Vstupenky online
  80. narozeniny
(18.9.) 4.kolo CHL: Prostějov – Vsetín od 18:00 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-5-30" |  vypnout filtr
 
<12
30.05.2019, 16:00
 
Jakaka, Frank: cinske zbozi sem (a kamkoliv po svete) putuje “samovolne”. Na tom stoji cinska ekonomika: vic a levneji. Otazkou je kvalita a soulad s tema kteryma normama (tu v evrope treba CE). To si ale clovek odsud umi pohlidat a obecne se tam da nakoupit od suntu pres rozumnou kvalitu i zbozi, ktere v tak vysoke kvalite a za tu cenu nevyrobi NIKDO. Na tohle ritni alpinismus smerem do rekta generalniho tajemnika netreba. Naopak je nutne peclive ten tok v makroekonomice tady regulovat (celni politika), protoze to dokaze prevalcovat cele obory....
Ritniho alpinismu treba k jinemu ucelu: umistit zdejsi soukrome investice tam. A vzhledem k tomu ze jde o odliv kapitalu odsud, za ucelem dalsiho zisku privatniho sektoru (saneneho kdovi kde...) by tohle hlava statu delat nemela.... ale treba pro Kelnera to i otevrene dela... nasledne taky temne varuje (to v souvislosti s tim zde zminovanym prusvihem s Taiwanem), ze se to panu Kelnerovi libit nebude! Neuveritelne!!
Co je ale pro mne nezkousnutelne, jsou ty cancy o udajne realnem opacnem toku kapitalu :-). Clovek tam nemusi ani pravidelne jezdit, staci si da trosku prace a dohledat si jak vznikaji podniky v cine, jaka jejich vlastnicka struktura a jaky je danovy system. Pak si najit, jak je to s platy v cine, co obsahuji a co ma zamestnanec uz vyreseno (zaplaceno), kdyz dostane penize na ruku, jak je to treba s bydlenim a soukromym vlastnictvim nemovitosti. A jako posledni dilek si zjistit, jaky ze ma cina duchodovy (ne)system.... A kdyz si tohle da takovy clovek dohromady, pochopi snadno, ze v cesku nikdy zadny cinan jen tak stavet fabriku a zamestnavat cechy NEBUDE! Jedinym motivem tech 300-350 milionu relativne movitych az superbohatych cinanu je, jak uzivit tu miliardu otroku tam. To je cele.... A kdo tvrdi neco jineho je lhar a kdo mu veri je blazen...
 
30.05.2019, 15:59
 
Každý chce vytriskat z kšeftů co nejvíc a je úplně jedno jestli to bude s Číňanem, Rusem, nebo čertem. Dyť se na ten východ cpe celý svět. Kašlu na to ,nebo mi praskne cévka.
 
30.05.2019, 15:54
 
Reakce na FrankZ: jakaka-nevím,jestli jsi schopný pochop...
Taky jsem zažil Komanče a jsou mi u pr dele. Ale je mi směšné jak někdo jako ty určuje kdo kde má jak často jezdit obchodovat. Jeď se třeba zeptat do Jihlavy kdo jim vykupuje kůrovcové dřevo za nejvyšší možnou cenu. Podle tvého uvažování by to radši měli prodat na otop,nebo nechat shnít. Nebo Rusko, embargo na ně jak krava a Daimler si u Moskvy otevírá největší fabriku na Mercedesy. By mě zajímalo kde berete ty rozumy
 
30.05.2019, 15:35
 
jakaka-nevím,jestli jsi schopný pochopit,co jsem psal.Já jsem se jen ptal,jaký má ČR profit z toho ,že tam tak často jezdí.Cheš říct,že bez jeho cest by jsme tady činské zboží neměli?Já narážel na to ,že sliboval velké investice a zatím tomu tak není.To ,že mám doma čínské věci není zásluha Zemana ale levné pracovní síly v Číně.No ,mám na to jiný pohled.Já ,na rozdíl od některých diskutujících bohužel musel výrůstat v reálném socialismu a pokud ty ne,bud upřimně rád
 
30.05.2019, 15:22
 
Reakce na FrankZ: dzinda-píšeš,že je třeba s Čínou a Rus...
Heleď ty antičíňane. Nezbývá ti nic jiného než projít bytem a vyhodit všechno na čem je napsáno made in China. Říkám ti že ti nezbudou ani boty 😁,pokud ovšem nectíš heslo radši bosý,než od Bati,tak bys nějaké Baťovky mít doma mohl. A jak to všechno vyhodis,tak se mrkni do toho kontejneru a uvidíš jak nikdo na světě krom ČR nekšeftuje s Čínou.
 
