POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 410 (29.6.)

Pozvánka na galavečer pro účastníky Vrchařské koruny Valašska v kategorii junior

Redakce • 02.01.2018

Nemalý úspěch zaznamenali naši mladíci, kteří v rámci letní přípravy zdolávali vrcholy Vrchařské koruny Valašska. Mezi sportovními kluby se VHK ROBE Vsetín umístil na třetí pozici. Ti, kteří úspěšně zdolali všech pět vrcholů VKV Junior, se nyní mohou těšit na galavečer, kde jejich výkon bude vyznamenán. Každý obdrží originální medaili, certifikát, balíček a další ceny. To vše se bude dít 20.1.2018 ve velkém sále kulturního domu na Vsetíně.

Za VHK ROBE Vsetín se na ocenění mohou těšit:

  • Lukáš Neumann, Vojtěch Mikula, Filip Krajčík, Michael Kučný, Tobiáš Ostrčil, Petr Chovančík, Matěj Juráň, Matěj Zeťák, Jan Matějíček, Matěj Šedlbauer, Radek Javorský, Daniel Růžička, Michal Mikulka, Tadeáš Pala, Jakub Hřava, Jakub Máčala, Adam Hynek, Kateřina Kočí, Ondřej Souček, Filip Ondruš, Alex Kovács, Šimon Kukula, Adam Kotrla, Robert Mucska, Josef Machů, Radek Antolák, Lukáš Vilém, Jaroslav Matoška.

Na galavečer jsou zváni nejen jednotlivci, ale také rodiče či doprovod. Proto prosíme o nahlášení, kdo na galavečer přijde a kolik osob v doprovodu bude mít, abychom to organizátorům nahlásili. Hlaste se prosím na mail marketing@hc-vsetin.cz, děkujeme.