Vstupenky online
(20.8.) Příprava: Havířov - Vsetín 5:1 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1450 (21.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Gerard | Vsetín
31.01.2019, 14:34
 
K druhé "Dukle" a počtu účastníků bych napsal asi jenom tolik. Nerozumím proč zvažují projekt druhé Dukly, když nedokáží mladými hráči naplnit ani tu první Litoměřickou. A tým vyloženě táhnou zkušení hráči jako Pavlas, Kloz (vím že už ne), Fin, Rus apod.
Co se týká počtu účastníků extraligy a Chance ligy, tak napíši názor se kterým asi někteří fanoušci toužící za každou cenu po postupu souhlasit nebudou, ale můj názor je následující. Na horu si kvalitou dle mého letos nezaslouží postoupit nikdo. Ať už my, Kladno, Budějky, Dukla všichni předvádíme dost nevyrovnané výkony na to, aby se dalo říct, že ten či onen je jasný aspirant na postup. Dolů z extraligy bez pardónů Pardubice a Chomutov. Takže extraliga o 12 týmech. Z Chance ligy okamžitě bez pardónu dolů Kadaň, Ústí, Benátky, nahoru vítěz Moravy a vítěz Čech. Chance liga o 16 týmech. Příští rok z Chance ligy tři týmy dolů, pouze jeden nahoru (redukce na 14 týmů). Postupy - sestupy mezi extra a Chance ligou tak, že jeden nahoru a jeden dolů přímo, druhý a předposlední na čtyři vítězné. Hned by se zvedla i kvalita druhých lig a první dvě soutěže by hrálo pouze 26 týmů, ne jako příští rok bude 30. Je to sice utopie, ale dle mého jediná možnost jak zvednout kvalitu českého hokeje. Taková kvalita, abychom mohli živit v profi soutěžích 30 týmů rozhodně u nás v republice není.
 
Gerard | Vsetín
31.01.2019, 14:20
 
Co k tomu včerejšímu a potažmo i těm předešlým zápasům napsat? Ačkoliv se dají v každém z těch nevydařených zápasů najít větší, či menší okolnosti, které z větší, či menší míry ovlivnily konečný výsledek, tak skutečnost je především taková, že momentálně nehrajeme vůbec dobře. Druhé lajně to rozhodně nelepí, tako jako lepilo v předešlých zápasech, soupeři ji mají už mnohem líp načtenou, přesilovky se nám stávají opět spíš naším nepřítelem (viz. zápas v Třebíčí), gólmani na marodce, atd., atd. Když se k tomu přičte ještě druhá skutečnost, a to sice ta, že nyní hrajeme zápasy především s týmy, kterým jde o “všechno“ – postup do play-off, tak jsou z toho jen těžko dívatelné zápasy, které vypadají jakoby odehrané bez zájmu, na půl plynu, bez nasazení. Celkově bych řekl, že náš tým v letošní sezóně prakticky vůbec nehraje to na co ve skutečnosti má … Buď jsou to zápasy odehrány nad rámec kvality týmu, nebo naopak dost pod možnosti kvalit tohoto mužstva. Každopádně buďme rádi, že těch vydařených je prozatím mnohem více a nemusíme teď řešit každý bod. Když se podíváme na výsledky našich nejbližších konkurentů, tak podobné výsledkové a herní výpadky postihly během sezóny opakovaně všechny, ať je to Dukla, Mottor, nebo Kladno.

