Naděje na play-off stále žije!

Michal Berg • 24.02.2008

V s e t í n - Jak jsme už informovali v aktualitách, z důvodů kontumace několika zápasů extraligy juniorů včetně jednoho zápasu Mladé Boleslavi by přece jen Vsetín mohl na poslední chvíli proklouznout do bojů v play-off. Podle sdělení předsedy Sportovně-technické komise ČSLH Vladimíra Schiefnera byl pro neoprávněný start hráče kontumován zápas 28. kola z 8. prosince, ve kterém původně Mladá Boleslav prohrála s Pardubicemi 3:4 po prodloužení. Bod, který touto kontumací Mladá Boleslav ztrácí, by tak posunul její tým pod 16. příčku. Podle rozpisu play-off, který obdržely kluby od STK, tak HC Vsetín začíná play-off v úterý 26. února reprízou loňského finále proti Zlínu!

Vzhledem k najpaté situaci, kdy ke kontumaci došlo dva dny před začátkem play-off, se dají očekávat ještě další kroky postižených týmů, zejména pak Mladé Boleslavi. Proto sledujte náš web, na kterém budeme přinášet další informace.