POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 410 (29.6.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Plha | SVVT
16.04.2018, 14:23
 
Reakce na mhhory: takhle ono celý ten systém je nesprave...
Z fanouškovského pohledu je to pech ... skončit takhle dvakrát po sobě.
Na druhou stranu jste to měli vloni jak na zlatém podnose ... trestné půl minuty před koncem a následná přesilovka v prodloužení. Dodnes se ptám, jestli jsme měli z p... kliku nebo existuje mužstvo, které dokáže zprznit přesilovky lépe než my .... a to my umíme Smajlík
 
16.04.2018, 11:55
 
Reakce na rst: S Brumovem jim to uteče za rok, sparinga ...
rst: Za dva, možná za tři: Příští duben Šumperk a ten další Hodonín. No a Tomáš stále bude hrající trenér Vlků a oni stále budou tím příslovečným jazýčkem na váze :-)))).
 
rst | Vsetín
16.04.2018, 11:41
 
S Brumovem jim to uteče za rok, sparinga bude do třetice dělat Jablonec.....
Mhory:
Být příznivcem HB, láteřil bych především na vlastní. Dvakrát to takhle prosrat jak přes kopírák. Smajlík
-----

V sobotu jsme se na fotbale bavili s Matthewem o té hale v Porubě. Tak i ta tyrkysová barva dělá své a přispívá k celkovému dojmu z krásné haly.
 
16.04.2018, 11:38
 
mhhory Bohuzel to tak je, jsou pekne body 1/3 + Endala a ze celou sezonu prehrajete vetsinu tymu o vice golu. A nakonec to rozhodne 1 srandovni gol a cela sezona uplne zbytecna. Ale kdyz ctu prispevek na vasich strankach, tak to vlastne dopadlo jak melo.
"No už delší dobu jsem to jsem chtěl napsat..... Po vítězném semifinále nad Moravskými Budějovicemi a následných oslavách týmu v jedné nejmenované hospodě se trenér a hráči ( byli už značně pod parou) celkem otevřené bavili o tom že baráž musí prodat.... Byl bych rád aby to tak nebylo. Dočkali bychom se opět derby s Třebíčí a možná i s Jihlavou. Tak ať žije ten ,,WSM SEN" Brzy se dozvíme jak to je s penězi v klubu...." Smajlík
 
16.04.2018, 11:34
 
Reakce na sui: a kdo bude příští rok tu 2.ligu východ hr...
Brumov :-))))
 
sui | Zbrojovka
16.04.2018, 11:25
 
a kdo bude příští rok tu 2.ligu východ hrát? Hodonín, VM, Šumperk, Kopřivnice, NJ?
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
16.04.2018, 11:04
 
Téměř naprostý souhlas, jen místo antické tragédie mi přijde že čekají na Godota.
 
16.04.2018, 09:28
 
A ne! Tak ono už to ROZMRZLO: odkaz
 
16.04.2018, 09:24
 
mhhory: jsi o rok pozadu, letos jste nevypadli s náma..... I když, vloni jsi sem psal v podstatě totéž..... A v té souvislosti mně napadá:
1. Ad. systém: po loňské kvalifikaci jste ústy vašeho šéfa plakali nad nespavedlností nasdtavených podmínek. A ano, argumentace byla identická jako ta tvoje letošní: Liga mistrů, etc. Tvrdili jste (on to tvrdil) že se ČSLH nad tím bude zamýšlet, protože jak Vsetín postoupil přes vás, tak to není v pořádku. Pročítal jsem zápisy ze zasedání technické komise ČSLH, viděl jsem zápis i z aktivu WSM. Nikde ani zmínka byť o nahozeném bodu k jednání "systém kvalifikace o WSM ligu". Takže otázka zní: co jste ten celý rok dělali??
2. Ad. Jablonec: Stejné jak přes kopírák to bylo i vloni: Jablonec svým způsobem do počtu. Vloni jsem čekal, že po dvou vzájemných zápasech kdy VS a HB měli po 3 bodech za dvě výhry v prodloužení, že v posledním zápase roznesete Jablonec na kopytech. V onlajnu jsem ale četl, že jste to pojali jako rozlučku se sezónou a že jako čekáte jak bude Vsetín hrát v Jablonci. A opět - a to ústy vašeho šéfa vyřčeno, že doufá, že to bude čisté...... Vsetín tam v pohodě vyhrál a my se pak porůznu na fórech a na FB dočítali, "kdo ví, jak to clé bylo?"...... Takže letošní legitimní otázka zní: proč jste Jablonci nedali doma desítku?? Neptám se na zápas v Jablonci, protože jak říkal kápo Míra Třetina, prej tam rozpouštěli led a i když se ve třetí třetině vyfaulovali na deset minut (prý jste měli strach, že vám to el-galaktico ty "hovada" zraní....), tak jste na tom ledě nebyli schopní tu přesilovku proměnit.....
3. A výsledek? Opomenu rozbor poněkud svérázného způsobu sebeprezentace HB. Ale od loňska jsem již přivyknul: soupeři nic moc, podmínky tam a tam nic moc, nc moc neukázali, byli jsme lepší..... A porůznu na fórech tak jako vloni: Třetina starší sepsul včerejší rozhodčí a podotknul tu obrovskou nespravedlnost, jak byli všich z Moravy. I když tady bych doporučil trošku poštelovat zeměpis: ze Znojma, Brna a i z Vyškova blíž do Brodu než do Ostravy. A ponejvíce vám tam leží v žaludku poslední třetina zápasu POR-JAB, co skončila 5:0. Takže už jsem na FB četl, jak prý nejmenovaný hráč Poruby vynesl z kabiny, že v přestávce zápasu prý v šatně Jablonce skončilo 200.000,- Kč a příslib dalších 100.000,- Kč, když HB oberou o bod. Tato odvážná hypotéza byla prý jasně potvrzena tím, že proti vám hráli jak o extraligu! :-))))..... Zkrátka: ne, my jsme břídilové (viz. předchozí body), ale VŠICHNI proti nám! A to ještě připomenu, že ZAMRZLY stránky i FB Bruslařského Klubu Havlíčkův Brod - to bude teprv nablito, až se to rozjede!!! Nevím jak kolegové tady, ale já bych byl rád, kdybys nám sem ten "druhý díl antické tragédie" netahal. Myslím že my rádi budeme dál na okurkách. Děkuji.
 
