Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Gerard | Vsetín
03.04.2018, 11:27
 
Sui: co se týká financí, tak to ani tak není zákulisní info, jako spíš známá věc, že hráči po kterých se chtějí góly a výhry berou víc, než bojovníci a dříči ze třetí a čtvrté lajny, kde by měli dostávat prostor hlavně domácí a mladí hráči.
Nic proti Markovičovi nemám, ale přišlo mi, ze byl nejvíc vidět hlavně v rozhodnutých zápasech a v zápasech se slabšími soupeři.
 
Gerard | Vsetín
03.04.2018, 11:19
 
DíkZaTuVzpomínku: Můžu tě uklidnit, ani křesťan, ani muslim, ani fašista, ani jiný fanatik a extrémista. Jsem letitý fanoušek, který zažil doby největších úspěchů, doby temna i současnou dobu opětovného vrácení se klubu do pater kam patří. Kdybys to napsal normálně, tak bych na to nereagoval, ale tys to napsal s takovým podtextem, že z něj vyplývá, že v tom vedení jsou úplní pitomci, kteří vůbec neví co dělají. Navíc ještě s odkazem na loňskou sezónu a loňské odchody. Které "hvězdy" z postupové sezóny ti tady letos tolik chyběly a nebyly nahrazeny? Luka? Kolařík? Mojžíš?

Pokud přijde tři až pět nových útočníků, tak by pro Markoviče a spol. opravdu nezůstalo adekvátní místo v sestavě. A je férovější tyto hráče pustit už teď, ať mají taky dostatek času najít si nový klub, než je tu držet do léta.

Jak jsem psal již dříve, ja současnému vedení věřím a jsem přesvědčený, že v příští sezóně budeme mít zase o něco kvalitnější manšaft s jasnou a jistou jedničkou v bráně, posílenou a zesílenou obranou a lehce obměněným útokem, který bude schopen využít aspoň nějakou přesilovku.

Máme za sebou dvě nejúspěšnější sezóny za poslednich snad 15 roků a někteří budou pořád nespokojení :-(. Myslím si, že na kritiku je zatím dost času a měla by přijít až pokud se nepodaří kádr dobře doplnit.
 
03.04.2018, 11:14
 
Reakce na Gerard: No já bych spíš napsal, že tady máme b...
Výborně! Demence mnoha (většiny) fandů napříč kluby mě nikdy nepřestane udivovat, proto jsem rád pokaždé, když jim někdo vždy rozšíří obzory... Dementi za.raní.
 
sui | Zbrojovka
03.04.2018, 08:13
 
Reakce na Gerard: No já bych spíš napsal, že tady máme b...
všichni tři by klidně třetí lajnu hrát mohli, mě osobně nejvíc mrzí odchod Markoviče. Co se týče těch financích ve třetí, čtvrté lajně, to máš asi nějaké zákulisní info.
 
Reakce na Gerard: No já bych spíš napsal, že tady máme b...
Nech mě hádat Gerarde - křesťan ?
Nemyslete, neuvažujte, věřte! Hlavně nemějte svůj názor, pohled na věc, neklaďte otázky a nepožadujte žádná vysvětlení! To oni jsou na rozdíl od vás ti kvalifikovaní, erudovaní a proto vždycky přesně vědí co dělat chce to jen víru, modlitbu a pozitivní směřování energie Smajlík
 
Gerard | Vsetín
02.04.2018, 21:45
 
Reakce na Fan22: Gerarde, bravo.... mas opet pravdu. Vzd...
Tak, tak ... ale beztak čekám, že se někdo ještě určitě ozve s Hroudou do brány a Finsterlem do první lajny ;-).
 
Muhehee | Apple
02.04.2018, 21:39
 
Gerard .....asi tak .....
 
02.04.2018, 21:37
 
Gerarde, bravo.... mas opet pravdu. Vzdy je to o ceně a dulezitosti vyprodukovanych bodu od jednotlivych hracu... Nechme to na tech, kteri to podrobne analyzuji a znaji vsechny potrebne informace.
 
Gerard | Vsetín
02.04.2018, 21:14
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Milí fandové, pro velký úspě...
No já bych spíš napsal, že tady máme bohužel již každoroční pravidelnou akci našich fanouškovských plaček: "Proč nám ti "pitomci" z vedení vyhazují naše oblíbence".

