MDO: Vsetín ztratil dobře rozehraný zápas a v Třinci na úspěchy nenavázal

Helena Hegeďová • 25.01.2018

V polovině první třetiny se hostujícímu celku naskytla možnost dvojnásobné přesilové hry, Valaši tímto nepohrdli a přesnou trefou otevřel skóre Turek. Z přesilovky se ve druhé třetině trefili i domácí a bylo vyrovnání, což ovšem neplatilo už o tři minuty později, kdy Vsetínu vrátil jednobrankové vedení Liss. Třetí třetina ale jasně patřila domácím, kteří v ní opět vyrovnali brankou v přesilové hře, a při střelecké převaze dokázali navýšit až na konečných 4:2.

Extraliga mladšího dorostu - 2Č/10 čt 25.1.17:00
HC Oceláři Třinec
4:2(0:1, 1:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 32. Kašpárek (Mituchovič, Petrovský), 47. Hrůzek (Králík, Ramík), 51. Ramík (F. Cienciala), 56. Wardas – 13. Turek (Půček), 35. Liss. Rozhodčí: Pelc – Tomis, Carbol. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 123. Střely na branku: 40:27. Průběh utkání: 0:0, 0:1, 1:1, 1:2, 4:2.

HC Oceláři Třinec: Švančara – S. Cienciala, Hrůzek, Wantulok, Mituchovič, Buják, F. Cienciala – Procházka, Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Ramík, Macháček
VHK ROBE Vsetín: Málek – Velikovský, Liss, Kunst, Sviták, Navrátil – Bednařík, Babeliak, Fencl, Kočí, Calaba, Zemánek, Vrána, Půček, Turek, Čajanová