POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 410 (29.6.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-4-17" |  vypnout filtr
 
Plha | SVVT
17.04.2018, 22:07
 
JR: tvl ... ty máš hodně obsáhlou sít agentů 😊

Jenom k tomu Ederovi. .. má pravdu, předseda!
 
17.04.2018, 21:11
 
Marek Schwarz?
 
17.04.2018, 21:11
 
Reakce na ace81: Studénka chce hrát 2 ligu východ...
Možná i Orlová.
 
mhhory | Havlíčkův Brod
17.04.2018, 15:11
 
jo, já zapomněl. Mostečtí Lvi a Studenka... Smajlík
a to bez kvalifikace, protože nikdo jiný z krajských lig do kvalifikace o 2.ligu vůbec jít nechtěl.
 
ace81 | Vsetín
17.04.2018, 13:54
 
Reakce na mhhory: tak kvalita a dost hráčů, no nevím :|...
Studénka chce hrát 2 ligu východ
 
17.04.2018, 10:09
 
Koštuřík opět zasahuje! :-)))
Článek odkaz kde se píše, že Kašík se nabeton a najisto domluvil s Chabarovskem, načež Na Twitteru Kašíka a jeho kamaráda Jordána se objevilo:

Prosim pana Kosturika z @DenikSport, aby me do svých pohádek (článku) priste nezatahoval. Ja s tim nemam nic spolecneho, protože se se mnou nikdo nebavil.. Chápu, ze napsat neco se musi, ale tohle je moc. dekuji #doporuceni #kasik

:-))))))
 
mhhory | Havlíčkův Brod
17.04.2018, 08:47
 
Reakce na asterisk: S tímhle soudem bych posečkal...... ...
tak kvalita a dost hráčů, no nevím Smajlík , možná tak pro týmy z 1.ligy a nebo extraligy. Ale tak jak již zde někdo zmiňoval, tak po odchodu Poruby do 1. ligy, bude 2 liga východ (nevím kým bude doplněna), prostě prales. A zase to bude o dominanci Šumperka nebo Hodonína, potom taková soutěž ztrácí profesionalitu a zájem ji vůbec navštěvovat.
Sám to vidím, jako nezaujatý fanoušek, v Havl. Brodě. Ještě před 5ti lety byla 2.liga pojem a pro některé týmy a fanoušky atraktivní soutěž, dnes se z toho stává okres, kdy některé týmy lepí sestavu před utkáním a vůbec se snaží, aby k utkání vůbec dorazili. Jsou týmy, kteří dorazí ve 12ti lidech, dokonce i bez gólmana. A pak se není čemu divit, že přijde na stadion jenom 500 lidí. Úroveň 2. ligy šla strašně dolů a s tím poté spojené i to, že se lepší hráči do 2.ligy hůře shánějí, protože nemají vůbec zájem a nebo budou radši vysedávat na lavičkách prvoligového týmu než by jsi šel zahrát za náš celek.
Další problém je to, že celkově Vysočina, ať to jsou kvalitní týmy jako Ždár, Moravské Budějovice, Kolín atd.. tak nemají takové možnosti čerpat hráče od prvoligových či dokonce extraligových týmů ve formě hostování atd..
To je jenom pohled a názor na věc, kterou debatujeme na stadionu i mimo něj. Tak mě prosím za to nekamenujte, s prohrou a neúspěchem jsem se již smířil.
Smajlík Smajlík
Na druhou stranu jsme v play off odehráli 13 utkání a z nich jedno prohráli právě s Porubou a nastříleli málo gólů v Jablonci. Ale věřím nebo věříme, že to našemu vedení otevře oči a že pokud budou chtít opravdu postoupit, tak musí tým zkvalitnit a nespoléhat na jednu lajnu. Takže za rok, uvidíme..
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.