Na Lapači proběhl další Týden hokeje

Redakce • 24.01.2018

Týden hokeje opět dorazil na Lapač. Naposledy se děti mohly hlásit na akci v září. Po čtyřech měsících se akce zopakovala a znovu se objevily další nové děti, i když už spoustu dětí působí v letošních přípravkách. Celkem 26 dětí se tedy zúčastnilo a zažilo společně s trenéry a hráči VHK ROBE Vsetín příjemné pozdní odpoledne na ledě.

Děti byly rozděleny do několika stanovišť, kde byl při různých disciplínách kladen důraz především na bruslení. K dispozici a pomoci byli jednatel klubu Daniel Tobola, trenéři Lubomír Konečný, Tomáš Kuneta, Daniel Tesařík, Jan Podešva, Miroslav Barus a také hráči A-týmu ve složení Tomáš Frolo, Radim Kucharczyk, Petr Beránek, Ondřej Kopta a Anatolij Protasenja. Hlavní zaměření disciplín na stanovištích bylo zvládnout bruslit bez pomoci. Na jednom stanovišti mohli účastníci prohánět nafouknuté bubliny, na druhém kličkovat mezi sloupky, na třetím projížděli vyznačenou dráhu, na čtvrtém sbírali míčky a na pátém bruslili za pomoci opěrek.

Cílem akce bylo obeznámit děti a jejich rodiče, jak to v hokejovém klubu chodí a co je třeba udělat proto, aby děti mohly chodit na led pravidelně. Všechny děti si čas na ledě mezi svými a trenéry užily a pevně věříme, že si cestu na zimní stadion Na Lapači opět najdou a to třeba hned už o víkendu, kdy mají tréninky přípravka I a přípravka II.

Fotogalerie z akce:

Dnes v 18:00 | Muži