Informace k prodeji vstupenek na 1. a 2. semifinále playoff

Redakce • 11.03.2019

Přinášíme vám informace o možném předprodeji vstupenek pro páteční a sobotní domácí zápas s Českými Budějovicemi. Ty se uskuteční pokud vsetínští hokejisté v úterý porazí v rozhodujícím zápase Prostějov. Půjde opět o předprodej vstupenek na stání pro širokou veřejnost a předprodej vstupenek na sezení pro permanentkáře standard, kterým se drží jejich místa ze základní části. Více informací naleznete uvnitř článku.

PERMANENTKÁŘI

• Držitelé permanentních karet typu GOLD a EXTRA mají v ceně i playoff, tudíž se nemusí obávat o svá místa a nadále můžou na zápasy chodit tak, jak jsou zvyklí.
  • Držitelům permanentních vstupenek typu STANDARD nabízíme přednostně předprodej na svá místa i pro zápasy playoff. V praxi to bude fungovat tak, že držitel typu permanentky STANDARD přijde se svou permanentkou, kterou se prokáže a může si na své místo ze základní části koupit vstupenku.

Předprodej pro držitele permanentek typu STANDARD - Pokladna č. "3"

DEN DATUM PRODEJNÍ DOBA PRODEJNÍ DOBA
STŘEDA 13. BŘEZNA XXX 14 - 17 HODIN
ČTVRTEK 14. BŘEZNA 10 - 12 HODIN 14 - 17 HODIN

ONLINE PRODEJ vstupenek

• Vstupenky přes internet budou k mání od úterý 12. března od 22:00h až do hracího dne do 13:00h daného utkání. Vzhledem k tomu, že zápasy semifinále se hrají v pátek 15.3. a v sobotu 16.3., bude možno zakoupit lístky na oba zápasy. Odkaz na zakoupení vstupenek naleznete na hlavní stránce hc-vsetin.cz. - sekce VSTUPENKY ONLINE.

PŘEDPRODEJ vstupenek NA STÁNÍ

• Mimo online prodej vstupenek nabízíme i předprodej na 1. a 2. semifinálový zápas na pokladně zimního stadionu. Prodávat se budou pouze vstupenky na stání a to ve středu a ve čtvrtek na pokladně č. 2.

Vstupenky na STÁNÍ - Pokladna č. "2"

DEN DATUM PRODEJNÍ DOBA PRODEJNÍ DOBA
STŘEDA 13. BŘEZNA XXX 14 - 17 HODIN
ČTVRTEK 14. BŘEZNA 10 - 12 HODIN 14 - 17 HODIN

CENY vstupenek

• Ceny vstupenek na semifinále playoff byly stanoveny už před sezonou. Vstupenky na stání budou k mání za 140Kč a na sezení za 200Kč.