Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
15.04.2018, 09:43
 
Reakce na rst: ** tvl to máme téma :)) By se hodilo ře...
Hele, ale já si opravdu myslím, že poctivou, byť pracnou, však systematickou prací lze i tyhle klauny předělat k obrazu svému a za rok stát po jejich boku. Né všechny, většinu ano. Nechci, ať to zní velkohubě, ale my v Havířově víme, o čem mluvíme. Pamatuju si, kolik těch klaunů tu bylo před rokem 2010. Je však možné, že když jim ukážeš jiný trend, jiný smysl a jinou cestu, když jim ukážeš, že tahle cesta může být fajn, když je nelákáš na "něco", co se líbí každému, když Tě z tribun znají a mají "přečteno" tvé "kurikulum vité", když nejsi nějaká rychlokvaška, která by ze dne na den chtěla "měnit svět", můžou odložit buřinku, řechtačku či po kolena dlouhý dres a do ruky vzít karton, nedejbože světlici :-). Ale opět se vracíme k tomu, o čem jsme psali níže... Je otázkou, jak moc se chce na Vsetíně s takovými lidmi pracovat. Já vím, ta motivace je obtížná, když nyní je euforie, boom a člověk by si řekl, že tihle lidé nejsou potřeba. Ale...
 
rst | Vsetín
15.04.2018, 09:01
 
** tvl to máme téma Smajlík
By se hodilo řešit na těch vašich fanstránkách než zde. Na klubových, když vlastně musím pochopit, že klub touží a baží právě po těch fejzbůkových klaunech v zelenožlutém od paruky přea dres po ponožky, že...
Smajlík Smajlík
 
rst | Vsetín
15.04.2018, 08:53
 
* A kamery v telefonu považuju za mor dnešní doby.
A jsme opět i toho: fanáta točit něco neuvidíš, zase jsou v tomhle mistři ti v cirkusovém odění.
 
rst | Vsetín
15.04.2018, 08:43
 
S Ederem souhlasím. Má pravdu - na Spartu se jezdilo, aby se to pak na hokeji mnohdy s těmi samými řezalo. Smajlík
Teď je doba internetová, každý se zná pomalu s každým, tak se to pak těžko může látat.
Víš co, já když si vzpomenu, že i do vás chodili v době beznetové příznivci fcb, s Třincem i tito (když to řval celý kotel) řvali i polští ž..i, tak se teďka musím chtě nechtě pousmát.
Co se našich mladých týče, dá se říct, že jsou mi (čert, lišaj) velmi sympatičtí, ale jejich naprostá absence či nechuť k vyhnání fanklubáckých manýrů či přímo konkrétních dementů je něco, co stěží, spíše však vůbec nechápu.
Apeluji na ně pořád, aby se proti těmto drbanům na stránkách ovcom.di i na fb str. Vsetín fans jednoznačně a důrazně vymezili.
Ale oni to cítí jinak.. Asi. A vlastně je to pochopitelné, když nezažili ty naše různé antifanklubácké srandaakce v dávných dobách.
Mě třeba mrzí, že třeba za dob gph vyjelo někde 30-60 lidí, ale když se řeklo do půl těla, šli skoro všichni včetně děvčat.
Teďka vyjede mnohdy několik set, ale do půl těla vidím 5 lidí a 80% lidí je tam v cirkusáckém outfitu. :(
Jo vlastně - já bych proti těm INfanouškům nic neměl, ale musí se tito vždy nutně chovat jako dementi (focení na fb, slinty o věrnosti, vandrácké chování, zmiňovaný cirkusácký outfit.. )
Čím jsem starší, tím víc a více oceňuji pro Vsetín těžká, přetěžká léta 01-07, na tribunách to však mělo zcela mimořádnou kvalitu, která se nějak vytratila(?)
Já říkám - s každým dalším drbanem v dresu ztrácí vsetínský fanoušek duši. Fejzbůkoví sráči jsou to.
Díky za reakci. Smajlík
 
