Vstupenky online
  80. narozeniny
(18.9.) 4.kolo CHL: Prostějov – Vsetín od 18:00 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
27.05.2019, 11:19
 
Jinak Rst, tobě se musel přece letos líbit na MS ten Marko Anttila: 203 cm, 104 kg a k tomu ještě hrozně rychlý.
 
27.05.2019, 10:57
 
já myslím, že pravdu mají tak trochu oba názorové proudy. Jde o to, že pokud by repre opravdu náhodou zaznamenala úspěch, tak na svazu by se z toho ukájeli minimálně zas několik let a protože je MS u nás v roce 2024, tak jsou schopní třeba uzavřít extraligu, abychom se přeci dobře připravili! Měli by prostě v rukách eso a toho by jistě využili... Proto jsou fanoušci rozpolcení a není to jen na Vs, ale jak jsem si procházel diskuze na webech, podobně smýšlí i lidé mimo Moravu. Takže hokejistů je mi líto, protože letos hráli fakt dobrý hokej, nicméně že není medaile, mi žíly opravdu nerve a pořád doufám, že se něco změní a že se začne od svazu (možná naivní) a že se nastaví dlouhodobá a transparentní strategie práce s mládeží - pak budu zase velmi rád držet české repre všechny prsty i na nohách - dokonce přežiji i tu mrchu na dresu! Každopádně naprostou prioritou pro mne je a bude Vsetín!
 
27.05.2019, 10:04
 
Reakce na zelí: Zkusím to napsal trochu jinak, trochu je...
Každý, kdo podporoval naši reprezentaci na letošním MS tak podporoval i likvidaci hokeje současným vedením, takže v důsledku šel proti naší reprezentaci. Jinak já mám MS rád, ale myslím si, že by to měla být akce hlavně pro mladé začínající hráče, kteří mají chuť něco dokázat.
Jinak o té demonstraci neinformoval skoro nikdo, ani "nestranický" tisk odkaz Já si právě noviny kupuju a logicky tam nepotřebuju číst to co bylo předtím celý den online na netu a ČT to jela několik dní v kuse.
 
Rst | Vsetín
27.05.2019, 09:52
 
Zelí, takhle si na to srandaMS za týden nevzpomene ani květnová paruka, ale postoupit tam ČH do finále, čteme ty kydy od arcisviní každý den nevím jak dlouho. Jako jak to nedělají dobře, jak to k.rvení první ligy není úžasné apod.
 
zelí | Praha|Vsetín
27.05.2019, 09:37
 
Reakce na scouser: Aneb " kdo neskáče, není Čech" ? :))...
Zkusím to napsal trochu jinak, trochu jednodušeji.

Uznávám Vás oba, známe se dlouho, ale tohle mi přijde jako velký přestřel. K tomu, abych fandil týmu přeci nepotřebuji znát medailisty od roku 1990.
Reprezentace reprezentuje naši zemi (to je to pojítko se státem) a Král má se samotným týmem společné pramálo.
Jestli kvůli němu střílíte do vlastních řad, tak se chováte přesně jako "zabanovaný nebožtík" subni, který teď vstal z mrtvých. Ten přes svojí nenávist k Tobolovi je schopný natřít celý hokejový Vsetín. Nezdá se Vám? Smajlík

Nikdy mě nezajímalo, ani u Vsetína, ani u reprezentace, jaká jména jsou na zádech, kdo ho vede z kanceláře apod. To důležité je celek - tým. Přestaňte být zapšklí a nemyslete si, že neúspěch hokejové reprezentace někoho na svazu potrestá. To je opravdu naivní představa.

Jinak co se týče Prahy a politických demonstrací, zde se pleteš. Nikdo nedemonstruje proti tomu, že oponent vyhrál, ale proti chování a činům. Demonstrovalo se i v minulosti a to třeba proti Nečasově vládě. Tehdy sis to, narozdíl od současnosti, mohl přečíst na titulní straně (kdysi objektivního média) MF Dnes. Nyní si přečteš druhý den o drahých bramborách, suchu nebo okurkách. Padesátitisícová demonstrace je schovaná v odstavci na třetí stránce. Smajlík

odkaz

Z mé strany je to vše, už se k tomuto tématu nebudu vyjadřovat. Smajlík
 
Rst | Vsetín
27.05.2019, 08:54
 
Babiše bych pověsil na nejbližší větev, ale představa, že poté bude premiérem zfetovaný heligonkář s heroinovým šklebem, antifa Bartoš, se estébákovi minimálně byrovná. :( A to je co říct.
S tím vyhazováním čuňat z oken by bylo v Praze nějaké zábavy. To by neskončilo jen u Krále, Řezníčka a Zikmunda. Smajlík
 
