Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "erik2" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
27.03.2013, 17:28
 
Jenom pro ty, kterým se to nechce hledat:
Mladí královéhradečtí borci potřebují Vaši podporu, pořiďte si vstupenku, kterou budete potřebovat. Vstupné je však ZDARMA. Distribuci zajišťuje fanclub. K dispozici je pouze omezené množství. Vstupenky si můžete do vyčerpání kapacity rezervovat na této e-mailové adrese: Jaroslav.Smetana@seznam.cz (rezervované vstupenky bude vydávat fanklub před malou halou v pátek mezi 16.45 a 17.25 hodin). Další možností je přijít na sekretariát hokejového klubu ve čtvrtek v časech 9-12, 13-14:30 a v pátek 9-12. Neváhejte, rezervujte si lístek včas a v pátek přijďte do malé haly! Bez vstupenky nebude na stadion jedinec vpuštěn a mnoho jich už nezbývá!

odkaz
 
09.03.2013, 22:17
 
Já bych se nad tou druhou ligou tak moc nerozplýval. Valmez může vypadnout, Přerov postoupí letos, Havířov příští sezónu. To že je to atraktivní teď neznamená, že to tak bude vždycky.
 
08.03.2013, 12:02
 
Tady snad nikdo nehrál žádný kolekttvní sport. Pokud má soupeř někoho se zkušenostmi profesionální z ligy o dvě třídy výš, tak se to prostě nakonec projeví. S tím nic trenéři nenadělají. Proti začátku sezóny bylo vidět, jak se postupně zlepšovalo oslabení i přesilovky, což je zásluha trenérů, jenom na playoff už to nestačilo.

Tento tým má dobrý základ, pokud se ještě posílí o zkušenější hokejisty, tak to bude uplně super. Co se mi ale líbilo letos hodně, je jak se tuto sezónu snažilo vedení, nový stánek, plakáty, valašské záření, taky se zastali fanoušků v přerově atd. Smajlík
 
27.01.2013, 11:38
 
Reakce na ace81: Retardovany bily snehulak z Veprova ope...
:D:D no bilyho snehulaka vozi jiny prerovak na bobech na lede mezi hokejistama :D, jako tohle prekonalo snad i ceskou sodu:
odkaz

Jinak co se tyka Havirova, tak musim uznat, ze to meli fakt dobre (balonky, fandeni atd.)

 
16.01.2013, 11:34
 
Reakce na DavsonVs: Dobře, ale tak se to neřeší je to hl...
Co se týká polévání hokejistů přerova pivem, tak to je právě to co přerováci chtěli, hned po zápase už tam byl nastoupený jejich funkcionář a trval na zápisu, že byli hrubě napadeni a Vsetín nezvládl pořadatelskou službu. Takže asi tak, není prostě dobré se nechat vyprovokovat blbama a dělat to co přesně chtěli.
 
30.11.2012, 11:06
 
A jinak jsem spokojený s odpovědí vaší redakce. Prostě napsali, že je to jejich web a že smažou koho chtějí a nemusí nic nikomu vysvětlovat. To mně příjde v pohodě, jenom mi to napsat hned do emailu, protože jsem nebyl ten, kdo to jako první tahal na veřejnost. Fórum si snad zvládnete promazat sami, když se vám nelíbí co jsem tam napsal a nevím v čem je potom problém. Já jsem už pak neřešil nic s hokejem, ale obecně novinářkou žumpu co je u nás.
 
30.11.2012, 10:56
 
jj, to souhlasím. Vy taky naděláte kvůli pár rečem na diskusi.
 
29.11.2012, 13:26
 
Reakce na oxygene: Ještě k Přerovu. Dnes padlo první obv...
V kolik hodin to půjde a v jakém pořadu?
 
26.11.2012, 22:11
 
Reakce na kilvap: snad si aspoň čtete svoje příspěvky, k...
Já jsem si ale nepsal s váma, ale s redaktorama toho vašeho webu, neřešil jsem ani tak co bylo na hokeji, ale jak o tom neobjektivně psali novináři, prostě mně to rozčílilo. Kdyžtak to tam všechno promažte, nemusí to tam být, stejně to fakt nikdo nečte a mně se to už nechce řešit.
 
