Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-4-15" |  vypnout filtr
 
R17
15.04.2018, 20:49
 
Ve čtvrtek v Katowicích jednalo vedení polské ligy se zástupci klubů. Téma vstupu Poruby do polské ligy bylo odloženo na příští jednání ... že by čekali jak dopadne kvalifikace ?
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
15.04.2018, 20:16
 
Jsem si říkal, že je ta nevyužitá 7 minutová přesilovka 5 na 3 s Vlky bude mrzet.

Ale musím dát za pravdu, že ten systém je nespravedlivý, ve vztahu k posledním dvěma kvalifikacím kdy první a druhý mají 9 bodů to je značně nefér.
 
nickslotr | Vsetín
15.04.2018, 19:46
 
Příští rok oprášíme Luko...... Smajlík
haha
snad ne..
 
15.04.2018, 19:43
 
Jinak ten system je opavdu deb*lni. Oba maji stejny rozdil V-O branek a protoze dala Poruba celkove vice golu, tak je prvni.
A jeste k fandum HB. Na Porube jich bylo 65, v Jablonci 150. Dnes rozhodujici zapas a 2500. Urcite lepsi pocty nez Poruba, ale jinak taky zadny slava.
 
15.04.2018, 19:29
 
Smajlík Tak HB dalsi rok v pralesu.
 
rst | Vsetín
15.04.2018, 10:44
 
Sui: Smajlík
Smajlík
Jack je Klasik nad klasiky. Smajlík
 
sui | Zbrojovka
15.04.2018, 10:31
 
Reakce na rst: Po kolena dlouhý dres. :)) Jó hochu, ja...
Mně to taky sere, ještě by si mohli vzít tleskátka a bylo by to Smajlík Smajlík Jak si zmínil to Hradiště, tak jsme tam hráli v play out a na to, že o nic nešlo nás tam bylo tak 50. Před zápasem za mnou došel Jack a říká, tak sme čekali, že ze Vsetína přijede tak jedno auto, tak teď musíme vyhrát ... Smajlík a mám pocit, že jsme vyhráli na nájezdy.
 
rst | Vsetín
15.04.2018, 09:55
 
Po kolena dlouhý dres. Smajlík

Jó hochu, jako jo, asi by to šlo - tak jak myslíš - ale já třeba sám nevím, nevyskočil - li bych před lety z vlaku, zda - li bych s těmi klauny chtěl třeba, jak říkáš, "pracovat" .
(Mně je třeba to #spoluzavsetin jaksi tak trošku proti srsti, neb v dobách temna GPH skutečně ovládal tribuny a držel vsetínskou fanscénu nad vodou, v INdobách však GPH považuju spíše za jakýsi underground - rozhodně bych necítil (a necítím) potřebu natřásat se tam s těmi dresaři. )


 
15.04.2018, 09:43
 
Reakce na rst: ** tvl to máme téma :)) By se hodilo ře...
Hele, ale já si opravdu myslím, že poctivou, byť pracnou, však systematickou prací lze i tyhle klauny předělat k obrazu svému a za rok stát po jejich boku. Né všechny, většinu ano. Nechci, ať to zní velkohubě, ale my v Havířově víme, o čem mluvíme. Pamatuju si, kolik těch klaunů tu bylo před rokem 2010. Je však možné, že když jim ukážeš jiný trend, jiný smysl a jinou cestu, když jim ukážeš, že tahle cesta může být fajn, když je nelákáš na "něco", co se líbí každému, když Tě z tribun znají a mají "přečteno" tvé "kurikulum vité", když nejsi nějaká rychlokvaška, která by ze dne na den chtěla "měnit svět", můžou odložit buřinku, řechtačku či po kolena dlouhý dres a do ruky vzít karton, nedejbože světlici :-). Ale opět se vracíme k tomu, o čem jsme psali níže... Je otázkou, jak moc se chce na Vsetíně s takovými lidmi pracovat. Já vím, ta motivace je obtížná, když nyní je euforie, boom a člověk by si řekl, že tihle lidé nejsou potřeba. Ale...
 
rst | Vsetín
15.04.2018, 09:01
 
** tvl to máme téma Smajlík
By se hodilo řešit na těch vašich fanstránkách než zde. Na klubových, když vlastně musím pochopit, že klub touží a baží právě po těch fejzbůkových klaunech v zelenožlutém od paruky přea dres po ponožky, že...
Smajlík Smajlík
 
rst | Vsetín
15.04.2018, 08:53
 
* A kamery v telefonu považuju za mor dnešní doby.
A jsme opět i toho: fanáta točit něco neuvidíš, zase jsou v tomhle mistři ti v cirkusovém odění.
 
