Změna! Vsetín odstartuje sezónu na Lapači

Klub • 18.07.2017

První liga startuje 9. 9. a Vsetín se v tuto dobu měl představit na ledě v Ústí nad Labem. Vše však bude nakonec jinak! Valaši se v prvním kole ukáží před vlastními fanoušky. Soupeřem jim bude ústecký Slovan, který se změnou pořadatelství souhlasil a vydá se vstříc prvnímu kolu na druhý konec republiky.

„Vzhledem k tomu, že o víkendu, kdy bude odstartována 1.liga bude na Vsetíně tradiční Valašské záření, požádali jsme hokejový klub Slovan Ústí nad Labem, zda by souhlasili se změnou pořadatelství našeho utkání v rámci 1.kola WSM Ligy. Ústečtí nám vyšli vstříc a jsme rádi, že právě v sobotu 9. září na Valašské záření bude na Vsetíně k vidění prvoligový hokej. Začínat se bude netradičně již v 16 hodin, aby fanoušci v klidu stihli i večerní program na Valašském záření,“ vysvětlil změny jednatel klubu Daniel Tobola.

Rozpis zápasů sezóny s Ústí nad Labem

1. kolo - so 9.9. VHK - Slovan od 16 hod.
14.kolo - ne 15.10. VHK - Slovan od 17,30 hod.
27.kolo - st 29.11. Slovan - VHK od 18 hod.
40.kolo - st 17.1. - Slovan - VHK od 18 hod.