Nemíním to nikde vyhledávat a přesně vypočítávat, ale to vám přijde těch asi 15 titulů mistra ČR, několik titulů z MS, jedno zlato z Nagána, přibližně stvoka repre zápasů a dvě sezóny v NHL málo??? Tohle je přibližná bilance kterou mají na svém kontě chlapi, kteří do stavby týmu mluví asi nejvíce, čili Dopita, Jenáček a Tesařík. Netvrdím, že bývalí výborní hokejisté musí být automaticky i dobří manažeři a funkcionáři, ale ani u jednoho z těch třech mi nepřijde, že by to tady brali na lehkou váhu a nezáleželo jim na tom aby poskládali kvalitní tým pro novou sezónu. Netvrdím taky ani to, že nemají lidi nárok na debatování nad sestavou a případnou kritiku. Ale tohle neustálé zpochybňování každé změny v kádru a hlavně vytahování "mrtvol" jako jsou Vaňous, Lukové a Kolaříci mi přijde jako vrchol stupidity. Nic proti těmto klukům, kteří tu odvedli kus poctivé práce, ale vždycky za jejich odchodem stál pádný důvod a vždy za ně nakonec přišli lepší hráči. Proč teda nevěříte i teď vedení, že shání opravdovou kvalitu a že zase posunou náš tým o kousek výš. Obzvlášť když to Tesil vysvětlil naprosto jasně a srozumitelně. Hledají, vybírají, monitorují, ale rovněž se nechtějí unáhlit.

V krátkosti ještě k těm třem končícím letos. U všech si dovedu představit, že by tady pokračovali, ale současně si taky dovedu představit tým bez nich. Troufnu si dokonce říct, že po první čtvrtině nové sezóny si na ně už více-méně nikdo, až na pár plaček, nevzpomene. Všichni tři byli ve většině zápasů vidět, ale v těch opravdu klíčových se povětšinou již nedokázali prosadit, snad až na Tolju, který mi z této trojky bude chybět asi nejvíce. I když i on mě někdy svým projevem a částečnou laxností nepřesvědčoval.

Takže prosím míň fňukání a víc víry ve schopnosti našich schopných.

P.S. To že neodchází jenom ti nejslabší je snad naprosto samozřejmé a musí to pochopit každý trochu znalý fanoušek. Nebo si myslíte, že by měli po očekávaném posílení kádru hrát Markovič, Beránek a Protasenja třetí a čtvrtou lajnu??? Tam hrají úplně jiní hráči a to jak typově, tak hlavně finančně.
 
Ondra857 | Vsetín
02.04.2018, 20:28
 
Možu se jen zeptat, jak to přesně víte?
 
pavelmikel | Vsetín
02.04.2018, 20:18
 
Byli moc drazí Smajlík
 
ace81 | Vsetín
02.04.2018, 17:49
 
Ti tři vyhození hráči(B+P+M)+Kopta nám minulou sezonu vybojovali play-off.Věřil jsem, že jejich výkony přesvědčí vedení k podpisu smlouvy na další ročník.Nechápu proč je vyhodili, když bylo mnoho jiných horších hráčů v našem týmu.Snad vedení ví více než my.
 
pavelmikel | Vsetín
02.04.2018, 16:46
 
Paralela je jasná Markovič se až moc podobál #9....
 
02.04.2018, 14:44
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Milí fandové, pro velký úspě...
Nejen k paralele loňské,ale i předtím /#9/, to opravdu začíná vypadat na nové posezónní zvyky.Hlavně konec letošního kapitána je slušně řečeno zvláštní.
 
02.04.2018, 08:07
 
45:40

Faulovaným byl Skořepa, po kterém zůstala na ledě krvavá stopa. Zlý muž dříve ve službách Vsetína dnes dohrál, dostává 5+20 minut. Domácí mají 45 sekund 5 na 3!
45:40

Hra přerušena, na ledě zůstal ležet jeden z domácích hráčů, Frolo ho tvrdě dohrál. Na trestnou létají kelímky, lidi, hraji si teď na moralistu, ale nedělejte to. Za tu pokutu to klubu nestojí. Smajlík
 
Reakce na tony83: Taky jsem si to precetl, ale kdyz to n...
Milí fandové, pro velký úspěch a diváckou odezvu opakujeme oblíbenou loňskou akci - "Vymetáme šatny, aneb posezónní odeslání (nej)lepších hráčů do pr***...pryč." Věříme, že se vám stejně jako loni zalíbí a stane se z ní hezká tradice, kterou budeme opakovat i v dalších letech Smajlík
 
KLC | Vsetín
01.04.2018, 17:30
 
 
KLC | Vsetín
01.04.2018, 17:29
 
A tady vyjádření napadaného fanouška odkaz
 
 
01.04.2018, 10:24
 
Bohuzel, odmastovna....
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
HC ZUBR Přerov
×
Dnes v 13:15 | Jun.
Bílí Tygři Liberec
VHK ROBE Vsetín
×
Dnes v 12:00 | Dor.
VHK ROBE Vsetín
HC Olomouc