Vsetín posiluje obranu. Přichází Radek Jeřábek!

Redakce • 07.01.2019

Mladý urostlý obránce z líhně pražské Sparty je novou akvizicí VHK ROBE Vsetín. Přestože Radek Jeřábek má teprve dvacet let, má už s Chance ligou bohaté zkušenosti. Minulou sezonu strávil v Litoměřicích, kde během devětatřiceti utkání zaznamenal osm bodů (2+6). Stihl i jedno utkání v Extralize za Spartu Praha. Letos obohacoval své hokejové zkušenosti v Ústí nad Labem. Během třiatřiceti zápasů nasbíral 11 bodů (2+9). Nyní bude oblékat zelenožlutý dres.

"Radka, jsme sledovali několik týdnů. Jsme rádi, že jsme se s Ústím na jeho přesunu na Lapač dohodli. Jedná se o mladého urostlého obránce, který je konstruktivní a věříme, že nám pomůže v naší snaze byt v sezoně co nejvíce úspěšní. Bude u nás na hostování do konce sezony. Poprvé se našim fanouškům představí ve středu, kdy hrajeme v Přerově," říká k příchodů nového hráče jednatel klubu Daniel Tobola.

Profil Radka Jeřábka na serveru eliteprospects.com

Foto: Karel Dvořáček, sportyusti.cz