Rozpis letní přípravy pro mládež (aktualizováno 5.6.) | POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 242 (22.6.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
rst | Vsetín
11.05.2017, 21:05
 
MYKY: už loni byla okurka velice zábavná, letos zatím jakbysmet, ale - náhodou, každý se tu představit, dostalo by to parádní grády. Smajlík )
 
rst | Vsetín
11.05.2017, 21:02
 
Val: Asterisk Vás pouze tipoval na někoho z VM. Tamních trumpet, co třeba v 08-09 dštili na Vsetín síru, aby v 16-17 jezdili najednou na Lapač i ven, je hodně.
Tuším, že právě na tohle narážel i Scouser, že bobrfans budou mít příští sezonu haschtagheslo #mysevracime (rozumím tomu tak, že na Lapač).
 
11.05.2017, 21:01
 
Reakce na val: Takže pane Asterisku, trochu jsi mě neodh...
Já nechci, aby se představil.
Po tobě taky nikdo nechtěl, aby ses představil, ovšem ty ses sám od sebe téměř představil.
Takhle jsem si to nepředstavoval.
Představte si, že se tu představí každý..
Nepředstavitelné!
 
val
11.05.2017, 20:27
 
Takže pane Asterisku, trochu jsi mě neodhadnul, já nejsem fanouškem žádného klubu, vyrůstal jsem v Brně a jako kluk jsem obdivoval Pepu Černého, Jardu Jiříka a další Komeťáky, já jsem

jenom chlap co má rád hokej. Tak jsem se jenom byl nezávazně v Přerově podívat na hokej a přečti si jak to tam dopadlo. Byl jsem dost nasranej, místo pěknýho hokeje nevidíš ani třetinu skrz pár vypatlanců. Taky jsem byl v březnu 2009 v Šumperku na třetí zápas play-off Vsetína, po cestě zpátky jsem tankoval za Olomoucí na Schellce, když dojel autobus plný opilých fans ze Vsetína a rabovali benzinu. Normálně tam vlítlo x ožralých lidí,

vzali si co chtěli a za zpěvu chorálů odešli. Určitě se najdou pamětníci na ten super výjezd. Dvě dívčiny z obsluhy se schovaly za kasu a třepaly se jak ratlíci.

A k druhé věci kamaráde, říkáš "dozajista by se z nich někdo ozval, pisálci by po tom skočili jak kura po flusu", to je tvoje fantazie, jsou to chlapi, to se nedělá. Pasuješ kluky co odešli do role parchantů. Jinak kdo má kontrakt na příští sezonu se dočteš na stránkách eliteprospektu, proč někteří odešli je věcí klubu a hráče.

 
scouser | SVVT
11.05.2017, 18:48
 
Reakce na asterisk: nene! Tam teď jedou jinačí akce: #mo...
Myslel jsem bobrfans, ne klub jako takový - btw ti nezaplatí nikdy...
 
11.05.2017, 17:52
 
Reakce na scouser: Zaslechnul jsem, že bobři na příští s...
nene! Tam teď jedou jinačí akce: #moznazaplatime #jetointerni
 
Jabba | Austerlitz
11.05.2017, 17:52
 
Reakce na palica: Asterixi, voláš mě ? Paca, Pukfuck - ...
Koukám že tě hodně žere mlít to uzavřený téma (byť v náznacích) dokola. Palico, palico... správný nick sis dal Smajlík
 
scouser | SVVT
11.05.2017, 17:51
 
Reakce na asterisk: Doporučím ti jednu věc: čti řádky a ...
Zaslechnul jsem, že bobři na příští sezónu vyhlásili akci
#mysevracíme Smajlík
 
11.05.2017, 17:16
 
Reakce na val: Nechte už Kolaříka s Lukou na pokoji, ste...
Doporučím ti jednu věc: čti řádky a co je v nich a pak teprve to co možná je mezi něma. Máš tady tři posty a šacuju že nejsi vsetíňák (val: 24.11.2012, 21:44 - vyjebané vsetínské hlavy, proč ty puboše berete s sebou?) Pak teda nechápu proč ty řešíš vzruch mezi zelenožlutýma. Ale serepes! Možná ale už teď jsi vsetíňák, co přilezl, protože teď už #mysevratime a #mysevratili. Hádám: VALmez?

