Vsetín vyhrál domácí zápas 4:2 a srovnal stav série na 2:2

Václav Trávníček • 29.03.2003

V s e t í n - Poněkud nesvá si musela připadat tisícovka diváků na vsetínském Lapači, když v průběhu přestávky před třetí třetinou čtvrtého finálového duelu dorostenecké extraligy uviděla pohár pro vítěze a diskusi funkcionářů o tom, kam mužstva nastoupí k případnému předávání medailí. Duel však dopadl vítězně pro vsetínské, kteří srovnali stav série na 2:2. vypjaté utkání rozhodla trojice hráčů Štefl – Husička – Knebl. Prvně jmenovaný potvrdil skvělou formu z minulých utkání a i tentokrát svůj tým mnohokrát podržel. Martin Husička pak svému spoluhráči Marku Kneblovi nahrál na nespočet gólových příležitostí, z nichž nakonec vzešly čtyři důležité zásahy. O letošním vítězi Nutella extraligy dorostu tak rozhodne až poslední, pátý zápas v neděli na Kladně.