Rozpis letní přípravy pro mládež (aktualizováno 5.6.) | POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 242 (22.6.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
05.05.2017, 13:06
 
Reakce na VHK_arena: Mám takové tušení, že vedení využij...
A tak.... můžeš jim pomoct! - Pasta je bez smlouvy! ..... Letenka do Paříže je za pár šušňů......

:-)
 
05.05.2017, 13:02
 
Mám takové tušení, že vedení využije v maximální míře toho, že se v další sezóně nesestupuje Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
05.05.2017, 11:21
 
Budou zas dnes nějaké spekulace Smajlík Smajlík Smajlík
 
04.05.2017, 23:56
 
A Fero hrál kde ty mudrlante?
 
VSH | Jedině VSETÍN
04.05.2017, 22:38
 
Reakce na Maceto: Valaši zatím žádné informace o kádru p...
Kovář jedině za V.M., liga ve VB = krajský přebor Smajlík .
 
04.05.2017, 19:41
 
Tomáš Frolo je jistý Smajlík Smajlík Smajlík
 
04.05.2017, 17:22
 
Valaši zatím žádné informace o kádru pro příští sezonu nezveřejnili. Je tedy čas na spekulace. V tomto článku už padla jména Ondřeje Holomka, Jiřího Kučného nebo Petra Kuboše. Mezi další vsetínské odchovance, kteří by se mohli vrátit a pomoci klubu ke stabilizaci ve WSM Lize, patří například Robin Kovář (loni Velká Británie), Martin Podešva (skončil ve Znojmě) nebo Radim Hruška (loni Žilina). V souvislosti se Vsetínem padlo i jméno produktivního beka Aleše Holíka, který hrál loni za Prostějov, ale na jeho soupisce pro příští sezonu dosud není.
 
04.05.2017, 17:22
 
Co mají Jaroslav Kristek, Štefan Žigárdy a Petr Kuboš společného? Mimo jiné to, že pocházejí z Moravy. Nepřekvapilo by proto, kdyby některý z nich po konci v GKS Tychy zamířil k nováčkovi WSM Ligy. Sedmatřicetiletý Kuboš je navíc vsetínským odchovancem.
 
04.05.2017, 16:36
 
Inspiraci Zlín možná může hledat v nedalekém Vsetíně, kde někdejší rival našel ve firmě Robe silného partnera. Velkou zásluhu na vstupu firmy zabývající se osvětlením má právě osoba někdejšího obránce Zlína i Vsetína Radima Tesaříka, který pro nováčka první ligy shání peníze a sponzory. Ovšem oficiálně svou funkci vykonává jako sportovní manažer.
Zdroj: odkaz
 
04.05.2017, 15:41
 
Šilhavý postoupil se Vsetínem, teď na další angažmá čeká
odkaz
 
03.05.2017, 11:07
 
*říci
o Vsetínu jsem ho nikdy neslyšel (nečetl) * nic špatného.
 
03.05.2017, 11:06
 
Reakce na muhehee: Pokud tě to video nějak pohoršilo, om...
O osobnosti moc nevím. Z tohohle jednoho zkratu (neomluvitelného) si to netroufám hodnotit..... A vztah ke klubu je nezpochybnitelný - jak jsem psal, zůstal tu do posledního momentu kdy to šlo. Je to odchovanec, o Vsetínu jsem ho nikdy neslyšel (nečetl) nic špatného.

A nepohoršilo mně to. Chápu a rozumím, že se každému někdo v kádru líbit může a někdo naopak ne. Já akorát vidím, jak kolem všichni zbrojí o106 a naše vedení zvolilo embargo na informace. To bude mít za následek jednu jistou věc - budeme určitě hodně překvapení! - jestli pozitivně nebo negativně, to nelze teď predikovat a teprv se to uvidí! :-).

A tak si v té souvislosti myslím, že bychom asi neměli ohrnovat nos nad někým kdo tu vyrostl a podle mně zapadá do té koncepce hrát s odchovanci a hráči se vztahem ke klubu, k městu, k regionu. To je celé. Proto jsem se tě opatrně ptal na to 1,2,3. A jo - 3 se mi pranic nelíbí! Ale co už? Stalo se.... Je to 7 roků zpátky a nechal bych to být.
 