Za posledních cca. 10 měsíců se tu řešila "křivda" na třech hráčích: nejdřív kapitán a teď 24 a 94. Já osobně si myslím, že i v tom jak jsou si všichni tři navzájem nepodobní, tak pokud by opravdu na nich bylo to nekorektní jednání například v té souvislosti uváděneného Toboly uplatněné, dozajista by se některý z nich ozval. Takhle je to tak, že do pozice ochránců se staví tady, na fb a v různých jiných diskusích lidi, kteří napadají právě třeba DT, přičemž u toho jak proběhlo jednání stejně jako já nebo ty nebyli. Takže jistý si fakt být nemůžu, ale pravděpodobnost toho, že by se neozval otevřeně alespoň jeden z nich, je velmi nízká. Tím bych to za sebe uzavřel.
 
val
11.05.2017, 16:13
 
Nechte už Kolaříka s Lukou na pokoji, stejně až začne sezona, nevzdechne už po nich ani pes. Ale Asteriska bych se chtěl zeptat, jak si jistý, že kdyby byli ukřivdění, tak už by to jistě vlepili nějakýmu pisálkovi, ty se tak taky chováš, když máš bebí anebo jsi kabině blíž než ostatní??
 
11.05.2017, 13:36
 
Kluci klid. Nechte to na lidech, kteří tomu rozumí. A dejte čas na práci.
 
11.05.2017, 11:58
 
Nový lodivod A-mužstva, k Bobrům přichází trenér Jiří Weintritt
 
Matthew | SVVT
11.05.2017, 10:24
 
Paca: Já jen doufám, že se zachováš opravdu jako chlap a už tady nenapíšeš ani řádek. Bude to největší výhra VHK minimálně v letošním roce!!
 
10.05.2017, 22:57
 
Radši bosi,než od Bati!!
 
palica | Vsetín
10.05.2017, 22:27
 
Asterixi, voláš mě ?

Paca, Pukfuck - jednoho kamaráda tady mít můžete, ovšem je nutno zodpovědět soutěžní otázku:
Co si myslíte o kravaťákovi z Pardubic ?
 
VSH | Jedině VSETÍN
10.05.2017, 22:27
 
odkaz Gottwaldov má sponzora Smajlík
On ještě někdo kupuje u Batě ty škrpále Smajlík
 
10.05.2017, 21:57
 
Pukfuk: a cim a hlavne proti cemu tu oponujete? Cele playoff a kvalifikaci tu ctu tuny sracek o 56 vs. 33. Nechapu... to aby se jednokteremu z nich lip chytalo? Ted zas Kolarik a Luka: dozadele, o co vam tu jde? Kdyby to byla takova megakrivda, myslis ze by se neozvali sami? Je X regionalnich pisalku, co by po "ublizenem" interview skocili jak kura po flusu. Je nekde neco takoveho?? A taky proc by melo, kdyz existuje FB a jine media?! Ale je nekde takovy post primo od "postizenych"? Jestli jo, tak sem s nim konecne! Zatim jenom ctu tady, na fb a uz i na idnes same lejna od lidi co u jednani (nedohody) nebyli a plamenne bojuji za LL a JK, jakoby se oni neumeli branit sami! .... kdyby teda meli potrebu..... Tohle je vazne na palici....
 
10.05.2017, 21:44
 
Paca: kašli na to, oni tady totiž mají všichni TOP názor a hlavně jim nesmí nikdo oponovat.
 
Muhehee | Apple
10.05.2017, 21:36
 
Marný boj s čím? "Deset" lidi se ti to tu snaží polopate vysvětlit a ty furt meleš to svoje .....bože dej aby si to konečně myslel vážně a na tomhle fóru si ukončil svou debatu Smajlík
 
10.05.2017, 21:31
 
Reakce na Paca: Amen :)) vzdavam marny boj a koncim svo...
Ty jelimane, všech jelimanů krále!
Ty už jsi debatu zde ukončil několikrát, ale ve skutečnosti vlastně nikdy.
Jinak jsem rád, že ve vedení a v realizačním týmu máme profíky, důkazem jest mimo jiné skutečnost, že tady na ty KECY zbytečně nereagují.
Já osobně jsem již v průběhu kvalifikace o první ligu byl znechucen nebývalým přívalem fansclubáků, te´ď se projevuje i tady okurka neokurka. Jako jo, čekali jsme to - ovšem realita bývá mnohdy horší.
Takže klid, protože na rozdíl od vás, MY tu budeme pořád...


 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.