Plané řeči o konci hokeje

Václav Trávníček • 20.07.2003

V s e t í n - V poslední době se v některých českých médiích objevily zprávy o údajném konci hokeje ve Vsetíně. V těchto článcích se též hovořilo o exekucích a zapečetění stadionu. Proto se vedení HC VSETÍN rozhodlo vydat tiskovou zprávu, ve které uvádí věci na pravou míru. Žádné z těchto zákroků nehrozí, přestože některé finanční spory přetrvávají.

Předseda společnosti HC Slovnaft Petr Groll na to reagoval tím, že opravil a své výroky, jež byly v novinách zjevně nepřesně reprodukovány.

"Všechny zúčastněné strany se nakonec shodly, že hokej ve valašské metropoli ohrožen není, že je ekonomika hokejového klubu zdravá a Vsetín bude hrát i v nadcházející sezoně extraligu na Lapači, " zhodnocuje situaci starosta města Jiří Čunek. Jedinou hrozbou je výrok Grolla, že zvažuje prodej licence vsetínských dorostenců a juniorů, kterou vlastní jeho společnost, příbramskému hokeji.