POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 410 (29.6.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Inferior | Vsetín
19.03.2018, 12:41
 
Reakce na rst: Inferior: Nechápal jsem (Jágrovu) nominac...
Jenže kdyby nejel Jágr na OH, tak by pravděpodobně nejel ani na to následné MS a o zlatu by si mohli nechat jen zdát, páč by ten tým byl úplně bez osobností. Snad vyjma v brankovišti.
A zase, koho místo Jágra tenkrát? Růžička stavěl na podařené spolupráci Čajánka s Jágrem z mistrovství rok předtím a jestliže nominoval Čajánka, tak by byla hloupost nevzít Jágra, který byl toho času určitě tak v top 3 nejproduktivnějších Čechů v KHL. A zase Jágr nijak moc to zapracovávání mladých nezpomalil..v kádru byli Fleischmann, Krejčí i Červenka, vycházející komety...možná Frolík mohl jet nebo Voráček, ale ti dostali mnoho příležitostí později. Zkrátka se to muselo vyvážit mládí/zkušenost/souhra..

Ok. Jsou prostě dva pohledy. Ty zastáváš pouze ten, že bez Haška bychom byli namydlení. Já zastávám ten, že s Haškem a s jiným zbytkem týmu bychom přes USA nemuseli vůbec přelézt a spíše se kloním k tomu, že bychom přes ně nepřelezli. On je taky rozdíl dostat nášup od USA a dostat nášup od Němců, když už jsme u toho.
Jinak z toho prostě cítím obecně relativizaci až možná dehonestaci Hlinkovy práce, což má dost možná nějakou tu souvislost s jeho devadesátkovými výroky o Vsetínu a jak moc rád tu třeba jezdil.
 
19.03.2018, 12:32
 
Reakce na rst: Ještě k Čalounovi: Ty mi tu házíš jeho st...
On šikovný byl, o tom fakt žádná! Nevím to jistě, ale dodneška drží rekord gólů na jeden zápas (6?). Ale jak to bylo rychlejší (mezinárodní scéna) nebo nedej bože ještě užší hřiště, tak se ty jeho velké výhody - neskutečné ruce a do jisté rychlosti geniální hlava vytrácely. Já ho ale měl rád..... K jeho smůle se nenarodil o deset roků dřív, to by byl za hvězdu!
 
rst | Vsetín
19.03.2018, 12:25
 
Reakce na Inferior: A kam Hlinka toho Čalouna pořád taha...
Ještě k Čalounovi:
Ty mi tu házíš jeho statistiky a opěvuješ údajnou souhru se Šlégrem, já ale mám docela pamatováka a ani oči z Kašparovy krávy jsem neměl, a tak si dobře pamatuju, že když byl Čaloun při repre na ledě, široko daleko nebylo většího dřeváka a jalovce.
(A právě Hlinka ho tahal všude. )
 
rst | Vsetín
19.03.2018, 12:01
 
Inferior:
Nechápal jsem (Jágrovu) nominaci na vrcholové turnaje, kde byli ti nejlepší (OH 10, 14), ne na „ms".

Těším se zase na dokumenty a záběry těch slavných chvil - z ledu i z náměstí a hospod; vždy si vzpomenu hlavně na tu dobu a atmosféru kolem a osobní zážitky (úžasné bylo jít sám samotinký v prázdném městě, když tu zaznělo hromové GÓÓÓL ze všech paneláků mezi sedmou osmou RÁNO např. ), a asi po sté si řeknu, že nebýt Haška, nic by nebylo, max. propadák jako 2 roky předtím.
Mmch tam byla jistě taky dobrá parta, dle mě tomu paradoxně ´uškodilo´ zlato z Vídně, protože Bukač pak dával šanci všem a neurčil 3-4 lajny, příp. lídry rovnou, na kterých to bude stát. Nešlo mu to však vyčítat, když z Vídně jeho Boys přivezli zlato. A v přípravě jsem byl třeba na ČR - Finsko na tom turnaji ve Zlíně a můžu říct, že to byl fantastický hokej, takovou parádu jsem nikdy předtím (možná ani potom) naživo neviděl a vůbec bych si netipnul, že se to během týdne, dvou všechno tak posere.
A jo, to ke taky dobré, kak nikdo nechtěl zopakovat ostudu z toho SP96, a přitom nejet Hašan, tak dle vývoje první třetiny ve čtbrtfinále s USA, by ji tutově zopakovali.Smajlík
 