30.05.2019, 14:20
 
V souvislosti s odchodem z nadnárodní KHL ukončilo vedení klubu k 31. květnu 2019 po vzájemné dohodě spolupráci se sportovním ředitelem Oldřichem Šteflem a výkonným ředitelem pro KHL Alexejem Jaškinem,“ uvedl Slovan v oficiálním vyjádření.
 
30.05.2019, 14:15
 
Reakce na Jakaka: Asterisks to beztak píše na čínském Hu...
Jsi celkem blízko. Sice jak to s diakritikou teď, tak i to bez diakritiky má u mně na sobě nahryzlé jabko, ale ono je to nakonec jedno, protože tohle a 90% všecho na čem se dá sem psát, se v číně vyrábí.
 
VSH | Jedině VSETÍN
30.05.2019, 13:48
 
Tak mě je politika u zadního otvoru, ale 28.5. jsem šel přes náměstí kolem vojáků, kde parta cca 100 jedinců tleskala Ivetě Táborské, která slovně odvolávala Babiše.
Bylo úsměvné jak lid zapomíná, Iveta stojí na náměstí, která se muselo předělat když to tady tak jaksi vedla a prosazovala ty svoje úlety.

Takže Smajlík Smajlík Smajlík tak.
 
30.05.2019, 13:42
 
Asterisks to beztak píše na čínském Huawei Smajlík
 
30.05.2019, 13:30
 
Reakce na muhehee: Asterisk: ano jedná, tady máš důkaz, ...
Ano, to jsou ty první malé kamínky, o které lze zakopnout na té Hedvábné stezce :-)
 
muhehee | Apple
30.05.2019, 13:25
 
Reakce na Asterisk: Dzinda: facku? :-)))) ... a cist ten...
Asterisk: ano jedná, tady máš důkaz, že s námi jedná...... odkaz

 
pavelmikel | Vsetín
30.05.2019, 13:22
 
Smajlík Smajlík Smajlík k Bobrum?
 
Cromwel | Holešov 1
30.05.2019, 13:19
 
Je to tady...posila do obrany odkaz
 
palica | Vsetín
30.05.2019, 12:31
 
Buďte normální, přátelé.
 
30.05.2019, 12:18
 
Dzinda: facku? :-)))) ... a cist ten blabol fakt znova v puvodnim prispevku nemusim. Tys ho totiz modifikovane zopakoval znova! S “Cinou” jednat? Takze “Cina” s nama jako nejak jedna?! :-))) .... a ze konkretni jednani a vysledek cehosi? :-) Ceho proboha?!..
 
30.05.2019, 11:43
 
dzinda-píšeš,že je třeba s Čínou a Ruskem jednat,jen se zeptám , kdo z cest do Číny profitoval?Kolik těch investic do ČR příšlo,jak hradní pán sliboval?Slavia,pivovary....
k MF já jsem napsal ,že souhlasím se Zelím,že to byl nejserioznější denní tisk ve své době,šil jak vládnoucích socanů,tak do opoziční Ods.Já si vzpomínám ,kolik bylo článků ohledně Grosse a jeho bytu,stejně se šilo do odesaka Nováka.Kmentu (,který ted napsal vybornou knížku boss Babiš)žalovala jak vladnoucí ČSSD tak taky ODS.Nevím ,kdy si naposledy MF četl ,já mám tu "výhodu",že mám obchod a tam ta MF je.Už ji nečtu,jen si pro zajímavost,když se zase na našeho trestně stíhaného premiera něco objeví,jen tak prolistuju,co o těch ůčelovkách píši jeho novináři-odpovím ti ,vůbec nic.A je to logické,přeci nepujdou proti svému chlebodárci.Tisickrát může Babiš tvrdit,že ty noviny neovlivnuje.Já myslím ,že Zelí psal o tomto,že ted ty noviny nemají vůbec žádnou prestiž a ani ůroven....Jen v jedné věci s tebou souhlasím,že v politice slušní lidé neuspějí(snad nějaké výjimky existují)jen ted vládnoucí Ano s Babišem se tváří,že všichni kradnů,jen oni tady makají pro lidiBabiš,Faltýnkem,Jermanovou jsou zářným příkladem,ti se pro nás můžou upracovat Smajlík
 
