Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Zajímavosti by bylo jaký poměr hráčů odchází v mladém věku z českého hokeje a jak je to jinde....asi peníze až na prvním místě
 
Sebestyna máš pravdu a hned třikrát Smajlík
 
 
03.02.2019, 10:47
 
To co předvedl Karafiát při 3 gólu,kdy vypustí dohrání protihráče,to je na zamyšlení,jestli by mu neprospělo jít se rozehrát k bobrovi 😁
 
03.02.2019, 10:47
 
To co předvedl Karafiát při 3 gólu,kdy vypustí dohrání protihráče,to je na zamyšlení,jestli by mu neprospělo jít se rozehrát k bobrovi 😁
 
03.02.2019, 10:47
 
To co předvedl Karafiát při 3 gólu,kdy vypustí dohrání protihráče,to je na zamyšlení,jestli by mu neprospělo jít se rozehrát k bobrovi 😁
 
romanfrajer | VHK Vsetín
03.02.2019, 10:30
 
Jinak koukám ve statistice vyloučení drží Vsetín stále bezpečně poslední místo, tudíž se nic dlouhodobě nemění a počítám s tím i v play off... Na skok k bobrovi: Včera Jenáček a Vávra (1+1) naskočili ve Žďáru.
 
pavelmikel | Vsetín
03.02.2019, 10:30
 
tomis naopak Břízka se mi po zranění líbí víc jako před.... problém včera byl jinde neumime hrat na ubruslené tymy stačí jeden juniorsky útok a náš technicky hokej je v nivec neustale někoho hledáme překombinovaváme to. atd především ale za stavu 3:1 by jsme to měli hrát jinak včera jsme hráli hura hokej bez taktiky a výsledek se dostavil takový jaký je..
 
03.02.2019, 10:11
 
odkaz
Budějovický názor: Uzavřete extraligu, nebo zaveďte přímý postup
 
romanfrajer | VHK Vsetín
03.02.2019, 09:59
 
Včerejší zápas jsem neviděl, chtěl jsem si přečíst ohlasy našich trenérů po zápase, leč nikde ani řádka, že by to souviselo se statistikou vyloučení 3:8?
 
03.02.2019, 09:46
 
Bubna a jemu podobné Jezky bych neresil. Ti zazili třikrát bouřlivé vystriky=nase prohry, tak jim to přejme. Jejich Kapo Beda uz sprada plany na příští extraligový rocnik Smajlík
 
03.02.2019, 09:34
 
Gerard: Stačilo napsat,že chceš redukci týmů v profi soutěžích.To je jistě možné a někdo pak půjde z kola ven (možná i Vsetín,dojdou-li finance vtip...)V NDR to bylo dohnáno k dokonalosti dva týmy a to byla konkurence,že ?
 
03.02.2019, 09:31
 
Buben se naucil nove slovo a tak to pouziva vzdelanec.Pamatuj ale na jedno chlapce ci co jsi zac:Nad nikym se nepovysuj,pred nikym se neponizuj,ono se ti (Jihlave) to vrati....Jinak co se tyka toho srovnani Kuby Tepera a Hrycka jak tu nekdo psal....neporovnaval bych neporovnatelne
 
Tomis011 | Vsetin
03.02.2019, 09:19
 
Březina buď na tribunu nebo do Rožnova!!!!
 
R17
02.02.2019, 23:46
 
Reakce na Gerard: Netřeba si nic nalhávat, netřeba hleda...
Myslím, že by jste si mohli podat ruce Smajlík Smajlík Smajlík
odkaz
 
Gerard | Vsetín
02.02.2019, 23:13
 
Reakce na nový_z: Gerard 21:30. Píše zhruba: Tam a tam ...
Nevím sice kam svým dotazem míříš. Ale ano, nějaký ten sport jsem v životě skutečně dělal. Sice to nebyl ani hokej, ani druhá nejvyšší soutěž, ale věř, že nějaký vyložený nesportovec rozhodně nejsem. To, že jsem psal, že někde musíme vyhrát, nebo získat povinné body, tak jsem určitě nemyslel, tak, že pokud to tak nedopadne, tak, že jsou naši úplní debi.lové. Ba právě naopak jsem to myslel tak, že pokud se jim teď v té pauze podaří otřepat z té série porážek a nepovedených výkonů, tak věřím, že je v jejich silách to druhé místo uhájit.
Jinak v Tvém komentu ale cítím hlavně nádech určité jízlivosti a kritiky, že jsem snad na naše hráče nějaký příliš přísný, nebo, že jejich výsledky a výkony svými komentáři znevažuji. Pokud tomu tak opravdu je, tak se tomu musím upřímně pousmát, protože zrovna já se tady snažím celou dobu bojovat s kritiky, kteří jsou po každém dílčím neúspěchu schopni zkritizovat všechno a všechny, naházet špínu na jednotlivce, brečet kvůli rozhodčím apod.

Když ale nehrajeme zrovna dobře, tak nebudu jako nějaký nejzaslepenější fanoušek všechno jenom chválit a omlouvat.
 
pavelmikel | Vsetín
02.02.2019, 23:12
 
Drtina dnes velmi dobře Smajlík
 
02.02.2019, 22:31
 
Gerard 21:30.
Píše zhruba: Tam a tam musíme dovést povinné body, jinde to bude těžší, ale taky to musí být za tři, kluci se teď rozhodně nepředřeli, občas se dokonce od autora dočítáme, že jsme zápas vyhráli v suchém tričku (já říkám, že když nic jiného, jenom ta cesta někde na sever čech na liduprázdný stadion je strastiplná), atd, atd... Otázka na Gerarda: dělal jsi někdy nějaký sport?
 
Gerard | Vsetín
02.02.2019, 21:50
 
rst: Rosťo, když se tak dívám, kdo dnes pískal na čarách, tak bych čekal, že budeme mít rozhodčí trochu líp ošéfované, než aby byl poměr vyloučených 3:8 Smajlík .

Jen si tak říkám, čistě hypoteticky, kdyby nás tady, třeba letos v sedmém zápase semifinále, jeden z této dvojice čárových pořádně zařízl, jak by to asi znělo, kdyby se Lapačem sborově neslo Bubela je ... Smajlík .
 
02.02.2019, 21:49
 
Takoví jako Buben žádnou starou nemají...
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.