Vstupenky online
  80. narozeniny
(18.9.) 4.kolo CHL: Prostějov – Vsetín od 18:00 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
scouser | SVVT
26.05.2019, 12:41
 
Reakce na Majkl111: Já vždycky našemu týmu fandil a poka...
Zbývá doufat, že se na to rusáci nevy..... a scanii vypráskají Smajlík
 
26.05.2019, 11:38
 
Rozhovor s Říhou: “Je to jen náhoda, že česká reprezentace má už několik let po sobě problém dávat v semifinále šampionátů góly?
Ne, já si myslím, že český hokej má problémy úplně někde jinde. Kde? To si nechám pro sebe.” 😄
 
VSH | Jedině VSETÍN
26.05.2019, 10:48
 
tak i ty brambory mají dnes "cenu" ať nové nebo staré Smajlík
Rusko je jiný kalibr : odkaz
 
26.05.2019, 10:24
 
Já vždycky našemu týmu fandil a pokaždé to prožíval. Poslední roky už ne, protože vidím, jak si svaz dělá co chce a vůbec nemá zájem o rozvoj našeho hokeje. V letošním roce tomu dali dalsi level a to je ten nesmysl na dresu, kdy ještě tendencne budou tvrdit, že to jde na dracku. Fanousci je nezajímají, nezajima je jejich názor... Poslední kapkou bylo to zverstvo s vyřazením junku z eligy. Naštěstí pro český hokej skončíme opět bez medaile, já se bál, aby se náhodou nestalo to, že se k ni letos dostaneme. Pak by si totiž ti sedmilhari ze svazu poplacali po ramenou, jak to vsecko parádně funguje a akorát takový Vsetín a spol. jim můžou...
 
Rst | Vsetín
26.05.2019, 08:58
 
Být to "ms" o 8 účastnících jako kdysi, pak první 4 mezi sebou každý s každým, nebyl by to špatný turnaj. Takhle je to pomalu parodie na MS a slabý odvar.
Když čtu třeba Reichla, divím se jeho nesoudnosti, jak srovnává ms se SC, že vyhrát ms je dokonce víc než SC. Což snad nemůže myslet vážně.
Po všech těch rozšířeních to šlo strašně dolů. 10 zápasů se hraje stejně jako při 8 mančaftech, ale třeba ČH vůbec nenarazil na Finsko.
Sám jsem to žral moc, hlavně jako děcko. MS 85 bylo tak parádní... Ale hned 86 propadák, když jsme skončili pátí. Jsem si všimnul, že nešlo utéct před tím, že Voráček vyrovnal Růžičkův rekord bodů z 86. Že tam byl ale propadák a on to nasbíral díky tomu, že hrál proti Polsku a Némecku namísto téch Kasatonovů a Eldebrinků, o tom už média mlčela. Co si pak o nich člověk má myslet, jestli takhle zavádějícně informují o všem.
Perlička tohoto "ms":
Bratia Záhubovci:
Já viděl dohromady něco přes hodinu, ale velká škoda, že Pospíšil, Antoš nebo Hubáček ANI JEDNOU nerýpli do Záhuby: "tvl Roberte, ten tvůj brácha at už raději nic nemaluje, dyť je to příšerný."
Nebo sám Ukřičeny Robert, který prožívá každý zápas jako finále Mundialu s Brazílií. A který ví a informuje i o velikosti nohy Voráčkovy tchýně a rád se rýpe pomalu ve všem: o dresech ticho po pěšině. (slavná EU TV říkající si ČT, která má pořád 168 ho..n, taky NIC)
Mě ms bavilo a žral jsem do 97. Pak už ne, neboť nejlepší hokejky se srážely na OH a na SP, což byla pecka. Ale pořád lepší hokej v květnu, než To je vražda, napsala, a tak mohu říct, že třeba Výborného představení v 06 v Rize bylo naprosto fantastické. A když to naši v 99-01, 05 a 10 vyhráli, vždycky jsem si řekl: malá země v srdci Evropy opét udeřila.
Ale letos jsem se fakt přistihl, že to proti ČH fakt bytostné přeju Němcům. A včera Kanadě.
Protože je strašidelné, co za (ne)stvůry jsou ti králove a řezníčci a zikmundové; mučit bychom je měli. Nebo kšeftaři Zárubové. Na jedné lodi s těmi šmejdy. To prosté nešlo prát jim něco dobrého.
Média chytala zase fantas, aby po prohře hysterčila, zákon schválnosti byl jednoznačně na straně těch Zikmundů, ale dobře to dopadlo.
 
Reakce na fan22: Subni: s tvoji blokaci souhlasim , ty v...
+
 
26.05.2019, 01:43
 
A já myslel, že se Subni odstěhoval do Studenky... škoda, byl aspoň klid Smajlík
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
26.05.2019, 00:45
 
Výsledek, výkon, hra a perspektiva odpovídající změnám a vedení hokeje (Král&Lener) , já jsem spokojený Smajlík
 
25.05.2019, 19:56
 
Subni: s tvoji blokaci souhlasim , ty vsevede Smajlík
 
subni | poprad
25.05.2019, 15:54
 
Český hokej pro fanouška. To jde vidět kolik je na MS rodin s dětmi Smajlík Smajlík
 
Subni | poprad
25.05.2019, 15:47
 
Jinak zdravím bukvici co mě tady blokla.ale přihlásit se dá vždycky.
 
subni | poprad
25.05.2019, 15:35
 
Myslím naše vsetínské barvy. Na reprezentace kašlu.
 
subni | poprad
25.05.2019, 15:34
 
Tradice je tradice, ale každého věc. Hlavní je tým.
 
Subni | poprad
25.05.2019, 15:27
 
Slepici nikdy
 
25.05.2019, 13:35
 
Reakce na Rst: Nakulmuj paruku, vyžehli skanyju a můžeš ...
Ber to tak, že čím větší úspěch, tím víc bude české hokejové dění zas na světle. Ne jako doteď v době temna, kdy politbyru ČH prošla každá volovina.
Snažím se Ti pomoct, ať nemusíš doma fandit (a beztak s "Čechama" aj skákat) tajně! :-)
 
Rst | Vsetín
25.05.2019, 09:21
 
Reakce na nový_z: Nebráním se pořádnému hokeji zítra v B...
Nakulmuj paruku, vyžehli skanyju a můžeš vyrazit. Smajlík
Zákon schválnosti je při Tobě, takže není na co čekat. Smajlík
 
 
24.05.2019, 23:54
 
Reakce na mys85: Vzhledem k specifickým nárokům této dře...
Nebráním se pořádnému hokeji zítra v Bratislavě. Někteří budou případný úspěch přičítat té současné bandě nýmandů z vedení svazu, někteří, o nic lepší, budou přát neúspěch, případně ten úspěch znevažovat. Já těm našim klukům budu fandit vždycky. Bez ohledu, jak mají podařený dres, bez ohledu, kdo je z těch současných papalášů českého hokeje (křečovitě) plácá v kabině.
 
24.05.2019, 22:45
 
Vzhledem k specifickým nárokům této dřeviny, by museli na Slovácku zpívat ,, Malý jalovec", ale je to ,,okurka" Smajlík Už potřebujem pořádný hokej, hurá na Trenčín. Smajlík Smajlík
 
24.05.2019, 22:21
 
Podezření na původ Vysokého jalovca (kde asi tak roste). Asi rozpustíme klub!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.