Vstupenky online
  80. narozeniny
(18.9.) 4.kolo CHL: Prostějov – Vsetín od 18:00 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
rst | Vsetín
19.05.2019, 09:00
 
Reakce na KLC: No když se o tom mluví, tak jak sme na to...
IMHO pokud svazová repre udělá v Blavě medaili, bude to pro vzdorující kluby horší.
Když vypadnou ve čtvrtfinále, na druhý den se na nějaké srandovní ms zapomene. A spíš se někdo chytí za rypák.
Kdežto přelézt přes to čtvrtfinále, dostanou Král a Řezníček a všechny ty arcisvině náboje, Zikmund bude ještě uštěpačnější než kdy předtím atd.
Takže se čeká, jak to dopadne a kdo bude mít navrch.
Medaile - posvěcení kroků svazu. Květnová hokejová veřejnost bude nakrmena a pojede se dál.
Co se vsetínské juniorky týče, mluvilo se o soudech. Pokud se vypadne ve čtvrtfinále srandaMS, třeba budou Král a spol. pod tlakem veřejnosti, vyměknou, uznají svou kktinu a ty 3 kluby budou hrát dál nejvyšší soutěž. Pokud tam udělá svaz medaili, tak soud. Nebo budou potentáti tak spokojení, že ukáží poprvé promile velkorysosti a vezmou svou kktinu zpět(?) - jo vlastně, to je kravina.
 
KLC | Vsetín
19.05.2019, 08:12
 
No když se o tom mluví, tak jak sme na tom a jak to pokračuje? Bude juniorka teda něco hrát?? Nějaké ticho po pěšině.. Smajlík
 
rst | Vsetín
18.05.2019, 17:32
 
Mmch v lize jednoznačně nejpěknější dresy Třebíč. Krásná a jednoduchá retrovka, žádné dlouhé přemýšlení.
(Neexistuje krásnější kombinace barev, než jsou červená, bílá a modrá. I když Záhuba se mocně snažil a pokazil, co se dá a Voráčci vypadají v tom jak strašidla.
Vsetínu v hokeji bych přál a žil jím, i kdyby se Zubík blbě vyspal a udělal klubovými barvami oranžovou, béžovou a šedou, ale abych ujížděl ze zž, to nikdy. )

----------Pavel Richter je klasik a je dobře, že to (konečně) začínají chápat i ZŽ.
 
 
17.05.2019, 16:46
 
Richter to říká na plnou hubu, myslí si to většina lidí, co hokeji rozumím, Ti se ale bojí říct svůj názor, nebo jsou na tom osobně zainteresovaní...
 
17.05.2019, 15:31
 
Kéž by takovýchto starých psů zaštěkalo více. Spousta lidí na ně dá...
 
17.05.2019, 15:29
 
Reakce na Mildef: Sorry z mobilu to jde hure ;) https:/...
Richter Smajlík
 
17.05.2019, 15:04
 
Sorry z mobilu to jde hure Smajlík odkaz
 
17.05.2019, 14:51
 
ovstvi-sveta-v-hokeji-cesko-lotyssko-jun (dlouhý řetězec byl zkrácen)
 
17.05.2019, 14:51
 
Nemůžu pochopit, že někdo rozhodl, aby to tak v českým přiblblým hokeji bylo. Ještě před rokem akademie povinná nebyla, najednou to řeknou v průběhu sezony. Kdyby to kluby věděly dopředu, zařídí se. Pak máte rakouský Salcburk, který extraligu hrát bude, protože zaplatil prachy. Absolutně s tím nesouhlasím. A přeju, aby kluby v čele se Vsetínem ten soud vyhrály. Proč by čtvrtfinalista neměl hrát další rok extraligu? Co jsem slyšel, tak ta liga ani nemusí začít. Nebo tam ty kluby budou muset začlenit. ovstvi-sveta-v-hokeji-cesko-lotyssko-jun (dlouhý řetězec byl zkrácen)
 
zeerek | vsetín
16.05.2019, 17:42
 
Reakce na VSH: Kombinace žlutá a zelená je jasný popis =...
me se treba zluta libi moc
 
