Vsetínské ženy rozstřílely Opavu a kvalifikovaly se do bojů o titul mistra ČR

Michal Veselý • 01.12.2008

V s e t í n – Základní část uzavřela vsetínská děvčata zápasem proti opavskému Slezanu. Na rozloučení nadělily Valašky svým sokyním „desítku“ a ve své skupině obsadily první místo, čímž se kvalifikovaly do bojů o mistra České republiky. Utkají s celky Slavia Praha, Kladno a Litvínov. Příští týden začíná předkolo, kde hráčky Vsetína zajíždí do Litvínova dne 7.12.08 dále následuje zápas venku se Slávií Praha dne 14.12.08 a 20.12.08 nebo 21.12.08 se bude hrát doma na Vsetíně s celkem Kladna

Valašský hokejový klub - Slezan Opava 10:2 (5:1, 3:0, 2:1)

Branky VHK: Povýšílová Zuzana 1, Svobodová Monika 1, Baslová Eva 2, Vávrová Hana 1,Jasenská Anna 2, Mazánková Klára 1, Veliká Monika 2.

Očima Jany Špokové: Zapas se z naší strany rozbíhal trochu pomaleji než jsme se dostaly do tempa, ale první gol v 10. minutě nás nakopl a ukázaly jsme sílu týmu a útočné choutky. V první třetine skončilo pět puků v soupeřově bráně a prakticky po 1.třetine uz byl zapas rozhodnuty, tak jsme mohly v klidu dohrat a zkoušet si různé herní variacie do play-off. Myslim si, že jsme hrály všechny jako tým v tomto zapase a toto bychom měly přenést i do těžších play-off zápasů.