Semifinále se stěhuje na Lapač, Vsetín chce sérii srovnat a vrátit do Jihlavy

Redakce • 05.04.2021

Semifinálová série play-off Chance ligy mezi Jihlavou a Vsetínem se stěhuje na Valašsko. Oba celky mají za sebou první dvě utkání, která výsledkově dopadla lépe pro Duklu. Soupeř z Vysočiny po víkendu vede v sérii hrané na čtyři vítězství 2:0 a tento týden by rád přidal další bod. Proti ovšem budou hokejisté VHK ROBE Vsetín, kteří na Lapači v úterý a ve středu hostí třetí a čtvrtý zápas. Jejich cíl je jasný - srovnat partii a vrátit se k dalšímu duelu do Jihlavy. Oba zápasy startují v 17:30.

Fanoušci mohou utkání sledovat prostřednictvím internetové platformy HokejkaTV nebo na serveru Onlajny.com. Držitelé permanentek mají streamy Hokejky zdarma, návod naleznou pod tímto odkazem

Valaši zároveň na semifinálovou sérii spustili virtuální vstupné, kterým můžete vsetínský klub podpořit (ke vstupenkám se dostanete nejrychleji zde).