Inferior | Vsetín
19.03.2018, 11:31
 
Btw to oklepání se po hrůzné první třetině s USA mi připomíná oklepání se na MS 2010 v Kolíně nad Rýnem a paralela je úžasná v tom, že ten Jágr, který toho času už neměl v repre hrát, to vzal taky na sebe a sepsul všechny v kabině, asi podobně jako Růžička v Naganu a následně to byl zcela jiný tým. No a světe div se, tehdy jsme měli pro změnu zase Vokouna, který chytal fantasticky, byť samozřejmě ne tak ikonicky jako Hašan v Naganu. A já si na rozdíl od tebe nemyslím, že kdyby tam nebyl Růžička a někteří další, že to dopadne stejně a tedy že bychom po té hororové třetině s USA nastoupili se zcela stejným projevem, s jakým jsme nastoupili v kádru s těmito hráči. Hašek v sobě soustředil neuvěřitelnou touhu po vítězství a skutečně v té třetině byl jediným, kdo se rozhodl s tím něco dělat a vzdorovat, ale bohužel...nemůžu přijmout za své, že s jinou partou by to dopadlo stejně.
 
Inferior | Vsetín
19.03.2018, 11:21
 
Reakce na rst: + lahev8 V určitém časovém horizontu? Ne...
A kam Hlinka toho Čalouna pořád tahal? Byl všehovšudy na dvou seniorských šampionátech (Dortmund a Lillehammer) a jednou na OH. Nutno podotknout, že do Dortmundu se dostal zcela po právu, kdy rok předtím coby junior válel v Litvínově a dal přes 30 branek a i na juniorském šampionátu přesvědčil. Lillehammer odehrál slušně, pak si zranil patu a na play off seděl na tribuně. K Naganu mu asi pomohlo to, že byl součástí té bývalé CHEZA party (Reichel, Šlégr, Růča, Lang) a i dle svých slov se tehdy se Šlégrem našli i poslepu, respektive Šlégr měl skvělý přehled a vždy mu to tam před branku od modré na chlup přesně poslal. Motiv tedy jasný - souhra z Litvínova a skvělá Čalounova sezona ve Finsku. Tam byl problém jeden a to, že Čaloun měl tehdy vleklé zdravotní potíže, kdy ho kouslo klíště a celou sezonu ho to trápilo, přesto ve Finsku exceloval a dle lékařů byl připraven jet. Hlinka prý o jeho zdravotních komplikacích nevěděl, protože na papíře bylo vše ok, i statistiky z SM ligy nevěštily žádný problém. Nicméně o turnaj století se nechtěl nikdo dobrovolně připravit.
Jo, Čaloun byl střelec, měl jasný úkol, nepadalo mu to tam, byť šance měl, proti Kazachstánu i proti Finům. Pak už byl nahrazen na play off Hejdukem. My to teď hodnotíme zpětně...a třeba Čaloun měl říct, že nepojede, když nebyl zcela fit, ale z jejich pozice - z Hlinkovy i z Čalounovy...papírově geniální střelec, souhra s dalšími čtyřmi hráči na klubové úrovni, skvělá sezona a pro hráče motivace hrát na turnaji století...to se těžko posuzuje...místo Čalouna mohl jet třeba Ujčík, který byl součástí zlaté vídeňské party, na kterou Hlinka mj. hodně sázel, ale asi mu uškodilo, že přestoupil během sezony ze Slavie do Třince a papírově byla Čalounova čísla o něco impozantnější a asi se holt hodil i díky té litvínovské partě do toho kádru víc...kdyby sám kápl božskou, jak se fyzicky cítí a že to má v hlavě, tak zcela jistě nejede.

 
rst | Vsetín
19.03.2018, 09:55
 
Reakce na Inferior: Tak zrovna tebou uváděný zápas s USA...
+ lahev8

V určitém časovém horizontu?
Nebýt Haška, první třetina blamáž a ostuda jako na SP96 a asi ještě hůř. Tam ti Špačci a Ružičci vypadali až směšně. Mohlo být 0:5 a libé kecy o proslovu Růžičky a o partě by se nechaly na jindy.
Čaloun mě v těch dobách coby Hlinkův kůň vyloženě iritoval.
Kdo měl jet místo koho, Ti nenapíšu, ale nenominoval bych Růžičku, Špačka, Čalouna a Moravce.
Jágr tam hrál svůj životní turnaj v repre a když nebyl v šatně, tak zejména jak střídal ve dvou útocích, tak hlavně s Dopitou a Beránkem (tak bych si dokázal představit první útok, famózního Straku pak využít jinde), byla na ně radost pohledět.
K ničemu takovému by však nedošlo, nemít toho Haška v bráně.
A musím přiznat, že i kdyby tam jeli místo Růžičky, Špačka a trapného Čalouna bůhvíjací jiní, bez Hašana v bráně by byli v loji.
Naopak, s Hašanem v bráně by snad brali zlato, i kdyby byla první obrana Šindelek - Slováček.