16.04.2018, 09:20
 
Jestli je lepší systém takový nebo makový, všichni měli stejné podmínky, o systému všichni věděli a byli s tím srozumněni a naplakávání některých, jací jsou chudáci a jakou mají smůlu je trapné. Osobně jsem si přál do wsm.ligy raději HavlBrod, ale opět nezvládli závěr kvalifikace,tečka!
 
16.04.2018, 09:00
 
to mmhory: jen když např. vedete 3:1 na Jabloncem po první třetině a ve zbytku zápasu nedáte už ani gól a to jste věděli, že ty góly potřebujete, tak je to bohužel Váš problém a nic na tom nemění to, že je tam jeden do počtu a druhý chce do Polska... i když si taky myslím, že ten systém kvalifikace není dobře nastavený, přesto jsem přesvědčený, že jste si to prohráli prostě jen a jen sami a to jak vloni tak i letos
 
mhhory | Havlíčkův Brod
16.04.2018, 08:50
 
Reakce na tony83: Jinak ten system je opavdu deb*lni. Ob...
takhle ono celý ten systém je nespravedlivý. Když to vezmu z pohledu celého kvalifikačního klání. Jablonec postoupit nechtěl, což tvrdil již před vstupem do kvalifikace a v konečné fázi hrál nejvýraznější roli při tom, který z týmů při rovnosti bodů bude postupovat. Ano, vím, že pravidla byla dána dopředu a každý z týmů o nich dávno věděl, ale... ruku na srdce. Každému sportovci a sportovnímu fanouškovi je jasné, že každý zápas je jiný a v každém padne jiný počet gólů. Proto pokud Poruba či Brod dá Jablonci více či méně gólů, je takové .... ne zrovna spravedlivé. Nevím proč třeba při rovnosti bodů, nerozhoduje počet vstřelených gólů na hřišti soupeřů jako je třeba ve fotbalové Lize mistrů.
A to nemluvím ani o tom, proč se nějaká kvalifikace hraje, jeden postoupit nechce, druhý by radši polskou extraligu, nechápu...
Smajlík Smajlík
 
R17
15.04.2018, 20:49
 
Ve čtvrtek v Katowicích jednalo vedení polské ligy se zástupci klubů. Téma vstupu Poruby do polské ligy bylo odloženo na příští jednání ... že by čekali jak dopadne kvalifikace ?
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
15.04.2018, 20:16
 
Jsem si říkal, že je ta nevyužitá 7 minutová přesilovka 5 na 3 s Vlky bude mrzet.

Ale musím dát za pravdu, že ten systém je nespravedlivý, ve vztahu k posledním dvěma kvalifikacím kdy první a druhý mají 9 bodů to je značně nefér.
 
nickslotr | Vsetín
15.04.2018, 19:46
 
Příští rok oprášíme Luko...... Smajlík
haha
snad ne..
 
15.04.2018, 19:43
 
Jinak ten system je opavdu deb*lni. Oba maji stejny rozdil V-O branek a protoze dala Poruba celkove vice golu, tak je prvni.
A jeste k fandum HB. Na Porube jich bylo 65, v Jablonci 150. Dnes rozhodujici zapas a 2500. Urcite lepsi pocty nez Poruba, ale jinak taky zadny slava.
 
15.04.2018, 19:29
 
Smajlík Tak HB dalsi rok v pralesu.
 
rst | Vsetín
15.04.2018, 10:44
 
Sui: Smajlík
Smajlík
Jack je Klasik nad klasiky. Smajlík
 
sui | Zbrojovka
15.04.2018, 10:31
 
Reakce na rst: Po kolena dlouhý dres. :)) Jó hochu, ja...
Mně to taky sere, ještě by si mohli vzít tleskátka a bylo by to Smajlík Smajlík Jak si zmínil to Hradiště, tak jsme tam hráli v play out a na to, že o nic nešlo nás tam bylo tak 50. Před zápasem za mnou došel Jack a říká, tak sme čekali, že ze Vsetína přijede tak jedno auto, tak teď musíme vyhrát ... Smajlík a mám pocit, že jsme vyhráli na nájezdy.
 
rst | Vsetín
15.04.2018, 09:55
 
Po kolena dlouhý dres. Smajlík

Jó hochu, jako jo, asi by to šlo - tak jak myslíš - ale já třeba sám nevím, nevyskočil - li bych před lety z vlaku, zda - li bych s těmi klauny chtěl třeba, jak říkáš, "pracovat" .
(Mně je třeba to #spoluzavsetin jaksi tak trošku proti srsti, neb v dobách temna GPH skutečně ovládal tribuny a držel vsetínskou fanscénu nad vodou, v INdobách však GPH považuju spíše za jakýsi underground - rozhodně bych necítil (a necítím) potřebu natřásat se tam s těmi dresaři. )


 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.