Vstupenky online
  80. narozeniny
(18.9.) 4.kolo CHL: Prostějov – Vsetín od 18:00 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
scouser | SVVT
13.05.2019, 20:14
 
Reakce na Flasar: zapalte Vsetín ......
ironie
 
Flasar | SFAKZZ
13.05.2019, 19:49
 
Reakce na scouser: kdo není ožralý?......
zapalte Vsetín ...
 
scouser | SVVT
13.05.2019, 19:15
 
Reakce na Plha: Po přečtení rozhovoru s novým golmanem b...
kdo není ožralý?...
 
13.05.2019, 18:57
 
Presne Brizka neni moc do kombinace, sedi mu primocarejsi utok.... jinak moc pekna sestava.
 
sui | Zbrojovka
13.05.2019, 18:40
 
Brezina nebude hrat s Pechym, spis bych tam videl Tumu...
 
Plha | SVVT
13.05.2019, 18:31
 
Po přečtení rozhovoru s novým golmanem by mě opravdu zajímalo,jaké hezké "popěvky" o Lapači si asi tak mohli prozpěvovat puboši v ČB?😁
 
13.05.2019, 16:13
 
Plus mi tam chybí mladý Doktor z ČB...takze pět utočnych formací na první ligu nadstandart vidím papírově jen konkurenci u Motoru
 
13.05.2019, 16:08
 
Dnešek zase super den - další utočník a kvalitní! Brankoviště taky dobře pokryté a když nám Tesil dovede jednoho beka, já bych ho pustil s klidným srdcem na dovolenou Smajlík
Útoky: Jonák-Pechanec-Březina, Dostálek-Rehuš-Procházka, Tůma-Kucharda-Volf, Hořanský-Vitek-Šihlavý + Klímek. Útok asi hotovo a za mě větší kvalita jako v předešlé sezoně. Jen ten jeden obránce k těm pěti použitelným.
 
 
13.05.2019, 11:36
 
Heiarix: Nic ve zlém, ale o Tvou lítost nestojím a nepotřebuju ji. Repre hokej, stejně jako extraligu, sleduju v posledních letech už jen hodně povrchně. Nicméně arogance a hojné prasárny svazu mi opravdu vadí. Tohle byla tak nějak asi poslední kapka a proto prostě reprezentaci "Českého hokeje" nefandím. Mimochodem, jak píšeš "Ti kluci, co tam jsou hrajou za ČR" zní jako by tam byla parta Mirků Dušínů proti Bratrstvu kočičí pracky... To jak se tito "kluci" perou za nás, za národ, za ČR dost výstižně dokládá rozhovou s Francouzem na lžidnesu. Ale nic proti tomu, je jasné, že každý hraje především za sebe. A už vůbec nic nemám proti těm, kdo Scanii fandí, každý to prostě má v sobě nastavené jinak.

R17: Nemyslím si, že bych v tom měl "hokej", jen to vnímám jinak. Prostě se mi zkrácený název Česko nelíbí, nemám ho rád, a nikdy ho nevezmu za svůj. Jsem občanem České republiky, ale "neskáču a nejsem Čech".

zelí: Vidím, že se snažíš nahlížet na věci z různých úhlů a být objektivní, ale takto skočit na špek těm kecalům za svazu, Záhubům a spol. je prostě neuvěřitelně naivní.

scouser: Asi jsem to nevyjádřil úplně přesně, mi lev ve znaku nevadí, vždyť byl symbolem (nejen) reprezentantů po velkou část našich dějin. Jen jsem tím mínil, že není nutný k mé spokojenosti (viz např. dresy ČSR A ČSSR). Prostě si myslím, že arogantní způsob předložení, odmítnutí jakýchkoliv protiargumentů a vůbec celkový vzhled tohoto amatérského reklamního "veledíla" je asi nejhorší způsob změny dresů.

rst: Vím, že pro spoustu lidí je Záhuba polobůh, a neberu jim to, ale já toho namyšleného blbečka opravdu nemusím. Vždyť ten kreteen ani nepotřebuje ke komentování ten hokej, vystačí si s těma svojima statistikama počtu uprdnutí na střídačce a zajímavostma o manželkách hráčů.
A přesně jak píšeš, 2 výhry a už jsou všude za mistry světa...
 
rst | Vsetín
13.05.2019, 11:09
 
Jestli někdo po očku sledujete fotbalovou ligu, všimnéte si, co se v těch zápasech navíc stalo:
Klesající návštěvy, výjezdy na hranici minima, nezájem o nástavbu/nadstavbu.
Néco podobného čeká 1. ligu po tom rozdělení na 2 poloviny - nuda k uzoufání. Jde jen o můj tip, ale když přihlédnu k tomu, že jsem po ničem nikdy netoužil více, než potkat Prostějov, Přerov, Budějce a Jihlavu 13x za sezónu, nebudu daleko od pravdy. IMHO.
 
Dodatek - snížit počet klubů v EL + jí uzavřít...
 
Ohledně ligy jsem kdesi četl dost radikální názor (obvykle zdrojuju, ale tentokrát jsem to už nedohledal), že cílem je snížit počet klubů v EL (hurá) a z Chance udělat soutěž farem a akademií. Cokoli co nebude farma, nebo akademie automaticky dolů (2.NHL, kraj...).
Nakolik je to realistické nebo mimo netuším...
 
12.05.2019, 22:39
 
Ja jen k tematu, letos scania vadi, za rok bude méně atd... Me se to také nelíbí, za me to neovlivnim, jen si nic s repre nekoupim. Ale proc vsetínští fans taky tak neprotestuji ohledne zeleno zlutych barev...??? Take to neni jako dříve... :-(
 
zelí | Praha|Vsetín
12.05.2019, 22:30
 
Reakce na Flasar: Tvl nejedeš v tom taky autobusáku ? :...
Nic jsem nikdy nekouřil, jen mám pohled z druhé strany. Smajlík

Flasar: Nene, ale přiznám se, že jsem laso nahodil. Nicméně my máme kvalitu a ne tohle. Bez urážky Smajlík
 
Flasar | SFAKZZ
12.05.2019, 22:17
 
Reakce na zelí: Scania jen využila toho mumraje okolo, k...
Tvl nejedeš v tom taky autobusáku ? Smajlík
 
rst | Vsetín
12.05.2019, 21:20
 
Reakce na zelí: Scania jen využila toho mumraje okolo, k...
Promiň, ale Ty snad to psisko kouříš...
 
zelí | Praha|Vsetín
12.05.2019, 21:10
 
Reakce na flasar: Ekonomickou stránku chápe každý,to zde...
Scania jen využila toho mumraje okolo, který spustili někteří fanoušci. Ono to skutečně vzešlo asi několik měsíců poté, co se zveřejnilo to logo.

Dokážeš si představit, pokud by vyhrálo tohle logo? Stejně by si ta zbývající část fanoušků zanadávala a označila to za zkorumpované Smajlík
 
Cromwel | Holešov 1
12.05.2019, 20:10
 
Flasar- Smajlík
 
flasar | SFAKZZ
12.05.2019, 20:08
 
Reakce na zelí: Já si dovolím se vyjádřit k dresům taky ...
Ekonomickou stránku chápe každý,to zde není potřeba psát.Pro mě je zajímavý řetězec Záruba family...Scania znak ... nová smlouva Scania bus. Proč nebylo vytvořeno více návrhů a fans si nevybrali v hlasování ? Proč máme Scanii ?
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.