Informace pro fanoušky - vstupenky - sektor hostů

Redakce • 13.03.2019

Přinášíme vám informace ohledně organizace zápasů semifinále. Vzhledem k bezpečnostním opatřením a možnostem obou stadionů bude uvolněno pro hostující fanoušky (na Vsetíně i v Českých Budějovicích) 102 lístků do sektoru HOSTÉ na každé utkání. V tuto chvíli je tak sektor hostů na Vsetíně vyprodán pro první i druhý zápas semifinále.

Pro Lapač i Budvar arénu platí, že pokud si hostující fanoušek zakoupí lístek do jiného sektoru než do sektoru hostů, bude na zimní stadion vpuštěn jen v neutrálním oblečení, BEZ KLUBOVÝCH SYMBOLŮ - dresy, šály, čepice apod.. Zároveň platí, že bude vpuštěn pouze do toho sektoru a místa, kde má zakoupenou platnou vstupenku. Přechod mezi sektory nebude možný. V opačném případě nebude fanoušek na stadion vpuštěn, případně z něj bude vykázán.

Na Lapači bude během celého utkání v pátek i sobotu UZAVŘEN VOLNÝ PRŮCHOD mezi tribunou stání a sezení pro všechny fanoušky, vše z bezpečnostních důvodů. Rozdělení vstupenek pro vsetínské fanoušky na utkání v Českých Budějovicích do sektoru Hostů bude mít na starosti kompletně zástupce "Kotle" v celém počtu 102 vstupenek na každé utkání.