rst | Vsetín
15.04.2018, 08:43
 
S Ederem souhlasím. Má pravdu - na Spartu se jezdilo, aby se to pak na hokeji mnohdy s těmi samými řezalo. Smajlík
Teď je doba internetová, každý se zná pomalu s každým, tak se to pak těžko může látat.
Víš co, já když si vzpomenu, že i do vás chodili v době beznetové příznivci fcb, s Třincem i tito (když to řval celý kotel) řvali i polští ž..i, tak se teďka musím chtě nechtě pousmát.
Co se našich mladých týče, dá se říct, že jsou mi (čert, lišaj) velmi sympatičtí, ale jejich naprostá absence či nechuť k vyhnání fanklubáckých manýrů či přímo konkrétních dementů je něco, co stěží, spíše však vůbec nechápu.
Apeluji na ně pořád, aby se proti těmto drbanům na stránkách ovcom.di i na fb str. Vsetín fans jednoznačně a důrazně vymezili.
Ale oni to cítí jinak.. Asi. A vlastně je to pochopitelné, když nezažili ty naše různé antifanklubácké srandaakce v dávných dobách.
Mě třeba mrzí, že třeba za dob gph vyjelo někde 30-60 lidí, ale když se řeklo do půl těla, šli skoro všichni včetně děvčat.
Teďka vyjede mnohdy několik set, ale do půl těla vidím 5 lidí a 80% lidí je tam v cirkusáckém outfitu. :(
Jo vlastně - já bych proti těm INfanouškům nic neměl, ale musí se tito vždy nutně chovat jako dementi (focení na fb, slinty o věrnosti, vandrácké chování, zmiňovaný cirkusácký outfit.. )
Čím jsem starší, tím víc a více oceňuji pro Vsetín těžká, přetěžká léta 01-07, na tribunách to však mělo zcela mimořádnou kvalitu, která se nějak vytratila(?)
Já říkám - s každým dalším drbanem v dresu ztrácí vsetínský fanoušek duši. Fejzbůkoví sráči jsou to.
Díky za reakci. Smajlík
 
15.04.2018, 08:04
 
Reakce na rst: Džone: Jsi odborník na všechno a předevší...
Já myslím, že ve svém druhém odstavci příspěvku, na který reaguji, jsi to napsal dobře... Myslím si, že je to hodně zajímavá, však také těžká otázka, nad kterou bychom mohli debatovat od 3. do 9. piva, ale... Nevím, kolik titulů máte, ale kdyby měl stejný počet Prostějov, my, či asi kdokoli jiný, nakupila by se řada těch, pro které není podstatou věci fanouškovství SVÉMU klubu, ale fanouškovství SLAVNÉMU klubu. Nebo se mýlím? Fandit Vsetínu bylo kdysi cool a in, abych použil slovník dnešní mládeže, po letech bídy se tohle vrací... A teď možná jedna kacířská myšlenka, snad se na mě nebude nikdo zlobit. Myslím si, že mladí, kteří v současnosti vedou vaši fanouškovskou scénu, nemají buď ten elán a chuť, nebo možná ještě takové postavení v rámci vašich ochozů, aby fanklubácké manýry vašich fans buď trestali nebo potlačovali do pozadí... Nevím, pouze přemýšlím nahlas. Co Ty na to? A taky... Na další dlouhou debatu by bylo to vaše zde tolikrát omílané téma "výherní věrní" nebo jak jim říkáte :-). Zamysleme se, zda jsou na škodu nebo naopak, zda nepředstavují potenciál, se kterým, kdyby se lídrům chtělo, se dá nádherně pracovat... Co by jinde, třeba u nás nebo v Prostějově, za ten potenciál dali... On totiž přináší spoustu možností...
A dovol, abych odbočil. Co říkáš na nejnovější příspěvek Edera v diskuzi na MEOfans? Není Ti z něj trochu smutno?
 
rst | Vsetín
15.04.2018, 00:53
 
BO:
Sorry, že jsem neocenil:
Monajenko - Smajlík Smajlík Smajlík - (on se na trénincích nejevil špatně a zle, leč možná pouze mně Smajlík )
 
rst | Vsetín
15.04.2018, 00:22
 
Böhse Onkelz:
Mimochodem, nechtěně jsi možná na to kápl.
Výherním věrným takový výherní věrný fanoušek zcela vůbec nevadí. Ba naopak, tito, ač se vidí po mnoha letech, se ještě více utvrzují o své věrnosti a fanouškovství tomu vyhrávacímu klubu, který je zrovna IN, ačkoliv tito (pitomci) na tento (klub) třeba leta nazavítali. Bývají zpravidla trnem v oku hlupákům, co navštěvovali klub i v nejneúspěšnějších dobách historie daného klubu, a byli tak pošetilí, že navštěvovali i venkovní utkání a klání, kde pravděpodobnost byť jediného bodu rovnala se zpravidla nule.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 12:00 | Jun.
HC Škoda Plzeň
VHK ROBE Vsetín