Internetové živé přenosy Chance ligy a Extraligy jsou od 1. října zpoplatněny

Redakce • 01.10.2018

Jak jste si již možná stačili všimnout, tak od 1. října jsou živé zápasy z Chance ligy a Extraligy zpoplatněny. Nemusíte se však bát velkého zásahu do peněženky. Měsíční předplatné stojí pouze 99 Kč, sezónní pak 499 Kč. Je to podstatně méně, než kolik jste byli zvyklí platit v minulé sezoně. K tomuto předplatnému navíc máte možnost sledovat i zápasy Extraligy, což určitě fanoušky hokeje potěší.

Jak na to?

1) Stačí v internetovém prohlížeči zadat adresu http://www.hokej.cz/tv/hokejka. V pravém horním rohu kliknout na přihlášení, kde se buď můžete rovnou přihlásit nebo se jako nový uživatel zaregistrovat. Pokud máte profil na Facebooku, je možné se přihlásit i přes něj.

2) Po přihlášení na hlavní stránce v menu klikněte na Chance liga a poté na kolonku Chance liga živě. Jak můžete na obrázku vidět, stránka vás ihned upozorňuje na to, že jsou od října "streamy" zpoplatněny a nabízí vám dva druhy předplatného. Je na vás, co vám více bude vyhovovat.

3) Poté, co si vyberete druh předplatného se dostanete k platební bráně, kde vyplníte nejnutnější údaje pro platbu. Z plateb je možno si vybrat bankovní převod nebo okamžitý online bankovní převod (k online bankovnímu převodu je nutné mít povoleny platby na internetu). Poté již budete vyzvání k vyplnění údajů z vaší karty, aby převod byl proveden.

4) Pokud je vám stále něco nejasné a nevíte si rady. Zkuste na serveru HokejkyTV navštívit stránku SLEDOVÁNÍ STREAMŮ – OTÁZKY A ODPOVĚDI, kde naleznete spousty odpovědí na nejrůznější otázky kolem sledování živých přenosů.