15.04.2018, 08:04
 
Reakce na rst: Džone: Jsi odborník na všechno a předevší...
Já myslím, že ve svém druhém odstavci příspěvku, na který reaguji, jsi to napsal dobře... Myslím si, že je to hodně zajímavá, však také těžká otázka, nad kterou bychom mohli debatovat od 3. do 9. piva, ale... Nevím, kolik titulů máte, ale kdyby měl stejný počet Prostějov, my, či asi kdokoli jiný, nakupila by se řada těch, pro které není podstatou věci fanouškovství SVÉMU klubu, ale fanouškovství SLAVNÉMU klubu. Nebo se mýlím? Fandit Vsetínu bylo kdysi cool a in, abych použil slovník dnešní mládeže, po letech bídy se tohle vrací... A teď možná jedna kacířská myšlenka, snad se na mě nebude nikdo zlobit. Myslím si, že mladí, kteří v současnosti vedou vaši fanouškovskou scénu, nemají buď ten elán a chuť, nebo možná ještě takové postavení v rámci vašich ochozů, aby fanklubácké manýry vašich fans buď trestali nebo potlačovali do pozadí... Nevím, pouze přemýšlím nahlas. Co Ty na to? A taky... Na další dlouhou debatu by bylo to vaše zde tolikrát omílané téma "výherní věrní" nebo jak jim říkáte :-). Zamysleme se, zda jsou na škodu nebo naopak, zda nepředstavují potenciál, se kterým, kdyby se lídrům chtělo, se dá nádherně pracovat... Co by jinde, třeba u nás nebo v Prostějově, za ten potenciál dali... On totiž přináší spoustu možností...
A dovol, abych odbočil. Co říkáš na nejnovější příspěvek Edera v diskuzi na MEOfans? Není Ti z něj trochu smutno?
 
rst | Vsetín
15.04.2018, 00:53
 
BO:
Sorry, že jsem neocenil:
Monajenko - Smajlík Smajlík Smajlík - (on se na trénincích nejevil špatně a zle, leč možná pouze mně Smajlík )
 
rst | Vsetín
15.04.2018, 00:22
 
Böhse Onkelz:
Mimochodem, nechtěně jsi možná na to kápl.
Výherním věrným takový výherní věrný fanoušek zcela vůbec nevadí. Ba naopak, tito, ač se vidí po mnoha letech, se ještě více utvrzují o své věrnosti a fanouškovství tomu vyhrávacímu klubu, který je zrovna IN, ačkoliv tito (pitomci) na tento (klub) třeba leta nazavítali. Bývají zpravidla trnem v oku hlupákům, co navštěvovali klub i v nejneúspěšnějších dobách historie daného klubu, a byli tak pošetilí, že navštěvovali i venkovní utkání a klání, kde pravděpodobnost byť jediného bodu rovnala se zpravidla nule.
 
rst | Vsetín
14.04.2018, 23:44
 
BO: na druhou stranu, třeba 600 lidí (napsalo se 700) na Hradiště nebo co to bylo v play out bylo SKUTEČNĚ k pláči.
(Mmch zajímavé, že lidi, kvůli kterým na ´´´´ hokej ´´´´´ chodím, jsem na zápase viděl Smajlík )
 
BohseOnkel | Ohrada
14.04.2018, 23:39
 
No zbyl nám s toho zápasu hráč Monaljenko o kterém už dnes nikdo neví Smajlík
 
rst | Vsetín
14.04.2018, 23:37
 
BO: jsou to zmr di. Magnitogorsk byl super!!! Smajlík
 
BohseOnkel | Ohrada
14.04.2018, 23:34
 
Fakt nevim proč všem ti výherní fanoušci tak vadí na jednu stranu se fotí/natáčeji plné stadiony a atmosféra která by bez výherních prostě tak veliká nebyla (ne oni je nevytvářejí, ale doplňují kulisu k té tisícovce´ Smajlík a na druhou se vzpomíná jak tam poskakovalo 1000 věrných Byl jsem na zápasech kdy bylo málo lidí někdy nebyl ani buben a a stálo to úplně za houby třeba Magnitogorsk EHL 460 lidí
 
