Vstupenky online
(20.8.) Příprava: Havířov - Vsetín 5:1 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1450 (21.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Tak už máme záznam. odkaz
Kdo by se chtěl podívat na krásné zakázané neuvolnění , tak čas 21:35
29:45-pěkné gesto Slova směrem k rozhodčímu Smajlík
38:40 Vítkovo vyloučení za pozdní dohrání
47:15 Vítek - držení / lit. - nafilmovaný pád..
Přeji pěkné sledování.
Nicméně minulé kolo, když Porubě vyloučili brankáře za stížnosti směrem k píšťalkám, bylo to taky proti tomuto velmi vydařenému projektu. Myslím, že bude zajímavé teď před PO sledovat jejich zápasy.
 
ace81 | Vsetín
31.01.2019, 09:10
 
Reakce na Cromwel: Setteinz-nezlob se ale nějak si nepam...
První gol byl z icingu a 4 gol byl z offside. Dalších cca 6 omylů co neskončilo golem.Rozhodčí na čarách předčili zmatené hlavní což je raritka. Bohužel to silně ovlivnilo utkání a vedení by na to mělo reagovat.
 
Cromwel | Holešov 1
31.01.2019, 09:03
 
Setteinz-nezlob se ale nějak si nepamatuju že bych jakkoliv napadal tvůj komentář nebo oceňoval "prospěšnost" projektu Dukla... rozumím tomu kam míříš svou reakcí, ale dle mého názoru na tom jak včerejší zápas vypadal a dopadl nenese vinu nikdo jiný než náš tým...a to je to co se snažím Romanovi vysvětlit 😉.. pokud máš jiný názor,vyber prosím situace v zápase kdy jsme byli nějak výrazně poškození a můžeme to naprosto v klidu prodiskutovat..co se týče mého blinkání...bylo mě líto ty úžasné klobásy takto znehodnotit kvůli takové ptákovině 😀
 
31.01.2019, 08:35
 
Reakce na buben: Co jeee?Vsacaneeee? :)) :)) :))...
Zajíci se počítají až po honu...takže klid
 
vajdik | Uherské Hradiště
31.01.2019, 07:35
 
Bubne, nic, uz úterý a letos 3:0 s Jihlavou. Stačí, nebo se budes dale ztrapnovat?
 
31.01.2019, 07:30
 
Cromwele, zkrátíme to... Projekt Dukla neocenitelně přispívá k rozvoji českého hokeje, posunuje ho výš a dál a je jenom dobře, že si oněch mladých 7 hokejistů v jeho řadách vyzkouší, jaké je to hrát play-off, aby se nemuseli stresovat, že do něj nepostoupí, či že v něm předčasně vypadnou.
Český hokej je, díky tomu, na nejlepší cestě, aby se vrátil tam, kam patřil.
Král je prezident, ať žije Král!
P.S. A co tvoje blití? Vyšlo něco ven? Mnoho-li toho bylo?
 
Cromwel | Holešov 1
31.01.2019, 06:59
 
Romane zkrátíme to..(vyskytl se tu totiž jeden maliinko akutnější pacoš).To čím trápíš má jméno... odborně-paranoia-muzu ti poskytnout akutní pomoc , a vysekat tě z nejhoršího ale musíš sám chtít 😉.. sezení první:tak jako většina z nás tady si projdi veškeré zákroky které se ti nezdály.pak můžeme pokračovat..
 
31.01.2019, 06:48
 
No tys tu teda chyběl, ty pitcho. Smajlík
 
buben | Jihlava
31.01.2019, 06:15
 
Co jeee?Vsacaneeee? Smajlík Smajlík Smajlík
 
ATLASFIT | Kopřivnice
30.01.2019, 23:12
 
Rozhodčí odvedli svou práci jak měli, ale ti to neprohráli. Dostat 2 goly z nuláku, stane se, jsou mladí, je to zkušenost. Proč jsou rozházené lajny, které šlapaly, to nechápu. Za každou cenu někam nacpat Břízku, kterému to bohužel letos nejde. Honem z hrušky dolů, play off je jiná soutěž a všechny mužstva, která bojují, nás porážejí, protože to stačí. Musíme přidat, ale věřím Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.01.2019, 22:45
 
Hele Krombembele, klídek. Vím, co jsem viděl. Mydlili nás od začátku, jakmile si hosté vytvořili náskok, hned byla kompenzačka, aby zápis nebyl do očí bijící. A jakmile se domácí nadechli, hned zase zatáhli za záchrannou brzdu a pořád dokola. Nemaž mi tu med kolem huby, pane slušňáčku...
 
Cromwel | Holešov 1
30.01.2019, 22:11
 
Milý Romčo.. možná si mne z někým pleteš, ale dnes nás rozhodně neporazili pánové Řezníček s králem a dokonce ani páni rozhodčí, byť vytknout by si jím asi letos dalo... nicméně schýza kterou jsi tady opět předvedl je už za hranicí homo sapiens...neber to prosím jako urážku, rád bych jen, byť sám jím moc neoplývám ,mírně zvýšil genom místních pisatelů,a přišlo mě že na tobě by se dalo v tomto ohledu dosáhnout velkých pokroků... snad se neurazíš pokud zde na tomto společně v budoucnu trošku zapracujem😉..tak po příštích Litoměřicích pá😁😁
 
PavelMikel | Vsetín
30.01.2019, 21:48
 
Aelin Smajlík Smajlík Smajlík
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
30.01.2019, 21:46
 
Náhodou v tomto zápase bylo krásně vidět, proč i když tento projekt u nás funguje, tak se na mezinárodní úrovni výsledky nedostavují Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.01.2019, 21:43
 
Cromwele, ty zvratku z Holešova, jdi se vyblejt a napiš děkovný dopis Královi s Řezníčkem, jaký to vymysleli úchvatný projekt...
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
30.01.2019, 21:31
 
Dnes je to opravdu škoda bodů. Velká škoda toho prvního gólu, bylo pak vidět jak #1 se pak cítil nesvůj. I tak si myslím, že oba mladí potenciál rozhodně mají a nic bych jim nevyčítal, však jsou mladí a poučí se.

Zlom bych řekl, že nastal při těch našich nájezdech. Prostě to tam nepadlo, jede se dál. Jinak chlapi makali a 14.2. se postarají o nápravu. Teď to jen chce urvat body a do pauzy udržet druhé místo. A doufat, že po pauze se snad trochu vyprázdní marodka.

K rozhodčím jen tolik. Chápu fanoušky Motoru a s jejich hodnocení Doležala se plně ztotožňuji.
 
Cromwel | Holešov 1
30.01.2019, 21:15
 
Říkal jsem si že by to sem chtělo napsat nějaké objektivní hodnocení ,ale když vidím ty hromady zvratků, nechám to radši na povolanějších a jdu se na počest lidí jako je subni či romanfrajer opravdu vyblejt!!
PS: doufám že Gerard a spol.zasáhnou...
 
PavelMikel | Vsetín
30.01.2019, 21:08
 
Škoda že jsme. nebyl ožralý spíš... ani to pivo mi nechutnalo...
 
pavelmikel | Vsetín
30.01.2019, 21:08
 
Škoda že jsme. nebyl ožralý spíš... ani to pivo mi nechutnalo...
 
30.01.2019, 20:47
 
Dnes sudí totálně mimo. Čarový ožralý a nikdo to neřeší??? Vedení dnes totální ko!!! Ale dva nájezdy a nic?!!!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.