A ano, debata byla o JJ, ten byl tehdy nejlepší na světě, nebo jeden z nejlepších.
Když to vzpomínáme, tak mimo těch krasořečí o partě a především Hlinkovi coby stratégovi mě ještě "baví" zavádějící kecy, že Kanada nás podceňovala atp., přitom mám v paměti legendární výrok Wayne Great One 99, který před tím turnajem na dotaz, koho favorizuuje, řekl, že Čechy, kteří mají Haška, který když se rozhodne, že gól nepustí, tak jej nepustí, a Jágra, který když se rozhodne, že gól dá, tak ho dá. Což se nakonec potvrdilo.

----
Jak jsem včera psal, že Kladno by to mohlo dotáhnout, tak neva, aspoň tohle nejzajímavější play off ještě jede..

Smajlík
 
Inferior | Vsetín
19.03.2018, 09:35
 
Reakce na Ondra857: Neví někdo jak to je s pavelkou na d...
Hradec si pojistil jeho služby a za sebe říkám, že doufám, že se nebude opakovat letošní situace s golmany. Takže Jardu nechat chytat v Hradci a poohlédnout se po stabilní jedničce, hlavně žádné experimenty.
 
Ondra857 | Vsetín
19.03.2018, 09:33
 
Neví někdo jak to je s pavelkou na další sezonu?
 
Inferior | Vsetín
19.03.2018, 09:31
 
Reakce na rst: Škádlit nevím, jen jak čtu o té chemii, s...
Tak zrovna tebou uváděný zápas s USA (nutno podotknout jediný zápas, kde nás v určitém časovém horizontu soupeř velkolepě přehrával) reflektoval tu skvělou partu a že tebou vytknutá nominace Růžičky měla svůj smysl. Tenkrát nikdo nechtěl pořádně říct, co jim Růžička po oné drastické první třetině s USA v šatně řekl, ale že to nebylo nic příjemného, nicméně na led pak nabruslil zcela jiný tým. No a pak se ukázalo nejen, jak je dobré míti v týmu Růžičku, ale i Jágra, o kterém tu celá debata vlastně je. Ten v podstatě sám nastartoval obrat. Hašek góly nepouštěl, ale ani nedával. Na SP 1996 byla úplně jiná parta a hlavně byli všichni mladší a sám Jágr přiznal, že se věnovali docela jiným nehokejovým věcem. Prostě všechno špatně. Ostatně i zámořští sportovní komentátoři a žurnalisté přiznali, že tah neprošpikovat celý tým hvězdami z NHL byl správný. Sice Hašek pokřikoval na své hráče čísly a divil se, že na něho vystřelil někdo takovou bombu, že ho to bolelo i přes rukavice a že toho hráče vůbec nezná, ale ani soupeři neznali je. No a třeba x hráčů Kanady po semifinále řeklo, že největší dojem na ně udělal Jirka Šlégr, nikoliv Hašek. A taky nutno podotknout, že přes 50 minut hry měl Roy podstatně víc práce než Hašan. Ten tým měl neporovnatelně větší sílu, soudržnost a morálku než tým z SP 1996.
 
 
19.03.2018, 06:45
 
Jen blázen by si včera nevsadil na Budějky...je to cirkusárna jako prase. Pevně věřím, že to Litvajs i Jihlava udrží.Mimochodem, řeší se údajně nějaké zákroky Kučného....nevím,neviděl jsem, jen jsem zvědav na adekvátnost trestu s ohledem na Vítka
 
19.03.2018, 00:44
 
Sháním vsetínský dres (Dadák, Petra, Slovnaft). Kdyby někdo měl na prodej tak dejte vědět mail: TomasMichlik@seznam.cz Díky Smajlík
 
18.03.2018, 23:12
 
Rst:
By mě zajímalo co by si v nominaci do Nagana udělal jinak.
 