 
16.05.2019, 14:57
 
Ogaři, kdyby nekdo měl nahrané zápasy Vsetína ze zlaté éry na VHS nebo jiné suvenýry na prodej, tak dajte vědět. Díky TomasMichlik@seznam.cz
 
16.05.2019, 11:53
 
Ja psal, ze digital je peklo! ....
a kdyz uz teda jsem v tom Mnichove, tak za mne spis toto: odkaz
 
16.05.2019, 11:36
 
Svého času DUKLA Jihlava měla zajímavé dresy :D odkaz
 
klc | Vsetín
16.05.2019, 07:44
 
Smajlík
 
Plha | SVVT
15.05.2019, 23:17
 
Asterix: O tom to přece není. Mě zajímá pohled odjinud, ať už je kladný či záporný. Jen jsem chtěl osvětlit záměr.

Nic proti pruhům, ale někdy je třeba zkusit nějakou inovaci. Oproti tomu, jistě jsi si všiml, že v posledních letech se drží dresy přímých barev, v tom je třeba skutečně vycházet z tradice a zdržet se nějakých divočin v podobě přechodů... Mchd, od těch mě na dresech před pár lety nezpochybnitelně odradil pokus Brna, protože už nevypadali jako hokejové mužstvo,ale spíše jako spolek regionálního homo spolku))
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 21:35
 
Reakce na setteinz: Dnes jsem mluvil, ve vlaku, s ředite...
No a vidět po letech modrožlutý dres s logem Z Vsetín, ve kterém se postupovalo z kraje (86-87), tak budu dojat a pohnut!
Tak snad tam bude.
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 21:23
 
Reakce na setteinz: Dnes jsem mluvil, ve vlaku, s ředite...
Ty dresy mančaftu koupil Petr Říha (CompAir). Mně se taky nezamlouvaly, ale údajně šlo o moderní perforované dresy, které tehdy ještě neměly ani všechny kluby v nejvyšší soutěži a jednalo se prý o revoluční věc!
Já jim říkám Yettis - tato reklama je po čase ozdobila tak, že se staly ještě divnějšími. Smajlík
9.12.90 (Vsetín - Havířov 6:2) však tyhle dresy (nejspíš zařídil opět Petr Říha) nahradily již ty krásné bíločervené se znakem Zbrojovky, ve kterých se došlo až k postupu do 1. ČNHL.
Modré Yettis podědil starší dorost (junioři tehdy nebyli, první tým pod muži byl st. dorost). Pamatuju v nich 1 zápas i Radima Tesaříka, který přišel jakýsi důležitý match pomoci st. dorostu na hostování ze Zlína, hráli tehdy ten zápas i Boháč a Přikryl z našich mužů, ale prohrálo se.
A perlička - na starší dorost tehdy chodila partička 20-30 mladých kluků ve věku právě těch starších dorostenců (18 let cca), s modrožlutými vlajkami a mívali pomalované tváře - zřejmě kámoši těch hokejek. Fandili perfektně, sehraně, v místech uprostřed sezení, ale na mužích jsem tyto lidi nikdy neviděl. Nebo je nepoznal. Byli na těch starších dorostech vždy jako zjevení.
 
15.05.2019, 19:38
 
Plha: ja ti to ale pochvalil! Na nazvoslovi se asi neshodneme, ale princip je stale shodny. Ja jsem zkratka stara skola. Kdykoliv jsem cokoliv delal, pouzil jsem zasadne ciste plochy a prouzky. Holt, staromilec....
Par sublimaci uz jsem nainstaloval. Takze vlastne jdu sam proti sobe. Ten digital je strasne silna zbran :-)))). Takze kdyz si predstavim vsechny ty barevne prechody nebo treba tistene stulpny, navaluje se mi. Neni nad cisty styl, s vybalancovanyma barvama, jejich pomerem, kde kazdy barevny prvek, pouzity font a vsechno kolem, je presne takove jake ma byt. A miluju stare techniky - pletene stulpny, kdyz to jde, vysivky. Kdyz se podiva clovek treba na dres Mapke Leafs ci Flyers nebo RedWings pochopi, ze tady neni co menit!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.