Změny v A-týmu pokračují. Valaši se loučí s dalšími dvěma hráči

Redakce • 03.04.2019

Minulý týden jsme vás informovali o prvních hráčích, se kterými klub již nepočítá pro nadcházející sezonu. V zelenožlutém dresu se již v dalším ročníku neobjeví Peter Mikuš, Roman Rác, Ondřej Kopta, Mitchell Theoret a Tomáš Vávra. K těmto hráčům se nyní přidávají další dvě jména.

V prvním případě jde u Luboše Roba, který vyhrál bodování Chance ligy v ročníku 2018/2019 a stal se zároveň nejlepším střelcem soutěže. Po tomto výkonu na sebe odchovanec českobudějovického hokeje přitáhl pozornost i extraligových klubů. Jednu z nabídek se pravděpodobně rozhodne vyslyšet a v dresu VHK jej tak v další sezoně neuvidíme. Lubošovi Robovi klub děkuje za odvedené výkony a přeje hodně štěstí v dalším angažmá.

V dresu Vsetína v nadcházející sezoně nebude pokračovat ani běloruský gólman Jan Šelepněv. V jeho případě šlo ze strany klubu o velmi těžké rozhodování. Jan Šelepněv spolu s Davidem Gábou vytvořil silnou brankářskou dvojici a v sezoně předváděl velmi dobré výkony. Klub se nakonec ve věci brankářského složení rozhodl jít jinou cestou. Janovi Šelepněvovi vedení klubu děkuje za svůj přístup a za předvedené výkony v dresu Vsetína a přeje mnoho štěstí v dalších krocích jeho kariéry.