Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Maceto" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
23.05.2017, 08:44
 
Z vítkovic nebo poruby?post?
 
21.05.2017, 10:56
 
Machovi se nelíbí liga bez sestupu: Proč pořád zametáme mladým cestičku?
Zdroj: odkaz
 
16.05.2017, 19:20
 
Mojžíš jde prý do Hodonína
 
16.05.2017, 09:33
 
je zajímavé že posilu (Frolo) oficiálně představí dřív v jalovci než na webu VHK
 
11.05.2017, 11:58
 
Nový lodivod A-mužstva, k Bobrům přichází trenér Jiří Weintritt
 
10.05.2017, 22:57
 
Radši bosi,než od Bati!!
 
09.05.2017, 11:23
 
Druholigové Moravské Budějovice jsou blízko podpisu smlouvy s posilou z EBEL ligy. Tento týden by mělo vedení klubu doladit s hráčem poslední detaily.
Zdroj: odkaz
 
08.05.2017, 13:14
 
Lotyši na VS-Janis Andersons,Guntis Galvins,Lauris Darzin,Armands Berzins
Fini na VS-Sasu Hovi,Simo Vehviläinen,Antti-Pekka Lamberg, Matti Näätänen,Marko Palo,Jukka Seppo
+hráči ze Slovenska,Ruska,Slovinska a Běloruska

Pokuď přijde nějaký mladý Švéd tak ten ještě asi u nás nehrál
 
 
04.05.2017, 17:22
 
Valaši zatím žádné informace o kádru pro příští sezonu nezveřejnili. Je tedy čas na spekulace. V tomto článku už padla jména Ondřeje Holomka, Jiřího Kučného nebo Petra Kuboše. Mezi další vsetínské odchovance, kteří by se mohli vrátit a pomoci klubu ke stabilizaci ve WSM Lize, patří například Robin Kovář (loni Velká Británie), Martin Podešva (skončil ve Znojmě) nebo Radim Hruška (loni Žilina). V souvislosti se Vsetínem padlo i jméno produktivního beka Aleše Holíka, který hrál loni za Prostějov, ale na jeho soupisce pro příští sezonu dosud není.
 
04.05.2017, 17:22
 
Co mají Jaroslav Kristek, Štefan Žigárdy a Petr Kuboš společného? Mimo jiné to, že pocházejí z Moravy. Nepřekvapilo by proto, kdyby některý z nich po konci v GKS Tychy zamířil k nováčkovi WSM Ligy. Sedmatřicetiletý Kuboš je navíc vsetínským odchovancem.
 
04.05.2017, 16:36
 
Inspiraci Zlín možná může hledat v nedalekém Vsetíně, kde někdejší rival našel ve firmě Robe silného partnera. Velkou zásluhu na vstupu firmy zabývající se osvětlením má právě osoba někdejšího obránce Zlína i Vsetína Radima Tesaříka, který pro nováčka první ligy shání peníze a sponzory. Ovšem oficiálně svou funkci vykonává jako sportovní manažer.
Zdroj: odkaz
 
04.05.2017, 15:41
 
Šilhavý postoupil se Vsetínem, teď na další angažmá čeká
odkaz
 
02.05.2017, 17:38
 
Reakce na Maceto: Jak to s Technikou vypadá na další sez...
Tak Brno hrát II. ligu nebude,možná rakouskou, Poruba jde do Polska. To sem zvědavý kdo bude hrát tu východní skupinu nebo jak vymyslí II.ligu.
Ještě že už máme jiné starosti(prvoligové)
 
