Od 30. července startuje výměna voucherů za permanentky

Redakce • 29.07.2019

Od 30. července startuje vydávání plastových karet (permanentek) za vouchery. Všichni, kteří zakoupili permanentky do 22. července mají již své karty vytištěny a připraveny k předání. Pro výdej permanentek si prosím nezapomeňte přinést voucher, který jste při nákupu obdrželi buď osobně na sekretariátu klubu nebo při nákupu na internetu na svůj mail.

Fanoušci, kteří si pořídili permanentku po 22. červenci přijdou také se svým voucherem. Jen si budou muset chvíli počkat na její vytištění. V článku naleznete rozpis dnů a hodin, kdy si permanentku můžete vyzvednout nebo nechat vytisknout za vámi zakoupený voucher.

Vyzvedávání permanentek za vouchery

Den Datum Dopoledne Odpoledne
Úterý 30. července * 14-16h
Středa 31. července 10-12h *
Čtvrtek 1. srpna * 14-16h
Úterý 6. srpna * 14-16h
Středa 7. srpna 10-12h *
Čtvrtek 8. srpna 10-12h Přípravný zápas
  • Na zimním stadionu v kanceláři sekretariátu VHK
  • Pokud se nebudete schopni v uvedených termínech dostavit, kontaktujte slečnu M. Tkadlecovou, tel. 725 623 189, mail: sekretariat@hc-vsetin.cz.