muhehee | Apple
03.05.2017, 10:39
 
Pokud tě to video nějak pohoršilo, omlouvám se Smajlík Udělal jsem to z lehkomyslnosti, nedbalosti a "mladické" nerozvážnosti ... Ten odkaz jsem tu dal pro to, že těchto prasáren se v hokeji moc nevidí. Navíc ho neomlouvá ani to, že sundal sparťana Smajlík Nehodnotím ho, jako hokejistu, ale jako člověka .... Tohle je dost trefné ". V každém případě na Vsetíně platívalo, ze i když se nabízela nějaká "velká posila", hledělo se hodně i osobnost hráče a jeho vztah ke klubu. "
 
03.05.2017, 09:55
 
K JK za mně asi tolik: byl tady až do toho hořkého konce 07. Pak teda nejdřív Zlín, pak Sparta, Slavia a teď tři roky MB...... Ať se to komu líbí nebo ne, tak vsetíňák a extraligový bek. Pro I.NHL vysoce nadstandardní. Když se tu objevil odkaz na to video SPA-ZLN, tak jsem napsal "svatokrádež". Vůbec nevíme o co tam šlo a já bych to tady fakt nerozpatlával..... je to zbytečné.
 
sui | Zbrojovka
03.05.2017, 07:07
 
Reakce na shakki: No nezapomněl, tím hůře. Odejde kvalit...
já myslím, že sme rádi, že tu píšeš, hned si připadáme tak nějak víc chytřejší.
 
Flasar | SFAKZZ
03.05.2017, 02:00
 
Reakce na shakki: No nezapomněl, tím hůře. Odejde kvalit...
Snažil jsem se přelouskat tvé první tři věty,ale moudrý z toho nejsem.

K možné posile. Za více než 30let na Lapači pamatuji dva hráče,kteří byli tribunám pro smích,ale jak psal Benson níže,je jen možné,že jsem stál na špatném místě Smajlík
 
02.05.2017, 21:00
 
Reakce na Matthew: Shakki, vim že jsi expert a odborník ...
No nezapomněl, tím hůře. Odejde kvalita úplně a stane se zní v podstatě Kraj. A z WSM ligy II.liga. To jen kvůli papalášům ze svazu, kteří si myslí že tím se hráči obouchají před domácím MS do 20 let. Pak se zase liga otevře a furt dokola. Nepřipadá mi že svaz dělá logické kroky, aby se kvalitní hráči koncentrovali a kvalita naopak nerozměnila. Všichni říkají, jak experti, tak hokejisté, že 18 týmů v juniorce a přes 20 týmů v dorostu je prostě moc. Jen svaz příjde s myšlenkou rozšíření už tak málo kvalitní WSM ligy - jen proto že Pešan a Liberec chce udržet Benátky v lize. Jinak uvidíme jak tento "expert na všechno" obstojí v na MS U20, pravděpodobně stejně jako jeho předchůdce
 
Matthew | SVVT
02.05.2017, 20:52
 
Shakki, vim že jsi expert a odborník na vsechno - unikla ti ale důležitá drobnost. I. liga je uzavrena směrem dolů, ne z II. ligy nahoru! 😉
 
02.05.2017, 19:25
 
Reakce na Maceto: Tak Brno hrát II. ligu nebude,možná ra...
2.liga jde obecně do "prde*e". Věděl to Vsetín, věděla to i Poruba před sezonou a proto chtěli ihned pryč, buď do WSM ligy nebo jinam (jak VHK uvažovala o odchodu na Slovensko). Z důvodu uzavření WSM ligy II.liga ztratí na atraktivitě a je jedno zda sestoupí klub do Čech nebo na Moravu. Obojí se promítne na zájmu hrát tuto soutěž dál. V Kraji moc ambiciozních celků není, spíše B týmy ze zrušené Juniorské ligy. Takže ano, je dobré že se postoupilo, na druhou stranu kvalita WSM ligy po uzavření nebude taková jak by Vsetín očekával. Dle hokej.cz už třeba Ustí snižuje rozpočet, ikdyž to nepřiznají, budou farmou Boleslavy nebo Litvínova. Postupně to tak bude u všech celků. Jsem zvědav jak na to Vsetín přistoupí. Zda bude hrát povětšinou s vlastními hráči, nebo se taky spojí s nějakým klubem.
 
02.05.2017, 17:38
 
Reakce na Maceto: Jak to s Technikou vypadá na další sez...
Tak Brno hrát II. ligu nebude,možná rakouskou, Poruba jde do Polska. To sem zvědavý kdo bude hrát tu východní skupinu nebo jak vymyslí II.ligu.
Ještě že už máme jiné starosti(prvoligové)
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.