25.11.2012, 15:39
 
Reakce na flasar: myslíš tohle .... http://tn.nova.cz/sp...
Nene, mají prý mít přimo reportáž ve zprávách na nově. Ale asi nebude dobré se na to dívat, bude to klasická ukázka neobjektivních novinářu. Přerov bude zase dělat ze sebe oběť, vedení bude brečet, že to nemůže vyvětrat atd.
 
25.11.2012, 15:17
 
Ha, tak NOVA už prý připravuje supr čupr reportáž, kde bude brečet vedení přerova.
 
25.11.2012, 10:52
 
Reakce na asterisk: Ať je to jak chce - a už jsem to tu ...
Souhlas se vším, jak s pyrotechnikou, tak dýmovnicí (tu mohl přinést jenom úplný magor), tak přerovskou "ochrankou", kterou jsem taky viděl před zápasem jak se chystá na bitku a po zápase se smáli a byli úplně spokojení, že se jim to povedlo vyprovokovat a jak si to užili.
 
24.11.2012, 23:28
 
Jinak špatný titulek, asi tam mělo být, že zápas byl ukončen pro nezvládnutí ze strarny pořadatelů domácího klubu.
 
09.10.2012, 20:11
 
Reakce na VSH: Pořadatelé by měli každému dát leták s vý...
Jako vedení VHK nemůže oficiálně nic dělat, jsou jen v nájmu. Něco dělat můžeou jenom voliči na Vsetíně, protože ti lidi v představenstvu jsou buď přímo politici nebo politiky dosazovaní. Letáky by byly ideální. Důležité jsou ale konkrétní jména v představenstu Vsetínské sportovní a jejich měsíční osobní odměny a informace o tom, že zavřeli stánek se suvenýry.
 
09.10.2012, 20:09
 
Spíš bych tam aspoň nalepil plakát s informacema o tom, že z tohoto stánku nejde ani koruna hokejovému klubu a hned vedle vylepil osobní odměny Vsetínské sportovní přepočtené na měsíční plat. A vysvětlení toho, že tito lidé zrušili stánek se suvenýry VHK Vsetín. Ideální jsou samozřejmě konkrétní jména členů představenstva. A když se prohraje, tak ukázat, proč nejsou peníze na dalšího obránce.
 
09.10.2012, 19:28
 
Reakce na VSH: Znovu opakuji vedení VHK, stánek je třeba...
Hmm, tak to vychazí na tu jednu řidicí osobu nějak 56 000,- (asi hrubého) měsíčně. Na Vsetín slušný plat. Však ona už se postará abyste ty její topinky jedli to si pište a nenaděláte nic.
 
09.10.2012, 17:06
 
Reakce na honon: Vyzívám všechny fans k absolutnímu bojk...
Ještě doplním, že jsem si vždycky myslel, že ty peníze z občerstvení jdou klubu, ale vypadá to, že mizí někde v černé díře. Takže si příště radši udělám svačinu, bude aspoň míň mastná.
 
09.10.2012, 17:02
 
Reakce na malyprcek: škoda jen, že si to přečte jen pět ...
Jako bufetová prohibice by především udělala dobře těm co si tam něco kupují. Ty mastné topinky a sojový párek z friťáku zalitý teplým pivem není pro žaludek nic dobrého. Venku ve stánku aspoň dávali ke klobáse zeleninu.
 
09.10.2012, 08:20
 
Reakce na honon: Vyzívám všechny fans k absolutnímu bojk...
Souhlasím. Pití a jídlo sebou. Přitom ten provozovatel, co se postaral o to aby ten stánek tam nebyl beztak čepuje pivo na stadionu. Nemohl by aspoň ten stánek být před hlavní branou, jak to kdysi bývalo?
 
06.10.2012, 14:27
 
Jako zakázat stánek s věcma z fanshopu je prostě úplně nepochopitelné. Za tím musí být jedno jméno, někomu musí jít zisky z těch stánků s topinkama s přepáleným olejem! Kdo to je?
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.