Soustředění VHK "Rosice 2013"- mladší dorost, starší dorost, junioři

Klub • 23.07.2013

Od pondělí 29. července do pátku 2. srpna proběhne přípravné soustředění VHK Vsetín - kategorií mladší dorost (ročníky 1998, 1999), starší dorost (1996, 1997) a junioři (1994, 1995). Obsahem soustředění bude každodenní dvoufázový trénink na ledě v Rosicích doplněný tréninkem v posilovně, tělocvičně a na fotbalovém hřišti v přilehlém sportovním areálu. Soustředění se zúčastní kmenoví hráči klubu jednotlivých kategorií doplnění o hráče z jiných klubů, kteří by rádi působili ve VHK.

Hráči mají zajištěnou celodenní stravu, která je v ceně soustředění. Všichni hráči sebou budou mít kompletní hokejovou výstroj, sportovní oblečení na suchou přípravu a kartičku pojištěnce. Cena za soustředění na 1 hráče - 1 500 Kč. K zaplacení u trenérů nejpozději před samotným odjezdem na soustředění.

Sraz hráčů je v podnělí 29. července v 7:30 hodin na zimním stadionu na Vsetíně, odjezd autobusu je v 8:00 hodin. Ostatní hráči, kteří nepojedou ze Vsetína, mají sraz v 10:30 u zimního stadionu v Rosicích. Návrat ze soustředění je naplánován na pátek 2.s rpna okolo 16. hodiny. Od pondělí 5. srpna budou tréninky již na ledě na Vsetíně.

Starší dorost a junioři mají navíc sraz již ve čtvrtek 25. července v 9:00 na Lapači spojený s tréninkem na suchu. Mladší dorost má sraz na "suchý" trénink v pátek 26. Července v 10:00 rovněž na Lapači.