Ještě jednou doma před play-off. Valaši sehrají přípravné utkání s Šumperkem

Redakce • 05.03.2020

Čekání na play-off si fanoušci mohou zpestřit přípravným utkáním Vsetína s Šumperkem, které se odehraje ve čtvrtek 12. března od 17:30 na Lapači. Valaši mají před play-off dostatek dní volna stejně jako druholigový Šumperk a dohodli se na odehrání zápasu. Valaši se poprvé doma představí v zelených zápasových dresech. Lístky na utkání jsou již v online prodeji.

„Dohodli jsme se s Šumperkem na odehrání přípravného utkání před startem play-off. Máme před vrcholem soutěže dvanáct dní bez zápasu, a proto jsme dohodli. Fanoušci se tak mohou těšit na domácí utkání navíc. Všichni permanentkáři mají na utkání vstup zdarma s garancí svého místa. Ceny lístků budou nastaveny stejně jako v přípravných zápasech před startem soutěže,“ uvedl k zápasu jednatel klubu Daniel Tobola.