Vstupenky online
  80. narozeniny
(18.9.) 4.kolo CHL: Prostějov – Vsetín od 18:00 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
15.05.2019, 18:46
 
Dnes jsem mluvil, ve vlaku, s ředitelem muzea. Těch červenobílých věcí je tam podle něho opravdu málo.
Leč stará zbrojovácká vlajka nejspíše už neexistuje, ale její představa, jak tam visí vedle zbrojováckých dresů z let 1989 (podzim) až 1993 (dvě sezóny v I.ČNHL), které byly opravdu zjevením, je víc než živá.

A když jsme už u Karla Čáslavského, v nejméně povedené sezóně v II. ČNHL (1988/1989) se hrálo v dresech zcela nepochopitelné modro-žluté a žluto-modré kombinace.

A třetí brankář Richter, tehdy junior, nastoupil v jakémsi přáteláku v zelené přilbě!
 
palica | Vsetín
15.05.2019, 18:00
 
Takový Skokan zelený..... při troše fantazie.....
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 17:45
 
Mlho, někdy si říkám: buďme rádi, že Zubík neučinil klubovými barvami fosforově žlutou a fosforově zelenou. Nebo fosforově růžovou.
Opakuji - s červeným oživením vpředu se mi i ty zž líbily. 95-01 bez červeného oživení mi připadaly hrozné. Ale hrozné dresy měla v těch dobách celá liga.
Dobré byly i ty s pruhy od znaku k bokům, v té sezóně jsme to měli snad jen my a Norsko(?), chvíli na to už to měl pomalu každý.
Co se estetického a srdcového zážitku týče, není pro mne lepší věci, než když naši chlapci nastoupí ve zbrojováckých retrodresech; pohříchu málo. (Zážitek mi nekazí ani celkový dojem "kazící" helmy a gatě, neboť pamatuju doby, kdy co hokejista, to jiná helma a gatě každý pes, jiná ves. )

SETTEINZ JEŠTĚ,
co se té výstavy týká, taky si říkám, aby to tam nebylo celé zž a nevypadalo to, že klub vznikl v 1993.
Co takhle ofáborkovat červenobíle celý zámek zvenku kolem dokola?? Smajlík
 
Plha | SVVT
15.05.2019, 16:40
 
Reakce na Asterisk: Gate: co vim tak dve sezony si vs ne...
Původně jsem nechtěl z důvodu „střetu zájmů“ do diskuse zasahovat, ale … rozbít asi není ten správný výraz. Spíše šlo o to, zelenou i žlutou tou texturou oživit a odlišit se od ostatních.
Jestli se to povedlo, nechť si každý odpoví sám…

Nicméně, vzývat ty devadesátkově-šusťákové odstíny z-ž snad nemůže ani takový staromilec jako Rst
Smajlík
 
VSH | Jedině VSETÍN
15.05.2019, 14:28
 
odkaz Straka vzpomíná: Na Dopitu jsem neměl
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 10:17
 
Reakce na Gerard: To zase né Rosťo, jenom si myslím, že ...
HYMEN není nikdy dost. Smajlík
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 10:15
 
Reakce na asterisk: Rst: male voditko - brazilští kopáli...
A jak jsou překrásné!
Ale kdyby bylo MS ve fotbale každý rok, taky by se mi kanárci taky ohráli.
(A běžet do toho LM, UEFA a Premier League, to by byl galimatiáš, něco jak v hokeji Smajlík )
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 10:09
 
To jo, to je pravda. S těmi našimi dresy. Zblízka jak kolotočáři, z dálky se to setře.
Otázkou je, zdali nepotřebujeme brýle. Smajlík
 
Gerard | Vsetín
15.05.2019, 09:37
 
To zase né Rosťo, jenom si myslím, že hymny by se měly hrát před zápasem jako třeba ve fotbale a ne až po jeho skončení jenom vítězi. Předešlo by se tak těmto občasným projevům emocí.
 
15.05.2019, 09:32
 
Rst: male voditko - brazilští kopálisté co si rikaji “kanarci” maji barvy udajne podle vlajky: ta je cela zelena (pry prales), v tom je zluty kosoctverec (pry ze zlato, kterym oplyvali) a pak modry kruh (pry hvezdne nebe nad Riem).... Dresy ale maji ZLUTO-MODRE! Zelene se taky vyhybaji jak cert krizi....
 
Gerard | Vsetín
15.05.2019, 09:30
 
Mně ta současná kombinace odstínů ŽZ přijde naopak velmi vydařená. A jak píše i asterisk, tak jak jsem viděl před sezónou fotky nových dresů z představovačky na Cábě, tak jsem si říkal, že ten maskáčový prvek vypadá šíleně. Nicméně z hlediště to při zápasech pak vypadalo víc než dobře.
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 09:30
 
Reakce na Gerard: Já jaksi taksi dokáží pochopit i to čá...
Fakt jo?
To na ně měli ještě vytáhnout červené karty. Tím by je dostali. Smajlík
 
Rst | Vsetín
15.05.2019, 09:20
 
* - sami ZŽ můžou říkat
- havířovského zinu
 
Gerard | Vsetín
15.05.2019, 09:19
 
Já jaksi taksi dokáží pochopit i to částečné pískání při té Ruské. Za prvé nebylo to nijak hromadné a intenzivní a za druhé si dovedu představit, že jakmile tam před nějakým naším hloučkem křepčí nějaká rozjařená ruská Nasťa s Ivanem, mávají jim ruskou vlajkou pod nosem a ukazují prostředníčķy, že se někteří neovladnou a "alespoň" si zapískají.
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 09:18
 
