VHK ROBE Vsetín děkuje permanentkářům, kteří podpořili klub v „covidové“ sezoně

Redakce • 06.05.2021

Sezona 2020/2021 je definitivně za námi, vsetínští hokejisté se už připravují na tu nadcházející. Na Lapači věří, že se nový ročník rozjede tak, jak byli všichni po dlouhá léta zvyklí – tedy v klasickém režimu a s vyhlášenou podporou fanoušků na tribunách. Ty v uplynulých měsících zcela osiřely, hokej se kvůli boji s onemocněním covid-19 hrál bez diváků. Všichni byli ochuzeni o zážitek, který k životnímu stylu na Valašsku zkrátka patří.

Fanouškům, kteří si na uplynulou sezonu pořídili permanentku, klub nabídl férovou možnost kompenzace. Zároveň jim dal příležitost, pokud to uznají za vhodné a situace jim to dovolí, ponechat klubu určitou část peněz ke zmírnění ekonomických dopadů, které covid a s ním spojený dramatický výpadek příjmů ze vstupného přinesl.

Výzva našeho klubu se ujala, zareagovalo na 600 držitelů permanentek, z nichž větší polovina se rozhodla část nebo celou výši hodnoty své permanentky ponechat ve prospěch klubu. Za jejich krásné gesto patří velké poděkování.

„Všem, kteří se rozhodli klubu jakkoliv finančně pomoci, patří náš obrovský dík. Uvědomujeme si, že situace s covidem se promítla do života každého z nás. O to cennější je zjištění, že se našlo tolik fanoušků, kteří se i přes své vlastní problémy a komplikace rozhodli věnovat část peněz za permanentku klubu. Matematicky to není správný termín, ale podpořila nás větší polovina. Ještě štědřejší gesto vůči nám učinili ti fanoušci, kteří klubu ponechali celou částku. Toho si skutečně nesmírně vážíme. Zároveň tato finanční podpora našich fanoušků je pro nás jeden ze základních stavebních kamenů do nastávající sezony a velkým povzbuzením do dalšího období,“ sděluje Daniel Tobola, jednatel VHK ROBE Vsetín.

Držitelé permanentních vstupenek, kteří se vzdali celé částky za permanentku ve prospěch VHK ROBE Vsetín, nyní získají jednorázovou slevu 30% ve fanshopu, budou zařazeni do pravidelného newsletteru pro partnery klubu a jejich jméno je uvedeno v posezonním videu VHK ROBE Vsetín.