První skalp Přerova pro dorostence. Přetahovanou rozhodli v nájezdech

Tomáš Kopecký • 13.12.2018

Valaši to konečně dokázali! Ve třetím vzájemném zápase této sezony si vyšlápli na Přerov a odskočili Šumperku na rozdíl dvou bodů. Zelenožlutí měli výborný start do utkání, protože už v 1.minutě vstřelil úvodní gól Babeliak. Následně se skóre měnilo jako na houpačce, Zubři vývoj otočili a po většinu duelu byli o krok napřed. Za Vsetín srovnal v 57. minutě Půček, další branka už nepadla, a to ani v prodloužení, a tak musely o vítězi rozhodnout samostatné nájezdy, ve kterých tajenku rozluštil Stanislav Kunst.

ELIOD Extraliga dorostu - 4. kolo - 2. část čt 13.12.17:45
HC ZUBR Přerov
5:4sn(2:2, 1:2, 1:0 - 0:0)

Branky a nahrávky: 1. Babeliak (Půček, Jurek), 17. Kunst (Babeliak), 26. Turek (Bednařík), 57. Půček (Babeliak, Kunst), rozh. náj. Kunst – 11. Halík (Hlávka), 14. Hlávka (Halík), 23. Hradil (Brázda), 38. Brázda (Palguta, Jobánek). Rozhodčí: Mrkva – Carbol, Klimek. Vyloučení: 2:3. Využití: 2:0. Střely na branku: 33:23. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4.

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec – Mikula, Velikovský, Kočí, Dořičák, Kuchařík, Fojtík, Kunst – Bednařík, Rybár, Jurek, Babeliak, Matějíček, Adámek, Půček, Dědek, Turek
HC ZUBR Přerov: Žurek – Kaprál, Koblížek, Palguta, Brázda, Holík, Šilhavý – Štíbr, Kuncek, Halík, Hradil, Zembol, Hlávka, Buršík, Juřička, Jobánek