Já to mám v hlavě od dob přečtení toho havířovského zimu. Titulovali nás tak oni.
A když si sami můžou už říkat ovcomrdi, žabák mi přijde líbezný.
S tou co nejvíce tmavě zeleno jsem se domníval, že je o trend. A ona si fakt ta zelená se žlutou moc nesedne, díky za vysvětlení.
(Ze školy pouze pamatuju, že když se smíchá modrá se žlutou, vznikne zelena. Nebo ze žluté se zelenou modrá? Smajlík )
 
15.05.2019, 09:12
 
Do žabáků bych nám nenadával... v téhle kombinaci není myslím ani moc pralesniček. Více by vědel nějaký zkušený terarista .... Daleko více nás charakterizuje jinačí slovní spojení:

PAMPELIŠKY V TRÁVĚ!
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 09:06
 
Asterisk:
Čili ne nadarmo znám coby zž žabáky mimo nás jen Žilinu a St. Etienne.

A černé gatě: ty se mi líbí. Zelené vyrobit až na mistrovskou sezónu v elh. Smajlík


-----
K pískajícím na ruskou hymnu:
IMHO vymyté mozky, které by v 85. pískaly nabhymnu americkou.
 
15.05.2019, 08:52
 
Gate: co vim tak dve sezony si vs nechaval delat kalhoty u TACKLA v zelene barve. Problem je, ze ne kazdemu vyhovovaly. Nasledne v obdobi kdy jsme meli i zlute, to nebyly gate ale navleky. Jedna se o neprodysne trencle, co se natahuji pres normalni cernou konfekci, ktera ale uz stejne jako ramena ci dalsi chranice mohla byt od jakekoliv firmy a hraci si typ voli u hospodare pred sezonou. Problem s navleky je, ze je to vrstva navic a pri oblekani to otravuje. Cerna konfekce bez navleku napric dostupnym sortimentem na trhu je myslim idealni reseni. Zelene gate nedela nikdo. Cerne, cervene a modre vsichni..
Ad ZŽ v obdobi “vsetin zase hokejovy”. Jedna kapsa prazdna a druha vysypana: pragmaticke reseni Lexy a Standy - plny sklad zlutych veci (hlavne helmy). Pravda, byly tam i modre, ale po odmitani modro-modre ery je nastesti nenapadlo to nejak rozvijet....
Ad. odstiny: “nebude to take lahke draha..” .... kdo ma trosku grafickeho streva a pokusil se s tou kombinaci trosku pracovat, zahy zjisti, ze to v podstate nefunguje. Barvy Sezooz byly vzajemne strasne malo kontrastni a bez doplnku v jinych barvach splyvaly. A rak se logicky grafici postupne snazili ty barvy na spektru roztahnout - zlutou “zteplat” pridanim magenty smerem k syte zlute a zelenou co nejvic ztmavovat. Ani tak ale zdaleka nefunguji ty barvy ani vzdalene jako treba na pohled podobna kombinace modre a zlute. Letos se napriklad pokusil grafik rozbit ty plochy “maskacem”, zpocatku to na mne pusobilo hodne rozpacitym dojmem, ale musim uznat ze z dalky to dost pomohlo.
 
15.05.2019, 08:24
 
Gerard: Vidím to podobně, trapně nafouknutá bublina ve jménu korektnosti (jak já to slovo nenávidím...). Rozhodčím se ten závěr jednoznačně nepovedl a nedivím se, že fanoušci dali najevo, co si o tom myslí. Já je chápu, Slovákům fandím (určitě víc než "Českému hokeji") a Kanadu v hokeji opravdu nemám rád. Já osobně bych při kanadské hymně nepískal... protože to neumím. A to podlézání a sebemrskačství slovenských svazáků je trapné. A nahánění někoho, že hodil prázdnou plastovou láhev od kokakoly na led po skončení zápasu je opravdu ubohé.
Jinak trapnější mi přišlo to pískání českých fanoušků do ruské hymny, tam nešlo o žádné emoce z vývoje zápasu, protože Rusové, ač se hodně šetřili, tak "Českému hokeji" moc šancí nedali. Ale i tak - proč za to někoho postihovat nebo se za něj omlouvat? Tak mají mít takový kotel, který to pískání přeřve...
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 08:05
 
Já se na ty černé "gatě" ptal kdysi dávno Démona. Přišlo mi, že na titulové časy jsme měli zelené ( + 1 sezónu dokonce žlute) gatě, a na dobu chudého příbuzného v elh že máme gatě černé.
A pokud se dobře pamatuju, Démon říkal něco ve smyslu, že v tom nemám nic hledat, v černých že se hokejkám líp hraje, jsou praktičtější a celkové se v nich hokejista cítí líp.

K pol. korektnosti na "ms" :
Taky mi ta slova slovenských hlavounů nepřišla ani tak diplomatická, jako už sebemrskačská a ponížená. Tak hlavně až díky všudypřítomným kamerám (a jistě se najde i dobrák, který to sám natočil a vyfotil a aktivně to ouřadům udá) vypátrají ty, kdož hodili slámku od coca coly na led, zavřou na doživotí do konce života a 1000 let zákazu na hokej. Bude to pro zvrácenou současnost příznačné.

Ale kam zmizela překrásná slovenska jahňátka natřasající rodidly? V 2011 před těmito krasavicemi nešlo utéct. Nyní (viděl jsem sice zatím dohromady tak necelou hoďku) zatím bohužel nespatřeny.
Pokud čoboli vyměkli kvůli nařčení nějakých zvrácených drozdů ze sexismu, již teď mohu směle říct, že "ms" v 2011 bylo mnohem, mnohem pěknější!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.