Inormace k prodeji vstupenek na 5. semifinále playoff

Redakce • 20.03.2019

Vsetínští hokejisté v tuto chvíli prohrávají v sérii s Českými Budějovicemi 0:2 na zápasy. Pokud se jim však na jihu Čech podaří alespoň jednou zvítězit, přesune se série zpět na Lapač. Proto vám přinášíme informace pro případný prodej těchto lístků na 5. semifinálový zápas playoff. Opět se vše ponese ve stejném duchu, jako v minulých zápasech.

Permanentkáři

• Držitelé permanentních karet typu GOLD a EXTRA mají v ceně i playoff, tudíž se nemusí obávat o svá místa a nadále můžou na zápasy chodit tak, jak jsou zvyklí.
  • Držitelům permanentních vstupenek typu STANDARD nabízíme přednostně předprodej na svá místa i pro zápasy playoff. V praxi to bude fungovat tak, že držitel typu permanentky STANDARD přijde se svou permanentkou, kterou se prokáže a může si na své místo ze základní části koupit vstupenku.

Předprodej pro držitele permanentek typu STANDARD
DEN DATUM PRODEJNÍ DOBA POKLADNA
ČTVRTEK 21. BŘEZNA 10 - 12 HODIN 14 - 17 HODIN Č. 3

Online prodej vstupenek

Online prodej bude spuštěn dle výsledků utkání v Českých Budějovicích

• V případě výhry v úterý v Českých Budějovicích  - prodej online vstupenek od úterý 22.00.hod do 13.00 hracího dne
  • V případě výhry ve středu v Českých Budějovicích - prodej online vstupenek od středy 22.00.hod do 13.00 hracího dne

Odkaz na zakoupení vstupenek naleznete klasicky na hlavní stránce hc-vsetin.cz. - sekce VSTUPENKY ONLINE.

PŘEDPRODEJ vstupenek NA stání

• Mimo online prodej vstupenek nabízíme i předprodej vstupenek na 5. zápas na pokladně č. 2 na zimním stadionu. Prodávat se budou pouze vstupenky na stání a to ve čtvrtek na pokladně č. 2 v době od 10 do 12.00 hodin a od 14 do 17 hodin.

Vstupenky na stání

DEN DATUM PRODEJNÍ DOBA POKLADNA
ČTVRTEK 21. BŘEZNA 10 - 12 HODIN 14 - 17 HODIN Č. 2

CENY vstupenek

Ceny vstupenek na čtvrtfinále play-off byly stanoveny už před sezonou. Vstupenky na stání budou k mání za 140Kč a na sezení za 200Kč.