30.05.2019, 10:43
 
Asteriksi, dej si facku a ještě jednou si přečti, co jsem napsal. Ani slovem jsem se nezmínil, že jim "žeru" jejich politiku, jen jsem napsal, že by se s Čínou a Ruskem mělo jednat. Je naprosto v pořádku, když někdo kritizuje konkrétní jednání, že mělo probíhat jinak, nebo že měl být výsledek jiný. Má zmínka ale byla o tom, že toto se v našich médiích většinou neděje, pouze se tu plácají nesmysly o tom, že Čína a Rusko jsou zlo (úplně stejně jako se psalo před 89. o USA) a jednat s nimi je vstupenka do demokratického pekla.
O politiku se zajímám opravdu minimálně, takže můj názor není nijak extra relevantní. Napsal jsem tu jen své stanovisko, což si myslím není v okurce zločin. Zbytečná diskuze to je, to uznávám, ale to je asi většina debat tady...

Zelí, psal jsem to sice už v původním příspěvku, ale ještě jednou opakuju, že jsem nijak nechtěl na Tebe útočit, jen jsem napsal, že jsi "ještě dost mladý, takže naivní a lehce zmanipulovatelný". Není to míněno jako urážka, jen jako trapné kecy starší generace. To, že jsi pomýlený sis už převzal sám. Co jsem ale chtěl svým příspěvkem (asi neobratně) hlavně říct, je to, že demoblok + neziskovky vyčítají Z+B buranství, křiváctví, podlost, pokrytectví, zkorumpovanost a já nevím co ještě, a přitom se chovají stejně, ne li hůř. Jen bych Ti chtěl poradit - charakter a slušnost v politice nehledej, to tam nikdy nemělo co dělat. Politik prostě svině být musí a ani nám předkládaný ideál Masaryk nebyl žádný svatoušek, stačí se trošku zajímat o historii. Ideální vládce je prostě lord Havelock Vetinari z Ankh-Morporku. A kdo s tím nesouhlasí, bude inhumován!

Franku, nepodsouvej - nepsal jsem, že je Zeman ideál a ani to dál moc nerozpitvával, prostě jsem napsal, že je pro mne lepší volba z toho, co bylo k dispozici. Ale to co jsi napsal o MF opravdu o Tvé naivitě svědčí. Minimálně 20 let je MF něco jako Blesk pro "intelektuály" a s objektivitou se opravdu moc nepotkává. Myslím si to i proto, že jsem se nějakou dobu za takového "lepšolida" považoval. Ale pokud si někdo myslí něco jiného, nepůjdu proti němu demonstrovat...

Setteinzi, Ty si dej o něco větší facku - hlavně proto, že Tvé unáhlené závěry jsou naprosto mylné. Opravdu nečtu Parlamentní listy ani jiná "alternativní" média, protože je považuju za stejně neobjektivní, jen tak nějak z druhé strany než třeba ČT. Nepsal jsem ani nic o tom, že jsou všichni naivní a zmanipulovaní jenom já ne. To je jen Tvá demagogie. Nepsal jsem nic o tom, že jsem Zemanův či Babišův fanda, právě naopak, kdyby sis přečetl závěr mého "politického okénka", tak tam píšu, že v politice je to jeden grázl vedle druhého. Jen mi prostě přijde tato politika "antizeman a antibabiš" ubohá.

Nicméně kdo si o mně myslí, že jsem jednoduchý a hloupý, tak má pravdu a klidně mu to podepíšu!
 
<12
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.