Vstupenky online
  80. narozeniny
(21.9.) 5. kolo CHL: Vsetín - Třebíč 4:2 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "erik2" |  vypnout filtr
 
<12345678910>
25.11.2012, 15:39
 
Reakce na flasar: myslíš tohle .... http://tn.nova.cz/sp...
Nene, mají prý mít přimo reportáž ve zprávách na nově. Ale asi nebude dobré se na to dívat, bude to klasická ukázka neobjektivních novinářu. Přerov bude zase dělat ze sebe oběť, vedení bude brečet, že to nemůže vyvětrat atd.
 
25.11.2012, 15:17
 
Ha, tak NOVA už prý připravuje supr čupr reportáž, kde bude brečet vedení přerova.
 
25.11.2012, 10:52
 
Reakce na asterisk: Ať je to jak chce - a už jsem to tu ...
Souhlas se vším, jak s pyrotechnikou, tak dýmovnicí (tu mohl přinést jenom úplný magor), tak přerovskou "ochrankou", kterou jsem taky viděl před zápasem jak se chystá na bitku a po zápase se smáli a byli úplně spokojení, že se jim to povedlo vyprovokovat a jak si to užili.
 
24.11.2012, 23:28
 
Jinak špatný titulek, asi tam mělo být, že zápas byl ukončen pro nezvládnutí ze strarny pořadatelů domácího klubu.
 
09.10.2012, 20:11
 
Reakce na VSH: Pořadatelé by měli každému dát leták s vý...
Jako vedení VHK nemůže oficiálně nic dělat, jsou jen v nájmu. Něco dělat můžeou jenom voliči na Vsetíně, protože ti lidi v představenstvu jsou buď přímo politici nebo politiky dosazovaní. Letáky by byly ideální. Důležité jsou ale konkrétní jména v představenstu Vsetínské sportovní a jejich měsíční osobní odměny a informace o tom, že zavřeli stánek se suvenýry.
 
09.10.2012, 20:09
 
Spíš bych tam aspoň nalepil plakát s informacema o tom, že z tohoto stánku nejde ani koruna hokejovému klubu a hned vedle vylepil osobní odměny Vsetínské sportovní přepočtené na měsíční plat. A vysvětlení toho, že tito lidé zrušili stánek se suvenýry VHK Vsetín. Ideální jsou samozřejmě konkrétní jména členů představenstva. A když se prohraje, tak ukázat, proč nejsou peníze na dalšího obránce.
 
09.10.2012, 19:28
 
Reakce na VSH: Znovu opakuji vedení VHK, stánek je třeba...
Hmm, tak to vychazí na tu jednu řidicí osobu nějak 56 000,- (asi hrubého) měsíčně. Na Vsetín slušný plat. Však ona už se postará abyste ty její topinky jedli to si pište a nenaděláte nic.
 
09.10.2012, 17:06
 
Reakce na honon: Vyzívám všechny fans k absolutnímu bojk...
Ještě doplním, že jsem si vždycky myslel, že ty peníze z občerstvení jdou klubu, ale vypadá to, že mizí někde v černé díře. Takže si příště radši udělám svačinu, bude aspoň míň mastná.
 
09.10.2012, 17:02
 
Reakce na malyprcek: škoda jen, že si to přečte jen pět ...
Jako bufetová prohibice by především udělala dobře těm co si tam něco kupují. Ty mastné topinky a sojový párek z friťáku zalitý teplým pivem není pro žaludek nic dobrého. Venku ve stánku aspoň dávali ke klobáse zeleninu.
 
09.10.2012, 08:20
 
Reakce na honon: Vyzívám všechny fans k absolutnímu bojk...
Souhlasím. Pití a jídlo sebou. Přitom ten provozovatel, co se postaral o to aby ten stánek tam nebyl beztak čepuje pivo na stadionu. Nemohl by aspoň ten stánek být před hlavní branou, jak to kdysi bývalo?
 
06.10.2012, 14:27
 
Jako zakázat stánek s věcma z fanshopu je prostě úplně nepochopitelné. Za tím musí být jedno jméno, někomu musí jít zisky z těch stánků s topinkama s přepáleným olejem! Kdo to je?
 