02.05.2017, 17:35
 
Jak to s Technikou vypadá na další sezónu?
Měli jsme předběžnou schůzku vedení, tam jsme si vyhodnotili uplynulou sezónu. Sezónu jsme hráli s nižším rozpočtem, letos by se sehnalo ještě méně peněz, město nás takřka nepodpoří, máme malou diváckou základnu, takže i příjmy ze vstupného jsou minimální. Naznalo se, že za těchto podmínek nebudeme druhou ligu hrát. Shodli jsme se, že druhá liga není špatná soutěž, ale je spíše pro menší města, třeba pro Hodonín, který má velikou podporu města, chodí jim tam hodně lidí, takže mají i příjem ze vstupného. My nechceme hrát pouze s mladými, protože bychom hráli opět dole, což logicky nechceme. Došli jsme tedy k názoru, že na 99% nebudeme v Brně hrát druhou ligu. Ve hře jsou různé varianty, například, že bychom hráli někde v okolí Brna, ale tam je to složité. Nebo uvažujeme o hře mimo republiku.
Už jste to trochu naťuknul, mohl byste přiblížit možné varianty?
Mohlo by to být město v okolí třiceti kilometrů od Brna, ale uvidíme. Zatím jsme se s někým bavili, ale čekáme na přesné vyjádření. Dále jsme uvažovali o Alpské lize (SAHL - Sky Alps Hockey League), což je druhá nejvyšší soutěž v Rakousku, ale také je to o penězích a jestli nás tam oni budou chtít. Také se může stát, že rok nic hrát nebudeme a poté půjdeme do toho Rakouska, protože se to bude těžko stíhat. Bohužel se Technika dostala do takové situace, peníze nejsou, na SAHL by sponzoři slyšeli asi více, než na druhou ligu. Na nás chodí pár lidí, když přijde více lidí, tak je jich většina z tábora soupeře. Společně jsme se rozhodli, že v podstatě není pro koho hrát, protože hokej se hraje zejména pro fanoušky. Naši sponzoři jsou zejména přátelé klubu a tím letošním přístupem, který předvedla velká část těch mladých, je od sponzorování Techniky odradili. Na severu Moravy a v jiných ekonomicky silných klubech berou kluci normálně plnohodnotnou výplatu, dřív to tak bylo i u nás, ale sehnat peníze je složité. Jinde mají kluby podporu v tom, že mají ledy, díky městu zdarma, nebo za symbolický poplatek. My platíme za led plnou cenu, nemáme žádné úlevy. Prozatím neházíme flintu do žita, bojujeme o to, aby i v příští sezóně hrála Technika důležitou roli na hokejové mapě
 
02.05.2017, 14:39
 
Vsetín oznámí změny později
Vsetín – Nováček WSM Ligy zatím novinky o kádru nezveřejní. „Jednáme a pracujeme. Až bude vše podepsané, zveřejníme to. Asi až ke konci týdne ale budeme vědět víc," řekl pro hokej.cz sportovní manažer VHK ROBE Radim Tesařík.
 
02.05.2017, 10:57
 
SPEKULACE - Mladá Boleslav zařadila do seznamu odchodů také obránce Jiřího Kučného, který by se podle všeho mohl vrátit tam, kde s hokejem začínal - do Vsetína. Pro ten by se jednalo o zajímavou posilu.
 
01.05.2017, 13:32
 
1. května 12:59 – Jak ovlivní skladbu mužstva nové pravidlo o počtu hráčů v sestavě?
WSM Liga – Dosud mohly prvoligové kluby nasadit 18 hráčů do pole a dva brankáře bez věkového omezení. Pro příští sezonu se limit snížil na 17 hráčů do pole a dva gólmany. Znamená to, že pokud budou týmy chtít nasadit do hry všech 22 hokejistů, tedy kompletní čtyři pětky, musí dostat prostor minimálně tři junioři (v příští sezoně hráči ročníku narození 1998 a mladší). Nové pravidlo jistě ovlivní i tvorbu kádrů.
 
01.05.2017, 11:05
 
V Bruslařském klubu naopak skončil Jiří Kučný
 
26.04.2017, 09:42
 
Číňané chtěli zachránit i hokejovou Slavii. Vlastník stadionu odmítl
odkaz
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 19:30 | Jun.
HK MD Šumperk
VHK ROBE Vsetín
×
Dnes v 18:15 | Dor.
VHK ROBE Vsetín
ČEZ Motor České Budějovice