Startuje akce „Spolu za Vsetín“. Fanoušci mohou mít své jméno na dresu!

Klub • 02.07.2015

Valašský hokejový klub připravil speciální letní akci. Dostala název „Spolu za Vsetín“ a fanoušci mohou v jejím rámci dostat své jméno či přezdívku na dresy vsetínských hokejistů! Akce startuje ve čtvrtek 2. července a potrvá až do 31. srpna. „Loni jsme nechali fanoušky hlasovat o podobě dresu, letos jsme pro ně chtěli vymyslet zase jiné zpestření,“ uvedl jednatel VHK Daniel Tobola.

Systém akce je jednoduchý. Fanoušci se přihlásí prostřednictvím následujícího formuláře, do kterého uvedou své jméno, kontaktní údaje a především - své jméno či přezdívku, kterou by chtěli na dresu uvést. Poplatek za umístění jména na dres činí 500,- Kč.

*Jméno a příjmení
*Telefon
*Přezdívka nebo jméno, které chcete uvést na dresu
*Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby registrace.

„Hlavním myšlenkou akce je, aby se naši fanoušci stali i touto formou součástí týmu, jelikož si to jednoznačně za svoji dlouhodobou podporu zaslouží. Zároveň se tak tito fanoušci mohou stát partnery klubu,“ sdělil Tobola.

Částku zájemci pošlou na účet č. 222479192/0300 (ČSOB) a do zprávy pro příjemce ještě jednou uvedou své jméno či přezdívku, které chtějí na dresu uvést. „Tím budeme mít definitivní jistotu, o jakého fanouška se jedná,“ doplnil Tobola.

Transakci poté klub fanouškům potvrdí emailem.

Každý, kdo se do akce zapojí, navíc získá slevu 200,- Kč na takovýto originální fandres, který si může zakoupit přes klubový fanshop!

„V současné době rozhodujeme, jak budou dresy v nové sezoně vypadat. V pomyslném finále máme dva hlavní kandidáty, mezi kterými se během prázdnin rozhodneme,“ prozradil jednatel VHK.

Vsetínští hokejisté v nových úborech poprvé vyjedou na led v prvním kole nadcházející sezony.

Podrobné podmínky akce:

Jméno či přezdívka zúčastněných se objeví na domácí i venkovní sadě dresů.

Jméno či přezdívka musí mít maximální délku 20 znaků a to včetně čísel a mezer.

VHK si vyhrazuje v případě nevhodných přezdívek či vulgarit tyto z akce vyřadit a vrátit zájemcům peníze zpět. VHK si vyhrazuje právo zpracovat seznam přihlášených podle svého grafického návrhu.

Minimální počet přihlášených fanoušků do akce je 50. Pokud se tolik zájemců o své jméno na dresu VHK neobjeví, akce se realizovat nebude.

Akce probíhá v termínu od 2. 7. do 31.8. 2015

Počet přihlášených fanoušků bude klub průběžně aktualizovat v Infobaru na webových stránkách.

Sleva 200,- Kč na dres ve fanshopu platí do 31.10.2015.

Přihlášením se prostřednictvím formuláře zájemci potvrzují souhlas s výše uvedenými podmínkami akce.

Dnes v 16:00 | Jun.
Piráti Chomutov