Podmíněné uzavření stadionu a pokuta 90000 Kč. DK ČSLH dala vzpomenout na páteční zápas

Klub • 11.03.2019

Přišla pokuta, která je pro náš klub tvrdá, ale objektivně vzato odpovídající. Byť můžeme mít všichni názor na výkon rozhodčích jakýkoliv, třeba i kritický, je nepřípustné hodnotit výkon rozhodčích z pozice diváka vhazováním jakýchkoliv předmětů na ledovou plochu. V horším případu přímo na rozhodčí. Od takového to chování, jakéhokoliv diváka se náš klub striktně distancuje. Díky bezpečnostnímu kamerovému sytému klub intenzivně spolupracuje s Policií ČR na odhalení těchto výtržníků. Výše finanční pokuty a potencionální trest v podobě uzavření stadionu na 1 soutěžní utkání může pro náš klub znamenat jednak další finanční ztráty a zároveň vážné poškození dobrého jména klubu a celého našeho města. Proti těmto projevům bude náš klub jednoznačně bojovat.

„V úterý nás čeká jeden z nejdůležitějších zápasů na Lapači za poslední sezony. Ten rozhodně nebude pro slabé povahy. Chápeme, že emoce fanouška jsou nedílnou součástí skvělé atmosféry na Lapači, ale páteční chování některých diváků je neomluvitelné. Takto hazardovat s dobrým jménem klubu a finančními prostředky, které šmahem pošleme pryč, je pro nás nepřijatelné. Tito jedinci, kteří se projevují tímto způsobem ať raději na Lapač nechodí. Víme, že se jedná o jedince, které napočítáme maximálně na prstech jedné či dvou rukou. Všichni ostatní ví, co se smí a nesmí, což během letošní sezony bylo jednoznačně vidět. Za což všem skvělým a slušným fanouškům děkujeme,“ řekl k enormní pokutě jednatel klubu Daniel Tobola.

Celé znění obdržené pokuty pro VHK ROBE Vsetín si můžete přečíst zde (klikněte)