Hokejisté VHK postaví posádku na závody dračích lodí. Pojeďte na Balaton s nimi!

Klub • 12.08.2014

Už tuto sobotu 16. srpna se na Balatonu u Nového Hrozenkova koná první ročník závodů na dračích lodích s názvem Balatonská saň. Zúčastní se ho také posádka VHK, která na akci dorazí na speciálních koloběžkách. Hokejisté všech věkových kategorií včetně rodinných příslušníků vyrazí ze Vsetína po cyklostezce. Vezměte své jízdní kolo a přidejte se také!

Sraz všech aktivních cyklistů (pokud možno v zelenožlutých barvách) je v 10:15 hodin na Ohradě u splavu. Společný odjezd po cyklostezce ve směru na Balaton je v 10:30. Dopravním prostředkem mohou být kromě kola i kolečkové brusle či koloběžky. Ty budou ostatně připraveny na startu, osedlají je především hokejisté VHK. Návštěvníci si je pak budou moci vyzkoušet i přímo v místě konání závodů.

Pro všechny ostatní hájící barvy VHK je sraz na Balatonu u stanu VHK ve 12:00 hodin. Samotné závody odstartují v 13:00.

Přijďte se společně s námi pobavit na tuto nevšední sportovní akci!

Termín: Sobota 16. Srpna 2014
Místo: Areál Balaton u Nového Hrozenkova