Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
emp
07.04.2018, 12:18
 
Reakce na Lukáš: Myslím, že je na čase změnit LOGO KLUBU...
Náš znak je nejkrásnější co jsem viděl! Jednoduchý, krásný design. Asi si něktěří myslí že v době nějakých log prasopsů chrlící oheň, nejlépe ještě s rojem jisker a hvězdiček okolo to není dostatečně IN. Doufám že nás tohle mine. To ať si davají v tom vašem Totalitním fenoménu kam chcou tady to nezatahujte!
 
07.04.2018, 09:48
 
Reakce na Lukáš: Myslím, že je na čase změnit LOGO KLUBU...
Nemyslíte že je to věcí klubu? Znak je unikátní, jednoduchý bez různých nápisů nebo hesel. I neznalý člověk pozná, že se jedná o hokejový klub. A co se týče názvu, HC tam pravděpodobně není z důvodu, že na původní "HC Vsetín" se vedou majetkově-právní spory, tudíž klub musí najít jiný název.
 
07.04.2018, 09:38
 
Reakce na JRfromBK: Tvé hokejové názory mají hlavu a pat...
Jestli tedy posuzujete Petra Svobodu jen podle Nagana, tak to tedy jste fakt odborník. Zkuste mrknout na statistiky a zjistíte že byl na svou dobu docela dost produktivní a když beru tu dobu, tak obránci opravdu nepatřili k ofenzivním tahounům svých týmů. A když to porovnám s hráči jako je F. Kučera, nebo R. Šmehlík, tak ty statistiky vesměs totožné. A ano, statistika je důležitá věc v hokeji. Když ne přímo body, tak určitě statistika +/-, která konečně u nás začíná sledovat, zatímco v zámoří je to dlouhodobě důležitý ukazatel. Například Plekanec v poslední repre účasti měl 0 bodů, ale třeba +/- statistiku +2, ukazovalo to, že minimálně směrem dozadu patřil mezi špičku týmu, zbytek lidí si myslelo že hrál tužku. Spíše je to otázka na Jandače, zda ho postavili do správné role v týmu.
 
Reakce na Lukáš: Myslím, že je na čase změnit LOGO KLUBU...
Tak si holt v tom Šalingradu tu Kometu změňte na co chcete, ale proč to vypisuješ tady? Smajlík
 
Lukáš | Brno
07.04.2018, 09:00
 
Myslím, že je na čase změnit LOGO KLUBU!Podívejte se na ostatní jaký mají znak a my!!! I název by mohl být hokejovější!
 
alf | Vsetín
06.04.2018, 20:32
 
To je posila? odkaz
 
06.04.2018, 18:44
 
Reakce na Majkl111: to JR: to nám ho jako nabízíte? Neum...
Nemůžeme nabízet hráče, který není náš.
 
06.04.2018, 13:42
 
Reakce na Majkl111: to JR: to nám ho jako nabízíte? Neum...
Pokud nevyhrál alespoň jednou dovednostní soutež o nejtvrdší střelu, tak ho nechceme..... Smajlík
 
06.04.2018, 13:21
 
to JR: to nám ho jako nabízíte? Neumí tvrdě vystřelit? Smajlík
 
05.04.2018, 19:58
 
Roman Rác do Vsetína?
 
 
KLC | Vsetín
05.04.2018, 16:53
 
Strašné hovna tady melete Smajlík Smajlík
 
05.04.2018, 15:22
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Ofenzivní obrana - škola kte...
Možná jsem se špatně vyjádřil, možná jsi mě nedobře pochopil, nevím. Spíše mi jde o to, že raději budu mít v týmu beka, která v sezóně dá 2 branky a bude mít 17 plusových bodů, než jiného beka, který těch branek bude mít 10, řada jeho pumelic bude lítat nad či vedle, však v kolonce + - bude na mínus patnácti. A vím, že se najde x takových, kteří se nad těmi - 15 nepozastaví, protože ten má přece jó parádní střelu... Mnoho lidí hodnotí hokej a hokejisty jako takové až moc na efekt, na líbivost, na umělecký dojem. Na ten se přece (bohužel) nehraje. Nebo jo, možná jo, ale body za něj nemáš. Smajlík A řečnická na závěr. Kdyby hrál Vsetín maximálně líbivě, lidi bavil výsledky 7:5 či 6:8 a v tabulce skončil desátý, mimo pozice Play-off, byli by místní diskutéři nadšení? Nebuďme naivní, pokud bychom chtěli říct, že ano...
 
VSH | Jedině VSETÍN
05.04.2018, 14:30
 
Reakce na ace81: Hraje se to pro placený kanál O2, prach...
Časy vhazování: O2 TV sport (dle herního řádu), ČT sport (neděle – 15:00 a 17:00, při dvojzápase 13:00 – 15:00 a 17:00 – 18:30 a úterý – 17:20 – 18:20.

Hrát od 13 nebo od 15 hod ? To je úlet -)
 
Reakce na JRfromBK: Tvé hokejové názory mají hlavu a pat...
Ofenzivní obrana - škola která (ve zkratce) tvrdí, že pokud střílím puk na soupeřova brankáře, nestřílí v tom okamžiku soupeř na mého. Obránci mírně riskují a podporují útočníky. Pokud máš gólmana, *opravdového gólmana* a ne jen "někoho v brance" je tento styl produktivní a divácky velmi atraktivní. Ano, není sice extra vhodný do vyřazovacích bojů a na "brejkový betonisty", ale hodně záleží na celkové kvalitě týmu a pokud ta je slušná, tak proč ne Smajlík
 
05.04.2018, 08:46
 
Reakce na Gerard: DíkZaTuVzpomínku: Můžu tě uklidnit, an...
Tvé hokejové názory mají hlavu a patu, je vidět, že o tom hokeji, především mimo ledovou plochu, přemýšlíš... Kéž by takových bylo víc. Protože typický Čech by svůj hokejový mančaft sestavil podle produktivity... Vybral 12 nejlepších hráčů pode kanadských bodů a je to... U nás v Havířově je taková specialita, že obránce se posuzuje především podle toho, jakou má střelu... Doufám, že tihle odborníci se dívali na ten dokument o Naganu, na toho Petra Svobodu, který dal snad jediný gól v životě, který za celou kariéru, když to řeknu nadneseně, vystřelil 3x... Smajlík
 
ace81 | Vsetín
04.04.2018, 14:47
 
Reakce na VSH: https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/na-p...
Hraje se to pro placený kanál O2, prachy jsou lepší než fandící lidi na stadionech, ty stejně do dvou let Řezníček vyžene na jiný sport.
 
VSH | Jedině VSETÍN
04.04.2018, 13:44
 
odkaz
Počet hracích dnů hokejové extraligy se od příští sezony rozšíří na pět. Každý v jinou hodinu.
Hraje se to pro domácí fans nebo pro TV gaučáky ?
 
Plha | SVVT
04.04.2018, 10:30
 
odkaz

Tímto žádám pány z fotografie, aby respektovali, že Veteráni z Lapače jsou "ochrannou" známkou SVVT, nikoliv námětem k rádoby zábavným transparentům! Děkuji
 
Gerard | Vsetín
03.04.2018, 11:33
 
JR: díky :-). Mně někdy přijde, že by někteří fanoušci poskládali tým nejraději jenom ze čtyřech "prvních lajn" a klidně tam měli jenom samé levá křídla apod.

Tady defacto všichni celou sezónu brečí, že nejsme schopni využít přesilovku a když se začne na postupné obměně týmu, tak už se začne kritizovat zase.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 15:30 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC Škoda Plzeň