VHK ROBE Vsetín.

Vyvolávací cena jednoho dresu: 1210,- Kč
Termín aukce: 8. – 23. 4. 2020