Informace k prodeji vstupenek na 1. a 2. utkání semifinále play-off

Redakce • 18.03.2022

Vsetínští hokejisté se ve čtvrtek večer definitivně posunuli do další fáze play-off Chance ligy. Po vyřazení pražské Slavie čeká Valachy nedaleký soupeř z Prostějova. První dva zápasy odehrají zelenožlutí na domácím ledě, a to díky lepšímu postavení v tabulce. Předprodej vstupenek na první dvě utkání začíná v pátek 18. března v 10:00.

ONLINE PRODEJ VSTUPENEK ZDE

Permanentkáři

Majítelé permanentek EXTRA nic řešit nemusí. Sezonu mají předplacenou až do posledního zápasu VHK. Majítelé permanentek STANDARD mají v online předprodejii možnost si zakoupit vstupenku na svá místa ze základní části. Této možnosti mohou využít do nedělního rána 20. března (09:00). Funguje to tak, jak jsou fanoušci zvyklí už z nákupu permanentek. Vaše místa jsou v online prodeji zamknutá. Zakoupit vstupenku můžete až po zadání čísla vaší permanentky.

Pokladny

Předprodej vstupenek bude probíhat pouze v online předprodeji na internetu. Pokladny pro fyzický prodej vstupenek se otevřou až před zápasem, a to hodinu a patnáct minut před začátkem utkání.

Ceny vstupenek na PLAY-OFF

STÁNÍ SEZENÍ
ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF 140 Kč 190 Kč
SEMIFINÁLE PLAY-OFF 160 Kč 220 Kč
PŘÍPADNÉ FINÁLE PLAY-OFF 200 Kč 300 Kč
PŘÍPADNÁ BARÁŽ O ELH 200 Kč 300 Kč

* Pro semifinále play-off bude platit i sleva STUDENT na stání. Vstupenku po přiložení studentské karty ISIC nebo žákovského průkazu (oranžová kartička) obdržíte za zvýhodněnou cenu 90 Kč (pouze stání).

Semifinále PLAY-OFF

• VHK ROBE Vsetín (2.) vs. LHK Jestřábi Prostějov (8.)
  • HC Dukla Jihlava (4.) vs. HC Baník Sokolov (6.)

• 20.3. (D)
  • 21.3. (D)