Rozpis letní přípravy pro mládež (aktualizováno 5.6.) | POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 242 (22.6.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
10.05.2017, 21:06
 
Amen Smajlík vzdavam marny boj a koncim svou debatu na tomto foru,kez by si v tom nasli priklad i jini Smajlík stejne neznali...
 
rst | Vsetín
10.05.2017, 19:51
 
Smajlík
 
scouser | SVVT
10.05.2017, 19:35
 
Reakce na rst: Scouser *2* ,,naservírovali nám zápasy,...
K těm zápasům jsem ještě zapomněl dodat:
"ikdyž jsem při nich málem umřel!" Smajlík
 
rst | Vsetín
10.05.2017, 19:23
 
Scouser Smajlík
,,naservírovali nám zápasy, o kterých jsem už ani nedoufal, že se jich ještě dožiju" mě málem rozbrečelo dojetím Smajlík
,,a tyto lidi neustále kritizuješ a kaučuješ" taky perfektní.
Říkám pořád - ještěže jsme postoupili. Nezdařit se to, to by tu byl masakr. Smajlík

(Ale jak tu někdo hodil odkaz, že Pucher jde do Mor. Budějovic, říkal jsem si, že je dobře, že až teďka... Smajlík , resp. chvalabohu, že někdo takový ještě nehrál za HB. )
 
scouser | SVVT
10.05.2017, 19:07
 
Reakce na paca: Neřekl bych že je to srovnatelné, ale bu...
Nevím jak ty, ale já Jako člověk neznalý zákulisního prostředí jsem to po rozhovoru s Jackem pochopil asi takto:
94 + 24 bylo (dle mého názoru) naprosto férově sděleno, že vzhledem k plánovaným příchodům jim nikdo nemůže garantovat místo v I a II brázdě. Chlapi to vyhodnotili a výsledek je ukončení spolupráce. Jakkoli je mi to jako fandovi líto, na tomto jednání ze strany vedení nevidím nic neetického. Nechci se tu nikoho zastávat, protože do toho opravdu nevidím, ale ve vedení máme lidi, kteří to tady zvedli z totálních s.raček, zajistili sponzora, o kterém se může polovině I ligy nechat zdát, dokázali postoupit a naservírovali nám zápasy, o kterých jsem už ani nedoufal, že se jich ještě dožiju. Tyto lidi ty neustále kritizuješ a kaučuješ, jak se má na Vsetíně dělat hokej.
 
10.05.2017, 15:45
 
10. května 14:28 – Pokračování Čecha a Mojžíše s otazníkem
Vsetín – Postupový kádr Vsetína možná opustí i veteráni Filip Čech s Pavlem Mojžíšem. Jejich setrvání ve VHK ROBE je stále otázkou. Další matador Radim Kucharczyk by měl naopak pokračovat. Napsala to MF DNES.

10. května 14:26 – Ve Vsetíně končí i Hrazdira
Vsetín – Krom Jakuba Čuříka, Vladimíra Luky, Jana Kolaříka a Štěpána Jeníka, o jejichž odchodech ze Vsetína jsme už psali, si WSM Ligu za VHK ROBE nezahrají ani obránci Richard Kobylík, Michal Stuchlík a útočník David Hrazdira. Informace přinesla MF DNES.
 
10.05.2017, 15:42
 
Reakce na Majkl111: tady zas mudrují lidi, co tomu vůbec...
Smajlík
 
rst | Vsetín
10.05.2017, 15:14
 
Paco ale v jednom příspěvku horuješ pro typa, co vyhrál kanadské bodování a v dalším napíšeš, že kvalita hráče se neposuzuje pouze dle statistik, čímž sis vlastně možná odpověděl, proč Honza Kolařík nezůstává a vlastně máš stejný názor s vedením.
Tam si to rozmysli, než zas něco vypotíš.
A mmch, s Pukfukem se mi dost pletete. Smajlík
 
rst | Vsetín
10.05.2017, 15:05
 
Paco neviděl, jen jsem tipoval. Ti po val.
 
10.05.2017, 15:04
 
tady zas mudrují lidi, co tomu vůbec nerozumí... Paca a spol. víte kulové ohledně zákulisí celého procesu vyjednávání... nechte vedení pracovat a věřím, že výsledek bude nakonec ku prospěchu celého Vsetína! Je potřeba si uvědomit, že první liga je opravdu kvalitativně výrazný skok ve srovnání s druhou ligou!
 
10.05.2017, 15:01
 
Reakce na R17: Tak zoufalci už vyzývají vedení ať si pře...
To je hrozné :D chtít aby si přečetli fórum, doufám že to nedělají nebo to už by byl konec úplný. Nevím čeho pan Blažek chce dosáhnout, vybrečet si 24 a 94 zpět? Je to těžké a nesouhlasím s tím, ale rozhodnutí bylo jaké bylo, kdyby byli v zaměstnání tak si taky ,,vyhazov" nevybrečí, je to spíš k smíchu. Ale pokud uvedl své údaje, pak oceňuji, že to chce znovu otevírat a doufá, že se k tomu znovu DT vyjádří, když se k tomu jednou vyjadřoval dost jasně.
 
