VHK děkuje fanouškům za podporu: Prvních 100 jich ve středu dostane pivo zdarma

Klub • 18.02.2013

U příležitosti konce základní části by Valašský hokejový klub rád poděkoval fanouškům za podporu během jejího průběhu. Proto prvních sto diváků, kteří dorazí na středeční utkání s Frýdkem-Místkem, obdrží jako pozornost pivo zdarma. „Tímto bychom také všechny rádi na středeční zápas pozvali, protože se bude rozhodovat o našem soupeři pro čtvrtfinále,“ uvedl předseda VHK Petr Neumann.

Vedení hokejového Vsetína má k dispozici data návštěv z dosavadního průběhu sezony. Z přehledné tabulky vyplývá, kolik diváků si na jednotlivé zápasy našlo cestu. K dispozici je i srovnání s loňským ročníkem. „Z tabulky je rovněž patrné, že výsledky mužstva a předvedená hra jsou úzce spojeny s návštěvností na jednotlivých utkáních. Při nevyrovnaných výkonech - zvláště z první části soutěže - pak musím opravdu poděkovat všem divákům, že na nás nezanevřeli a opět kluky přišli podpořit,“ řekl Neumann. Tabulku je možné stáhnout pod tímto odkazem.

Jako symbolické poděkování obdrží prvních 100 diváků před středečním zápasem u vchodu do posilovny poukaz, který následně ve stánku s občerstvením vymění za pivo. „Tímto bychom chtěli všem divákům a fanouškům poděkovat za jejich podporu,“ dodal předseda VHK.

Dnes v 16:00 | Jun.
Piráti Chomutov