VSH | Jedině VSETÍN
27.05.2019, 08:45
 
Reakce na scouser: Aneb " kdo neskáče, není Čech" ? :))...
Smajlík
 
scouser | SVVT
27.05.2019, 08:34
 
Reakce na zelí: Nikdy bych se nesnížil k tomu, abych šel...
Aneb " kdo neskáče, není Čech" ? Smajlík
Už jsem to tu zmiňoval jednou : dle mého názoru je český hokej v paradoxní situaci, kdy ojedinělý úspěch škodí, neúspěch naopak může pomoci a ano, Král a spol jsou přesně to, co v současné době dělá český hokej hokejem. Nevím, co to má společného s loajalitou ke státu??
K té druhé části tvého komentu - Zmínil bych tu jeden bezvýznamný detail : Ono se to v Praze asi málo ví, ale ten alkoholik byl na rozdíl od jiného, mnohem více alkoholického prezidenta, zvolen ve svobodných volbách lidem této země (kdysi se tomu říkalo, tuším "demokracie") a taky třeba neoznačil vyvražďování civilistů v Srbsku "humanitárním bombardováním". Je rovněž úsměvné, že se proti kmotrům a estébákům v politice začalo v Praze demonstrovat až po příchodu Babiše. Dříve to nevadilo? Smajlík
(rovněž se omlouvám za politický koment)
 
Cromwel | Holešov 1
27.05.2019, 08:01
 
Zelí -ode mně dostaneš též palečky nahoru ,a navíc velký obdiv...bo já bych opravdu tvou trpělivost s některými místními , zřejmě pomazaným hlavami neměl...
 
KLC | Vsetín
27.05.2019, 07:40
 
Reakce na zelí: Nikdy bych se nesnížil k tomu, abych šel...
Smajlík
 
27.05.2019, 03:45
 
Koupím vsetínský dres z r. 1995-2001 aj. suvenýry. Kdyby nekdo chcel prodat, tak dajte vědět Smajlík TomasMichlik@seznam.cz
 
Rst | Vsetín
27.05.2019, 01:18
 
Reakce na zelí: Nikdy bych se nesnížil k tomu, abych šel...
Ale pokud dáš z hlavy i pořadatele mistrovství ve mnou vypsaných letech, svůj postoj k letošnímu MS, resp. týmu v divných dresech, přehodnotím. A zpětně se budu hanbit.
 
Rst | Vsetín
27.05.2019, 01:01
 
Reakce na zelí: Nikdy bych se nesnížil k tomu, abych šel...
Ty třeba víš (bez toho, aby sis to vyhledal na netu) pořadí prvních tří na MS v hokeji v letech 1990, 1991, 1993, 1994, 1995, 1997, 1998, 2002, 2003, 2006, 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018??
(Pokud ano, tak dobrá. Ale pokud ne, tak to, že když
člověk nepřeje hokejistům navlečeným v divných dresech na omšelém turnaji, jde proti Česku, mi přijde jako nesmysl. )
-------
Dost bylo Krále (a) Zikmunda.
 
zelí | Praha|Vsetín
26.05.2019, 23:54
 
Nikdy bych se nesnížil k tomu, abych šel proti svému státu a přál svému týmu neúspěch. Král a spol nejsou to, čemu všichni fandíme. I když jejich rozhodnutí jsou na přeshubu, oni nejsou to, co dělá český hokej českým hokejem. A byť nemám rád srovnávání sportu s politikou, tak teď udělám výjimku.

To, že nám na Pražském hradě sedí alkoholik, lhář, zapšklé pomstychtivé prase a premiérem je usvědčený agent STB, lhář, dotační podvodník a kmotr, tak ani to mě nedonutí, abych se snížil k tomu a šel proti Česku.

Promiňte. Smajlík
 
 
Rst | Vsetín
26.05.2019, 18:12
 
... ale ten Fin včera, ten mi dal vzpomenout na Sasu Hoviho v UpL. Smajlík
---
Ti Rusi to museli tutově vyhrát v noci v Blavě.
 
Rst | Vsetín
26.05.2019, 18:04
 
Reakce na nový_z: Ať to dopadne jak chce (přeju samozřej...
Viděl jsem 10 minut teďka o bronz. Je to odpornější než Kadaň. Mistři touše, Rusi, kteří bavili celý turnaj svým mistrovstvím, to hrajou jak já před 30 lety, když se nastříkal led na dvoře.
 
26.05.2019, 17:41
 
Ať to dopadne jak chce (přeju samozřejmě to lepší - medaili), masmédii nezmasírovaný člověk ví, kdo je pro český hokej škodná. A čekám, že po skončení šampionátu některé persony promluví. RST-ho jsem si přečetl se zájmem, rozumím, akorát mám trochu jiné závěry.
 
Reakce na scouser: Zbývá doufat, že se na to rusáci nevy...
I "brambora" je po těch letech bohužel úspěch, který nic nezmění na tom, že to bude prezentováno jako veliké vítězství. Takže ať Scania ten bronz klidně má, přeju jí to...
 
sui | Zbrojovka
26.05.2019, 13:01
 
Rst ja driv ani nemohl spat, kdyz sme prohrali. Letos sem byl zive na zapase s Lotysema a musim priznat, ze to melo atmosferu. Jinak uz prozivam jen zapasy Vsetina. Ja v podstate vyrostl na teletextu 231 a S mikrofonem za hokejem....
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.