rst | Vsetín
18.03.2018, 21:54
 
Inferior:
K tomu zpětnému napadení některých jmen:
Kdepak, k žádnému zpětnému napadení by nedocházelo, po Nahanu by ´jen´ neštěkl pes (dostat třeba s USA latu kak od Němců na SP96), protože třeba za Soči už taky Hadovi nikdo nemlátí o hlavu Nedvěda nebo dejme tomu zeťáka, přitom je to skoro čerstvé.
 
rst | Vsetín
18.03.2018, 21:49
 
Škádlit nevím, jen jak čtu o té chemii, stratégovi Hlinkovi, výborné partě (tady musím dát za pravdu tomu z Holíků nesympatičtějšímu, že dobrá parta jsou kecy, protože byla by dobrá i třeba poté, co bychom projrávali s USA po třetině 0:5?) atd., tak si prostě i po těch 20 letech nemohu odpustit dodat, že ty povídačky jsou i po letech pěkné a krásné vzpomínky to bezpochyby jsou, ale stačilo, aby tam nechytal Hašan, a rozsypalo by se jim to už ve čtvrtfinále jako domeček z karet.

Dnes zase 5 vteřin? Přijde mi to čím dál, tím víc bizarnější, ale pak třeba dá rozhodující nájezd a zase bude o čem psát, mluvit atd.
A navíc - takhle to může hrát do 80 a zaútočit na ten rekord Evžena Musila nejst.

 
Inferior | Vsetín
18.03.2018, 21:10
 
Reakce na MYKY: No když už je ta okurka, tak já dodám, ž...
pro Jágra je to dobře, pravděpodobně se ještě jednou vyprodá zimák, takže budou groše, u něj tedy z pohledu majitele všechno dobrý Smajlík a stále dýchá šance, že si svých obligátních pět vteřin přidá i v baráži
 
Inferior | Vsetín
18.03.2018, 21:05
 
však Růžička hrál tehdy "obstojně" i v e-lize ne? otázka by byla, jestli by byl kdokoliv adekvátním zkušeným vůdcem za něj..holt každá role v týmu musí být vyplněna a asi kvůli tomu hlavně jel..jinak skutečné motivy Hlinky skrz Růžu neznám.
Čaloun převyšoval extraligu, v zahraničí se mu dařilo, v repre si zahrál už předtím, připsal si nějaké zkušenosti v zámoří. Jako beru to tak, že za spoustu z těch hráčů by mohla být papírově lepší náhrada v našem vnímání, ale nejedno jméno bylo odůvodněno tím, že nezapadlo do kabiny. Tak či onak, pokud by se nezranil Prospal, neonemocněl Vůjtek nebo by za nás mohl hrát Nedvěd toho času jeden z nej našich hráčů, tak by tě některé ze jmen ve tvém výčtu třeba nemuselo zpětně škádlit Smajlík "Nejhorší" na tom je, že to dopadlo dobře, takže už nikdo nikdy nebude moci skutečně napadnout jakékoliv jméno v ní..platí, že polovinu mančaftu zbytek světa ani neznal a i to mohla být nakonec ta správná taktika, i když jak známo...Patera, kterého Roy neznal, svůj nájezd "překvapivě" nedal. Smajlík Ani ten neprožíval zrovna ideální sezonu, ale v repre byl osvědčený a o jeho potenciálu pramálo kdo pochyboval.
 
18.03.2018, 20:48
 
No když už je ta okurka, tak já dodám, že třeba nechápu, co dělal mnohdy v nominaci Voráček, pak dokonce jako kapitán, když neumí dát gol a respekt z něj má možná tak holohlavý.
Mimochodem Kladno nečekaně prohrálo - pro Jágra je to dobře nebo špatně?
 
rst | Vsetín
18.03.2018, 20:29
 
Já když si vzpomenu, jak si Hlinka všude vozil s sebou Čalouna, jak nominoval Růžičku na základě údajně výborných výkonů s Jágrtýmem v exhibicích(!), Špačka, Moravce atd., tak mi to jako moc dobrý čuch nepřijde.
Ostatně i movináři mu tu nominaci dávali před Naganem docela sežrat. (Samozřejmě po turnaji přišli při hodnocení, kde 10 bylo nejvíc, s devítkou i pro Čalouna, že byl výborný v kabině Smajlík , což byla komedie, a s tou správnou chemií otravují doteď Smajlík )

Za nepřesnou citaci se omlouvám. Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.