Sestřelí Vsetín prostějovského jestřába?

Jiří Kubják • 25.11.2009

Druhý zápas v rozmezí tří dnů. Takový je teď kalendář celku VHK Vsetín. Po pondělní porážce s Orlovou přivítají ve středu na domácím ledě celek Prostějova. Podaří se Valachům sestřelit Jestřáby, jejichž dres obléká řada bývalých vsetínských hráčů? To se uvidí v zápase, který začíná tradičně od 17:30 na Lapači. Utkání můžete sledovat i v rámci online přenosu.

Vsetín v předešlém zápase v rámci dohrávky 16. kola nestačil na celek z Orlové a prohrál 2:4. S 27 body tak Valaši uhájili šestou pozici v tabulce. Vítězství Orlové se v tomto utkání rodilo ve druhé třetině, kdy Orli převzali otěže zápasu. VHK Vsetín tak má hned na třetí den možnost reparátu, ve kterém se pokusí nejen bodovat, ale také si získat větší přízeň fanoušků. Nutno podotkonut že Vsetín má před následujícím utkáním s Prostějovem kladnou bilanci, když v žádném zápase s Jestřáby neprohrál.

Naši hosté odehráli minulý zápas na domácím ledě, kde v hanáckém derby přivítali celek Přerova. Utkání rohodl jen jediný gól přerovských Zubrů v závěru druhé třetiny. Po 18. kole je Prostějov na desáte příčce tabulky 2 ligy skupiny východ se ziskem 18. bodů

Utkání by mohlo přinést zajímavou podívanou, vždyť za hanácký klub nastupuje celá řada bývalých mládežnických hráčů Vsetína. Brankářei Daliboru Sedlářovi kryje záda exvsetíský Petr Musil. V útoku se představí např. Daniel Brynecký, Ondřej Kavulič, Petr Žajgla a v neposlední řadě Lukáš Duba.

Přijďte proto na Lapač povzbudit vsetínské hokejisty v co nejhojnějším počtu.

Sestavy v minulém kole:

Vsetín: Hromada – Horák, Rajnoha, Zavrtálek, Matula, Tomis, Šimek – Ondráček, Štraub, Mokrejš – Finsterle, Klabačka (41. Matějka), Ševčík – Ašer, Vaněk, Tesařík.

Prostějov: Sedlář - Kučírek, Jedlička, Bauer, Kolibár, Doseděl, Paška, Sova - Duba, Stejskal, Novosad, Žajgla, Kavulič, Piluša, Hlouch, Rak, Zábranský, Berčák, Bašnár, Brynecký.