Tým VHK na novou sezonu zná svá první jména

Redakce • 27.04.2020

Pátek 1. května. Tento den si v kalendáři zvýraznili všichni hokejoví fanoušci v Česku. Právě od pátku totiž bude možné sledovat hráčské přesuny mezi jednotlivými kluby. VHK ROBE Vsetín momentálně pracuje na složení kádru pro novou sezonu 2020/2021. Ještě než bude možné odkrýt jména posil, přinášíme jména hráčů z loňského kádru, kteří (ne)budou pokračovat v zelenožlutém dresu.

„U některých hráčů jsme zájem na prodloužení spolupráce neměli, jiní odcházejí do vyšší soutěže. Pakliže se u nás herně zlepšili a je o ně zájem z extraligy, tak jim samozřejmě přejeme, aby se v kariéře posunuli dál. To je přece podstata sportu,“ uvedl Daniel Tobola, jednatel VHK ROBE Vsetín. „Společnou řeč jsme nenašli s Kubou Teperem, jenž dal přednost jinému angažmá blíže svému domovu. Otázka brankářů ještě není uzavřená a řešíme ji,“ doplnil.

S dalšími hráči z loňského kádru klub jedná, jména posil může klub zveřejňovat až od 1. května. „S některými novými tvářemi jsme již domluveni. Aktivně pracujeme na doplnění týmu tak, aby se v pondělí 4. května na startu letní přípravy hlásily až dvě třetiny kádru, se kterým počítáme do sezony. A to včetně nových jmen,“ uzavřel Tobola.

Kteří hráči z loňského kádru ve Vsetíně nebudou pokračovat:

• Vlastimil Dostálek
  • Jiří Drtina
  • Martin Dudáš
  • Jiří Hunkes
  • Vít Jonák (nejvyšší soutěž)
  • Radek Jeřábek (nejvyšší soutěž)
  • Jiří Karafiát (nejvyšší soutěž)
  • Martin Procházka
  • Ondřej Slováček (nejvyšší soutěž)
  • Jakub Teper
  • David Tůma
  • Lukáš Volf

Dohodnutí hráči z loňského kádru na novou sezonu:

• David Březina
  • Sebastian Gorčík
  • Adam Hořanský
  • Michal Hryciow
  • Tomáš Kudělka
  • Jakub Málek
  • Tom Ondračka
  • Antonín Pechanec
  • Ondřej Smetana
  • Vojtěch Šilhavý
  • David Vítek
  • Roman Vlach

S dalšími hráči z loňského kádru klub intenzivně jedná.

>>>Aktuální soupiska VHK pro sezonu 2020/2021