27.07.2012, 13:30
 
Reakce na VSH: Zahrada, udírna, pivo, slivovice zvítězí ...
Jj, pátek by byl asi v pohodě. Snad by to stíhali i ti co třeba studují v Praze. Jinak co se týká občerstvení, tak potom, co jsem viděl jak to chodilo na ME ve fotbale ve Vratislavi, tak jsem si řekl, že už nikdy nebudu nadávat na občerstvení na Vsetíně. Tlačenka je v pohodě, topinka taky. Samozřejmě, klobáska v Prostějově je parádní a je radost se dívat, jak je to tam dobře udělané, aby to šlo rychle.
 
25.07.2012, 12:24
 
Reakce na VSH: Tak místo neděle, sobota :o :o :o . Pa...
No pro dojíždějící je to v 19:00 úplně nanic. Většinou se pak už nedá nikam v sobotu ze Vsetína dostat. Co se týká / rodina, zahrada, hory /, tak to samé můžeš dělat v nědělu místo soboty, tak nechápu ten argument. Pro mně je ideální začátek v sobotu už v 17:00. A ta zahrada s halogenem a lopatou na sníh :D
 
23.02.2012, 15:49
 
Reakce na malyprcek: stála sem v kotli a viděla jak pode...
nepřízpusobíve fanynky co čtou facebook je třeba separovat, že ? Proboha, ať si každý fandí jak chce, jestli si koupím lístek a usnu pak na sezení a budu chrápat na celé kolo, tak do toho vůbec nikomu nic není. Každopádně s Prostějovem to bude ještě těžké, ale na zápas se těším.
 
22.02.2012, 08:21
 
Reakce na Davson: No jestli se chceš tak pitvat v každém...
Já si na nic nestěžuju a ani nechci nic řešit, jenom jsem chtěl upozornit, že ani Prostějov nehraje v rukavičkách a chtěl jsem se omluvit hráčům, že jsem na stadionu myslel, že byli málo důrazní u toho gólu.
 
21.02.2012, 20:48
 
Četl jsem to velice pozorně a proto píšu co jsem psal. Štve mně to rozplývání se nad skvělým Prostějovem a přitom ten jejich útočník se se Vsetínem vůbec nes.al, našeho obránce prostě sejmul do kotníka a pak dal jak největší borec vítězného góla. Původně jsem si na stadionu myslel, že to naši podcenili, ale teď co jsem viděl video, tak se jim musím omluvit, bojovali co mohli. Je potřeba si uvědomit, že v playoff nejsou žádní kámoši, Prostějov je "nepřítel" a je potřeba tak s ním jednat a valit to do nich, co jde, oni dělají to samé! Takže ty oslavné ódy na Prostějov si nech až plaoff pro Vsetín definitivně skončí, pak teprve bude na ně čas!
 
21.02.2012, 15:10
 
Nemůžu si pomoct, ale na tom videu to vypadá tak, že ten gól na 3:4 dal ten Prostějovský hráč jenom proto, že předtím fauloval Vsetínského obránce. Nejdřív jsem si myslel, že spadnul sám, ale není to tak. Jinak nevím co je to za řeči, jako přát aby Prostějov postoupil. Ještě není konec, zázraky se dějí, jenom ne moc často. První zápas hrál Vsetín výborně, druhý aspoň první třetinu taky. Klidně můžou vyhrát, jenom to bude hodně těžké.
 
15.02.2012, 17:27
 
Jinak, kdo v tom Prostejove jeste nebyl, tak varuju, je tam uplne neskutecna zima. Doporucuju fakt teple obleceni. A taky, ten Prostejov je hodne tezky, takze favoritem je spis on. Vsetin bude potrebovat i trochu stesti a urcite to nebude jednoduche. (Ja jenom jak vidim, kolik lidi se tam do toho Prostejova hrne).
 
21.12.2011, 21:42
 
ale hlavně gratuluju k vítězství Smajlík
 
21.12.2011, 21:32
 
Reakce na gntpwnz: Je fajn že si povídáte ale všichni ra...
Jj, máš pravdu, lepší je dojet a nekecat. Ale jako ono se to nezdá, ale Vsetín má pořád jednu z největších návštěv v 2. lize (když by se počítali permanentky - já ji třeba mám). Realita je taková, že solidní návštěva na 2. lize je řádově 500 diváků, 1000 je pak uplná paráda a je to většinou u klubů s ambicí na postup do 1. ligy (třeba i za 5 let, ale aspoň se snaží a nevzdali to). To není stěžování, prostě to tak podle statistik je. Šak se na ně mrkněte sami: odkaz Ještě jednou opakuju, že z hlediska 2. ligy má Vsetín nadprůměrnou návštěvnost a fanoušky, takže bych to už neřešil Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 15:30 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HK MD Šumperk