Já jsem nechtěl být špatným prorokem už po zápase s Prostějovem, kdy nejeden vsetínský fanoušek byl tak nadšený v jakém laufu hrajeme, že z nás všichni začali dělat pomalu neporazitelné. Už tehdy jsem psal, že se mi ten zápas nelíbil a byl vyhraný spíše se štěstím, než kvalitou. Už v tomhle zápase mi přišlo, že se i samotní hráči vznášejí na takovém obláčku neporazitelnosti a začali si asi podvědomě myslet, že to půjde tak nějak samo. Pak do toho přišlo ještě velmi podařené utkání s Kladnem, ale pak už následoval tvrdý náraz v podobě Havířova, Třebíče a včerejších Litoměřic. Rozhodně jim ty prohry nevyčítám a nezačnu hned na ně plivat, jako někteří taky-fanoušci, ale myslím si, že je už na čase aby si kluci uvědomili, že bez patřičného nasazení a správného přístupu ke každému zápasu to samo nepůjde. Jsem sice přesvědčený, že máme lepší tým, než jsou týmy od pětky dolů, ale né nijak výrazně, spíše jenom opravdu lehce. Ono totiž ani v těch Havířovech, Sláviích, Litoměřicích apod. nehrají žádní nazdárkové. Ta soutěž je opravdu velice vyrovnaná a pokud favorit (ať už my nebo zbylí tři z první čtyřky) kterýkoliv zápas jenom trochu podcení, tak se mu to nejednou vrátí v podobě nečekané porážky. Důležité je tuto výsledkovou a herní krizi pokud možno co nejdříve zastavit a správně se naladit na play off. Ideálně už v sobotu ve Frýnci, i když upřímně bych si na to moc nevsadil ;-).

Co se týká včerejších rozhodčích, tak ti byli opravdu hrozní. Bylo by ale bláhové si myslet, že nám prohráli zápas oni. Nepřesní totiž byli na obě strany a hlavně to byl od začátku takový divný zápas ve kterém bylo moc mezních situací. Ať už tři trestná střílení, ať už icing před gólem LT, ofside před gólem LT, vyhozený puk do hlediště, myslím že Pavlasem, přímo z modré čáry apod. Neříkám, že všechno posoudili špatně, ale svou arogancí, nadřazeností a absolutní neochotou diskuze totálně zápas otrávili hráčům, trenérům i divákům. Například nesmyslné desítky pro Roba a na druhé straně Korkiakoskiho po hodně sporných situacích (icingy před 1. a 2. gólem a dvě minuty pro Pavlase za vyhozený puk), aniž by oba zmiňovaní hráči vyloženě protestovali, hádali se, nebo na rozhodčí startovali byly vrcholem jejich samolibosti. Nicméně by se měli naši hráči umět nad tyto sporné okamžiky povznést a zlomit zápas ve svůj prospěch výkonem a né podrážděním a následnými diskuzemi s těmito pitomci.

Co se týká mladého Málka, tak zápas se mu nepovedl, to je jasné asi všem, ale prohru svádět na něj by byla úplná pitomost. Mladý si to alespoň trochu osahal, vyzkoušel a zjistil, že musí na sobě ještě hooodně zamakat než z něj bude hotový gólman. Chci ale věřit, že pokud není hloupý, tak že tohle věděl už před zápasem a že ho tato zkušenost jenom posílí. Sacher ve druhé půlce zápasu myslím zachytal velice dobře, což ještě ale pochopitelně nemusí znamenat, že měl chytat od začátku zápasu, tak jak měli ihned po jeho skončení mnozí odborníci jasno :-).

No nic, raději pro dnes končím … hecujte se a věřme zase v lepší zítřky. Ten tým, na to aby zase začal předvádět lepší výkony a zabojoval o baráž, rozhodně má. Hodně taky napoví co se nakonec podaří nebo nepodaří našemu vedení dnes ještě dotáhnout ;-).
 
Cromwel | Holešov 1
31.01.2019, 14:14
 
Aelin-tvl...ten člověk nakupujte myslím kvalitní vzorky 😁😁..
 
