Týden pravdy je zde. Vsetín po dvou zápasech s Přerovem vytříbí soupisku

Jiří Kubják • 09.08.2010

Po vypjatém přátelském utkání proti Hodonínu je v kalendáři zápasů další souboj, tentokrát s celkem Přerova. Není třeba připomínat, že zápasy s tímto soupeřem bývají ještě lukrativnější. Ve Vsetíně tento týden znamená hodně a to především pro hráče, kteří jsou v klubu na zkoušku. Po dvou zápasech s přerovskými Zubry budou mít trenéři jasno, s kým počítat do následujícího ročníku. Nenechte si proto ujít utkání, které začíná v úterý od 18:00 v přerovské Maxi-Tip Areně.

Dva zápasy, dvě porážky, skóre 2:10 a asi 70 střel. Taková je dosavadní bilance hokejistů VHK Vsetín v přípravných zápasech. Do následujícího duelu s Přerovem půjdou Valaši odhodlaní zahrát si o vše, neboť hlavně pro čtveřici hráčů vrcholí souboj o místo v sestavě. Dle slov trenéra Juríka by do konce týdne mělo být rozhodnuto, kdo z přípravy vyjde jako úspěšný a kdo nikoliv. K týmu se již připojil i obránce Jiří Farda a na ledě by se měl poprvé objevit právě v úterý v Přerově.

Soupeř Vsetína nastoupí ke svému prvnímu přípravnému zápasu. Do utkání zapojí i některé své juniory a i zde rovněž zasáhnout hráči, jež klub do další sezony testuje. Pozornosti vsetínského fanouška jistě neunikne obránce Pavel Rajnoha, který by se v případě úspěchu vrátil do Přerova po třech letech. Přesvědčit trenéra Oslizla chce jistě i Tomáš Sršeň ml., jenž možná dá valem Uničovu. O svou příležitost se pere i útočník Filip Palička. Úterní souboj na ledě Přerova jistě nabídne spousta zajímavostí. Úvodní buly se vhazuje v 18:00.

Cena vstupenky na přípravný zápas činí 20 Kč, pokud se nemáte na místo jak dostavit, je samozřejmě možnost sledovat zápas v rámci on-line přenosu.

Předpokládané sestavy:

HC ZUBR Přerov: Tihlář (Okáč) - Faltýnek, Pala, Osina, Vlček, J. Ferenc, Rajnoha, Hoferek, Pírek - Ditrich, Sedlák, Sprušil, Hanák, Kočara, Kotásek, Kolář, Menšík, Kohút, Sedlář, Holík, Kundrátek, Sršeň, Palička, Klimecký.

VHK Vsetín: Plšek (Hromada) - Spitzer, Žabčík, Šafařík, Lukeš, Kapr, Zelenka, Šimek, Tesařík, Korčák, Knebl, Ševčík, Vaněk, Rapant, Brynecký, Martiník, Klimek, Vítek, Badžo, Vaněček, Kubo.