rst | Vsetín
14.04.2018, 23:10
 
Jak na sviňu se objevili a znovuzjevili sotva se začlo dařit. Smajlík Smajlík Smajlík
 
rst | Vsetín
14.04.2018, 23:07
 
Džone:
Jsi odborník na všechno a především na tribuny.
Proto se Tě chci zeptat, jakožto odborníka na slovo vzatého (dostal jsi tu po hřbetu i ne (různé matche :( ) zažil jsi tu coby soupeř pěkné zápasy ze strany Vsetína i méně povedené (chlapče, ani nevíš, jak nás dodnes mrzí, že to tehdy nedopadlo jinak!! Smajlík Smajlík - ten rok 10 - převeliká škoda, že vás nešlo víc a neprorazili jste; mmch poslední jakýstakýs adrenalin na Lapači ( Smajlík )

Zkrátka: co říkáš na to, že přes impozantní počty, je tu oproti třeba Prostějovu cítit přímo strašidelný fanklubáckismus?
Dík za odpověď, i když svou již mám:
Kvůli titulům jsme si nahrabali TAKOVÝCH " fanoušků " , že se jim vám v Havířově, Prostějově, i tom Přerově, může jenom zdát.
 
13.04.2018, 10:09
 
Reakce na rst: K porubské hale: Ano, tato plus bližší v...
Smajlík
 
rst | Vsetín
13.04.2018, 09:42
 
K porubské hale:
Ano, tato plus bližší vzdálenost hrají jednoznačně pro postup Poruby.
Říkal jsem si, čím to, že se tato nová stavba v záplavě hrůz (libe, kv, třinec) těmto jednoznačně vymyká. A je to jasné - je to tím impozantním sektorem na stání za brankou! Skutečná krása.
Pohříchu, když jsme tam ještě mohli stát, bylo nás tam nanejvýš kilo. Dokonce v play off. Smajlík

Co se fandů týče, tak HB mi přijde jednoznačně lepší a tradičnější tábor než Poruba, kde i přesto, že si tamní dali na vlajku nápis ´slavná Poruba´ (úlet jako svině), tak je (resp. ji - tu Porubu jako klub) vidím jako takovou libůstku pro 20 týpků (ne nepodobných našemu kroužku před 20 lety), které prostě elh ve Vítkách irituje. I zde jsou nejspíš výjimky a pro jednotlivce (Autonomo) skutečně může být tento klub srdcovkou.
 
Triss | Vsetin
13.04.2018, 08:33
 
Nevíte někdo jestli byly,jsou nebo budou k dispozici plakáty Áčka z loňské sezóny(2017-201 Smajlík ?
 
13.04.2018, 08:18
 
Reakce na pavelmikel: Tak pokud postoupí tak určitě Vítk...
Neuvěřitelné, jak se vsetínští fandové vyznají ve vztazích mezi kluby na Severní Moravě a ve Slezsku... Smajlík
 
rst | Vsetín
13.04.2018, 08:18
 
Dobrá anketa, dávám
HB - já bych se naopak na pana hokejistu Endála těšil. Ale ani k nim necítím žádnou zášť.

Majklos, v dávných dobách se i na hutní montáže jezdilo s jakýms takýms adrenalinem, na zápas občas zavítali čichači. Smajlík
To ještě nebyla v Porubě ani střecha.

Poruby jsem si užil dost a je na ní dobrá pouze perfektní hala, ale k čemu to, když je dají na nejdůležitější zápas někde do tělocvičny.

Pokud Poruba, mohl by se tam vrátit aspoň ten drban prokop, ještě mu něco dlužíme. Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
13.04.2018, 07:43
 
Tak pokud postoupí tak určitě Vítkovic... Smůla pro Havířov. Já osobně preferuji také HB
 
12.04.2018, 20:59
 
Reakce na majklos.: Všichni plnou hubu keců proti farmám...
Čí farmou je Poruba? Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 15:30 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC Škoda Plzeň