31.01.2019, 14:07
 
no a důvěru pro vytvoření Moravské Dukly dostal Libor Zábranský... no tak to je tedy kauf!
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
31.01.2019, 14:02
 
13:55 – Co bude dál s Chance ligou?
V příští sezoně se ještě nebude z první ligy sestupovat. Co bude potom, až bude mít soutěž sedmnáct týmů (s novou Duklou na Moravě případně hned osmnáct)? Existuje víc variant. Na tiskové konferenci o nich mluvil předseda Českého hokeje Tomáš Král: „Máme připravených několik modelů, které připadají v úvahu. Ať už to jsou divize, postupné snížení počtu týmů, nebo i okamžité snížení. Bude záležet, jak budeme řešit ty naše dva týmy Dukla, které pro nás budou při rozhodování prioritní. Ale všichni byli předem informováni a počítají s tím, že se budeme vracet na původní počet čtrnácti klubů."

Může mi prosím někdo vysvětlit proč, se liga rozšiřuje, když jakmile se dosáhne počtu 18 tak to zase chtějí zkrouhnout na 14? Já v tom opravdu žádnou logiku nevidím.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
31.01.2019, 13:53
 
Z úplně jiného soudku:
12:48 – Posily na Lapač?
Vsetín je na trhu hodně aktivní a hledá posily! Co se mu povede uskutečnit? Jednání určitě nejsou jednoduchá...
 
31.01.2019, 13:00
 
Já bych to přičítal i na vrub hernímu systému, naprosto nesmyslnému, když se hraje, na tuto soutěž zcela zbytečně, třikrát týdně.
Pokud se vytratí hlad po hokeji, v tomto případě víceméně přirozeně (což je vidět i na návštěvnosti a atmosféře), doplácejí na to víc ti, kterým, relativně, o nic jde, než ti, kteří o něco bojují.
Ano, hlavní je vstoupit do play-off, jak se říká, s čistou hlavou
 
Cromwel | Holešov 1
31.01.2019, 12:23
 
A co se týče Třebíče tak tam jsme dostali naprosto zaslouženě na p*del hlavně proto že oni to prostě chtěli víc.... opravdu si myslím že v této fázi sezóny může nastat trošku motivační problém a pocit částečného uspokojení..
 
Cromwel | Holešov 1
31.01.2019, 12:17
 
Setteiz - znám význam slova gambit😉..na kalkulace ještě brzo, spíš jsem to myslel v tak ,že prostě doléčíme pořádně jednoho gólmana, přestože by už asi chytat mohl,v bráně uděláme křest ohněm a uvidíme co chytí s tím že tam pravděpodobně něco navíc spadne a pak se uvidí jak to půjde v útoku... když to neklapne až tolik se neděje a příště zase na 100+%..
 
31.01.2019, 11:55
 
Vyměnili, ale za co?
Za třetí místo?
Nebo aby Litoměřice byly sedmé?
A co v Třebíči?
Tam jsme to vyměnili za co?
Neříká se tomu spíše, oběť než gambit?
Oběť za pozdější výhodu?
 
sui | Zbrojovka
31.01.2019, 11:52
 
Ace: na rozhodci to nemuzes svadet. Nezlob se na me, ale bohuzel nam to prohral golman. Dve nahozeni, dva goly. U dalsiho ani nevyjel z branky. Sachr pak chytal hodne slusne. A gol z ofsajdu to nejspis nebyl.
Ted me se.e spis ten tezky los...
 
31.01.2019, 11:51
 
Podle soupisky Litoměřic ze včerejška - věkový průměr 23,2 let (my 25,3 let) zas takový výjimečný mládežnický zázračný projekt ta Dukla zřejmě nebude.
Věkový průměr střelců včerejších branek "Dukla" : Vsetín dokonce 24,2 : 22,3 roku.
A když vezmeme první tři nejvytíženější hráče včerejška, tam mají "svazové naděje" průměr 31,3 let (my 27,7)!!!
Uvádím proto, aby na svazu někdo zbytečně nevystrkoval ramena a my zas, aby jsme z toho včerejška nedělali nějakou vědu.
 