10.05.2017, 14:45
 
Reakce na rst: Paco, v 93. roce, když tu přišli Raděvič,...
Neřekl bych že je to srovnatelné, ale bud již, pokud tobě přijde, podle mě podmínky teď a tehdy jsou nastaveny úplně jinak. Co se týče Zúbka-tys ho snad na tréninku viděl?? proto říkám, že si počkám na další dávkovanou zprávu o tom, kdo je další. Minimálně bych netahal ty hráče za nos, jak pan Tobola avizuje, že někdo může přijít i v srpnu, z toho soudím, že někdo jiný bude muset zase odejít a tím pádem mi vychází, že smlouvu většina dostane až od srpna, kdy se jim většina dveří kdekoli jinde zavře, to je ale hokej, že ano... jak by jiné řekli. A tady ty výplody jsou směšné, tady jeden vyblije jednu větu a hned se toho všichni chytnou. Nečastuji se do pozice vedení a netroufnu si soudit jak těžké to je, ale mělo by se zachovat alespoň slušnosti a lidskosti na danou úroveň. Mě osobně třeba nikdo nic dokazovat nemusí, pukfuk vypadá na nadšence, ale takových je tady většina, co vůbec nic neví...kvalitu hráče dělá spoustu aspektů, ne jen statistika a manipulace, to je vše co bych dodal...
 
10.05.2017, 14:31
 
Tak jsem si ten dotaz přečetl,já tam teda
žádnou kritiku vedení nevidím,dotyčný jen napsal jen to,o čem tady většina diskutuje.Já osobně jsem čekal ,že někdo jistě odejde ale,že zrovna tito dva jsem jistě nečekal nebo vy snad jo?
 
muhehee | Apple
10.05.2017, 14:11
 
Reakce na R17: Tak zoufalci už vyzývají vedení ať si pře...
Osobně by mne zajímalo, kolik toho ti dotyční mudrlanti mají za sebou.....jestli někdy řídili klub, či nějaký tým trénovali ....popřípadě hráli nějakou soutěž .....já nic takového nedělal, takže z pozice obyčejného fanouška mě Koláčuv odchod mrzí, ale asi bych si nedovolil za to kritizovat vedení .....
 
R17
10.05.2017, 13:40
 
Tak zoufalci už vyzývají vedení ať si přečtou diskusní forum a fb viz sekce Ptejte se . ... No tak to si teda počtou Smajlík Smajlík Smajlík
to rst: s tím Tomsonem přesně řečeno Smajlík
A pro ostatní co tady blijou nesmysly by si měli uvědomit, že :
"Myslet si, znamená hov.o vědět !!!"
 
sui | Zbrojovka
10.05.2017, 12:23
 
Reakce na nickslotr: Nechcete treba zacit resit co bude ...
junci určitě nebudou, liga juniorů byla zrušena...
 
nickslotr | Vsetín
10.05.2017, 12:13
 
Nechcete treba zacit resit co bude se starsima dorostama co uz rocnikove za ne hrat nemuzou a junci na vs kdovi jestli budou hahaha
 
rst | Vsetín
10.05.2017, 11:39
 
Paco, v 93. roce, když tu přišli Raděvič, Vlach, Dornič, Turek, Forch a Jenáček, nastala před Michalem Tomkem situace ta, že musel o místo v sestavě zabojovat. Ač Bůh tehdejších fans a jejich miláček. A víš, co udělal? Na trénincích a v přípravě byl nejlepší na ledě. Já na něj vždy v tom srpnu (93,94,95) úplně zíral.
A položme si otázku - mají, měli zde Lukostřelec s Honzou takovou pozici, jakou tu měl (u vedení, trenérů, fanoušků) Michal Tomek v okurce 93? Asi ne. A přesto I TOMEK musel o místo bojovat; nebylo žádné ,,a on teď má bojovat o místo s Turkem, Forchem a Jenáčkem?"

IMHO jsem čekal, že půjde i (nebo spíš) Zúbek, tak jsem na něj, i na Slováčka, zvědavý.

A v bráně může Petr Hromada k radosti Pukfukově ukázat bez stresu, že se někde může spadnout, nebo musí postoupit, jak to s ním vlastně je.
 
 
10.05.2017, 10:33
 
Reakce na sui: to už ti bylo vysvětleno, je potřeba mít ...
:D to nemyslíš vážně. a ty se mu divíš? borec který vyhraje bodování a dokázal již několikrát své kvality a předpokládám že zrovna takový Jack ho moc dobře zná co může nabídnout, by se měl PRÁT o místo v sestavě mezi těmi co zde zbyli? Když bych chtěl kádr obměňovat postupně pak bych začínal od spodu, ne od vrchu, tomu moc nerozumím, určitě mi to vysvětlíš...
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.