vajdik | Uherské Hradiště
31.01.2019, 11:47
 
Luky + Majkl - právě pokud je ta hranice minimálně na hraně, tak se to dle metodiky pouští...a to se snad shodneme že to na hraně bylo. Působím také jako rozhodčí, který trošku ty hokejová pravidla zná... Jinak ty dvě oboustranná vyloučení byla jasně kompenzace rozhodčího aby nikoho nepoškodil a situaci nějak vyhodnotil. Ale budu si stát za tím, že ani 16letý kluk by neměl pouštět takové branky jaké pustil. Z 6 branek minimálně 3 více jak darované. No, začíná se nám to na 2-4 místě vyrovnávat, Jihlava je jasná - mám trošku obavu při tom losu, že na nás zůstane 4 flek a pátí bude AZ.
 
31.01.2019, 11:11
 
zakázané uvolnění to asi bylo, byť těsné. Kdyby to bylo ale na druhé straně, tak bychom jistě nadávali, proč to sudí nenechá... takže je to úhel pohledu
 
31.01.2019, 11:00
 
Reakce na vajdik: No po shlédnutí videa - já to zakázané...
Naživo, jsem neměl pochyb o jasném icingu. A potvrdilo mi to i video, Slováček byl blíž! Ale jsem překvapen, jak ten můj mozeček pracuje. Na videu je to velmi vyrovnané...
 
Cromwel | Holešov 1
31.01.2019, 10:43
 
Vadík.. souhlas..pravidla určitě nemám tak zmaklé jako ty,ale vidět bych to podobně...a co se týče těch dvou gólů.. přesně to byly ty rozhodující momenty, čímž opravdu ani v náznaku nechci shazovat výkon toho klučiny..zmakl to i tak solidně... chtěl bych teď napsat něco za co mě snad neukamenujete.. mě osobně přijde, že jsme tento zápas tak trochu obětovali...v šachu by se řeklo..gambit..
 
vajdik | Uherské Hradiště
31.01.2019, 10:28
 
No po shlédnutí videa - já to zakázané moc jako chybné nevidím - dle pravidel je rozhodující moment hráčů na tečnách kruhu (kdo má blíže, pak je či není zakázané) pro vhazování, a tam si dovolím říct že hráč hostů byl puku blíže... Ostatní vyloučení komedie..., tzv. kompenzování trestů. Leč dostat dvě branky někde z rohu - sorry, to by neměl pouštět ani deváťák...
 
Cromwel | Holešov 1
31.01.2019, 10:04
 
Chlapci zkouknul jsem co jste tady vypsali a s většinou věcí určitě souhlasím, nicméně ve správném rozoložení by nás takto obdržené góly neměly rozhodit a takový zápas doma bychom měli vyhrát... čili z mého pohledu je to pořád o tom že se prostě nezadařilo😉... nicméně možná bych, samozřejmě čistě ze zvědavosti na další zápasy Litoměřic i kouknul😉
 
31.01.2019, 09:41
 
Ano, jsme teď v jakémsi útlumu a zápas s Litoměřicemi o tom výmluvně svědčí. Nicméně výkon rozhodčích byl všelijaký, a jako nemá smysl všechno svádět na ně, nemá ani smysl se tvářit, že, dejme tomu, dva góly Litoměřic nebyly všelijaké.
I když samozřejmě rozhodčí z Frýdku-Místku by měl teoreticky pískat proti Litoměřicím, kde takové klobásy jistě nemají.
 
31.01.2019, 09:20
 
Chlapi, kua dobře.Rozhodčí to pos.... ,ale chyby z naší strany tam byli evidentní...měli jsme to hrát včera ze zabezpečené obrany, když tam byli ti mladí kluci. Neproměněné nájezdy taky hovoří za vše.Prostě si přiznejme, že teď nám to moc nejde (Ústí není měřítko)...lepší teď než za měsíc
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.